Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, uz par dni si ctu forum a docela me zlakalo si to PSP koupit na cesty atd :) Tak bych mel par rad do zacatku :roll: Jednak by me zajimalo zda je nejaky rozdil mezi PSP 3000 a 3004, nebo zda to jenom nekdo blbe oznacuje. Dal kdyz budu chtit hrat .iso (a ze budu chtit, nejsem milionar :D ) jestli se da, treba kvuli reklamaci, vratit psp do puvodniho stavu. Mam docela na reklamace stesti. A pak jestli nahodou nechteji vydat nove PSP, docela by me nastvalo si neco koupit a za mesic zjistit ze vyslo neco noveho :?

P.S. A jeste jak je to s multiplayerem pri iso hrach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, uz par dni si ctu forum a docela me zlakalo si to PSP koupit na cesty atd :) Tak bych mel par rad do zacatku :roll: Jednak by me zajimalo zda je nejaky rozdil mezi PSP 3000 a 3004, nebo zda to jenom nekdo blbe oznacuje. Dal kdyz budu chtit hrat .iso (a ze budu chtit, nejsem milionar :D ) jestli se da, treba kvuli reklamaci, vratit psp do puvodniho stavu. Mam docela na reklamace stesti. A pak jestli nahodou nechteji vydat nove PSP, docela by me nastvalo si neco koupit a za mesic zjistit ze vyslo neco noveho :?

P.S. A jeste jak je to s multiplayerem pri iso hrach :)

3000 a 3004 je to samé (poslední číslo udává region, EU, US...).

Ano, nové PSP má vyjít, má označení PSP GO! a najdeš o něm zde na foru topic (můžu tě uklidnit, že hry budou vycházet na PSP a i na PSP GO!). A hry se dají hrát na jakémkoliv PSP s Firmwarem 5.03 nebo nižším, přečti si topic pro začátečníky, tam to všechno je.

//EDIT: Multiplayer funguje jen AD-HOC (PSP musí být u sebe a vytvoří si vlastní server, takže nepotřebuješ připojení na net), multiplayer Infrastrukture (jsi připojenej na WIFI a pak na herní server) nefunguje, protože SONY zavedla novou ochranu proti CFW, taky je tady o tom topic

PSP GO! -> http://console-forum.net/showthread.php?t=57220

Pro začátečníky -> http://console-forum.net/showthread.php?t=53990

SONY OCHRANA -> http://console-forum.net/showthread.php?t=60123

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. Ahoj , mám problém.... jsem mezi vámi opravdu ale opravu nováček....Vždycky když se dívám na film tak mi to asi po 10 min. píše the file connot be played ale když třeba pak pustím jinej film normálně to de.... prosím poradte a ušetřete mě toho abych si přečetl článek začátečníků....(četl jsem ho a nějaks e nenašel odpověd...)

Mám psp 3004 vibran blue.... software 5.03 a konvertoval jsem to v ultra video convertor na mp4 z avi , 16:9 , 29,97fps , kvalita videa vysoká a zvuku vysoká , full screen ....

2. A dále.... Když dám nějakej plugin do psp tak to píše the data is corrupt....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím.Abych nezakládal zbytečně nové téma hodím to sem,to je myslím lepší.

Poprosil bych o přímý odkaz na kompletní UserGuide pro Sony PSP2000/3000 ve formátu PDF.

Předpokládám že vzhledem k neexistující lokalizaci menu přístroje bude jen v EN se kterou problém nemám takže stačí jen anglická verze.

Na webu sony v sekci podpora něco najít je o nrvy a na stránce playstation je jen on-line verze,díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1. Ahoj , mám problém.... jsem mezi vámi opravdu ale opravu nováček....Vždycky když se dívám na film tak mi to asi po 10 min. píše the file connot be played ale když třeba pak pustím jinej film normálně to de.... prosím poradte a ušetřete mě toho abych si přečetl článek začátečníků....(četl jsem ho a nějaks e nenašel odpověd...)

Mám psp 3004 vibran blue.... software 5.03 a konvertoval jsem to v ultra video convertor na mp4 z avi , 16:9 , 29,97fps , kvalita videa vysoká a zvuku vysoká , full screen ....

2. A dále.... Když dám nějakej plugin do psp tak to píše the data is corrupt....

1) To video se mohlo zkonvertovat spatne. Nejlepe udelas, kdyz budes konvertovat v xvid4psp...

2) Pokud nemas chickhen a cfw enabler, tak na pluginy zapomen.. Navic, pluginy se nedavaji do PSP/GAME, ani jinam, kde by se ti mohly v PSP normalne zobrazit.. Tak se nediv, ze ti to ukazuje chybovou hlasku, kdyz delas kravinu. Pluginy se davaji do seplugins a aktivuji se v cfw enableru - ktery samozrejme musis mit nahozen - a jeste pred nim musis mit chickhen r2..

Zdravím.Abych nezakládal zbytečně nové téma hodím to sem,to je myslím lepší.

Poprosil bych o přímý odkaz na kompletní UserGuide pro Sony PSP2000/3000 ve formátu PDF.

Předpokládám že vzhledem k neexistující lokalizaci menu přístroje bude jen v EN se kterou problém nemám takže stačí jen anglická verze.

Na webu sony v sekci podpora něco najít je o nrvy a na stránce playstation je jen on-line verze,díky.

Tady mas manualy v pdfku http://uk.playstation.com/help-support/manuals/psp/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Paráda,děkuji.

Poprosím ještě o jednu radu.Teď mám MS MicroM2 v ProDUO adaptéru o kapacitě 4Gb,no nějak přestává stačit.Rozhodl jsem se tedy že pořídím plnohodnotnou ProDUO 8GB a tamtu 4ku si nechám na filmy.Kyž jem kupoval PSP,registroval se zde an fóru a založil první téma (dnes je někde v archivu) chtěl jsem jít do 16GB vycházela něco okolo 1300kč ale byl to LEXAR a kdo ví jaké by byly rychlosti Read/Write...

V konzoli by bylo čtení asi dostačující ale při kopírování z PC na kartu přes USB2.0 bych nejspíčš usnul.

Vím že jsou přímo od Sony dva typy,černé-pomalejší a zelene-rychlejší=dražší.

Našel jsem 8GB ČERNOU Sony zde:

http://eshop.fotolab.cz/product/pam-t-ov-karty/ms/sony-memory-stick-pro-duo-8gb/

za 1099kč

A 8GB Sony ZELENOU tady:

http://www.gamehouse.cz/playstation-psp/sandisk-memory-stick-pro-duo-8gb-7072.php

za 1499kč tedy celkem pálka a jinde je mají myslím levnější.

Tu první černou bych bral,je to sony,fake to určitě nebude a rychlosti budou v pohodě,nemáš s ní zkušenost?

Tu 4GB MS MicroM2 s ProDUO adaptérem co momentálně používám,mám taky od sony a bylo to balení i se čtečkou dongle do usb pc.

E-shopy jako alza,mironet či czechcomputers je mají myslím trochu levnější ale když k tomu připočítám poštobvné + balné budu na stejné ceně,a tyhle bych mohl mít hned...do nejbližší prodejny fotolabu to mám stanici busem.

popřípadě prosím hoď link přímo na téma kde se karty řeší.

EDIT:

Ohledně rychlostí tak zápis je u té černé udávan takto:

Minimální rychlost zápisu

Pouze pro zařízení kompatibilní s kartou Memory Stick PRO (Mb/s) 15.0 (PSP nejspíš kompatibilní bude a podpora MG jakbysmet...stejná značka)

Nevím jak moc je to pravda ale já když přes PC-USB2.0 a kabel do PSP kopíruji soubory tak bez ohledu na to zda to jsou velké souvislé bloky (třeba ISO) nebo MP3 a fotky,rychlost se pohybuje mezi 2.20-2.96Mb/s

Možná kdybych kartu vyndal a jel přes tu USB čtečku od sony bylo by to lepší...nevím jak rychlý USB port PSPčko má ale neustálé otevírání dvířek a vyndavání karty je otrava.

EDIT2:

tak jsem to zkusil a rozdíl mezi tím zda kopíruji soubory při připojené PSp přes USB2.0 kabel nebo rovnou mám kartu ve čtečce není,rychlost se nezměnila a je stále 2.20-2.96Mb/s nejčastěji to zůstává na 2.77 jako před tím takže karta si víc nezvládne.

Není to tak zlé a i tak je rychlost schopná....třeba 1.5GB soubor se kopíruje okolo 8minut a tak často velké soubory zase nenahrávám.

OHLEDNĚ FAKE a NOFAKE KARET

Často o tom čtu v souvislosti s kartami od Sony třeba ze: http://console-forum.net/showthread.php?t=60904&highlight=Memory+Stick

u SanDisku se tento "jev" téměř nevyskytuje.

Není mi ale jasné jak tedy k té FAKE kartě přijdu a později se mám u prodeje domáhat svých práv když mi prodal napodobeninu a ne originál,prostě padělek.

Předpokládám že v slušných kamenných prodejnách jakýmy Fotolaby bezesporu jsou by neměl být problém ne?,kartu jsem viděl je to originální zatavené balení od sony...že by tam dávali zmetky/fake/padělky ve fabrice nevěřím.navíc mají tuším balení jakýsi hologram co býval na VHS kazetách.

Stále nějak tápu co to ten FAKE přesně je.Je to přímo padělek nebo karty které při výrobě neprošly testy a místo do class II/II putovaly do normálního prodeje...pochybuji že by si tohle sony dovolila.

Ta jak mám teď tedy MS MicroM2 4GB v ProDUO adaptéru se v info hlásí jako MagicGate-Supported takže je pravá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau chci se zeptat jestli tady má někdo iso hru gta liberty city stories??

A jestli jo tak jestli mu funguje zvuk páč mě ne???

poradíte mi pls.

dík

Už se to tu mnohokrát řešilo, protože GTA má neoripované kolem 1,4 GB a všichni se snažili snížit velikost, takže u některých verzí je riplý i zvuk

Zkus to stáhnout od jinýho uploadera, popřípadě se předtim mrkni na velikost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi ,

chci se zeptat když si do psp navalím různé ty loadery a chickeny ,jestli to jde pak nějak dát zpátky do původního stavu ,třeba naformátováním karty nebo tak?Dále pak jestli na tom půjdou pořád hrát origoš,předem dík za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj lidi ,

chci se zeptat když si do psp navalím různé ty loadery a chickeny ,jestli to jde pak nějak dát zpátky do původního stavu ,třeba naformátováním karty nebo tak?Dále pak jestli na tom půjdou pořád hrát origoš,předem dík za odpověd

Ano, do flash paměti PSP se nic nenahrává, stačí formátovat kartu a je to jako kdyby jsi to koupil. A originální UMD půjdou přehrávat taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele zajímalo by mě jak se díváte na ISO vs. CSO?

CSO je vždy o něco menší asi lepší komprese,např MYST v ISO má 1.5GB kdežto v CSO necelých 900MB.

Kartu mám 4GB a zatím novou kupovat nehodlám,ještě počkám,mám to z ISO do CSO převést nebudou problémy?

Občas se píše že se potom některé hry trhají nebo vypadává zvuk tak nevím a prosím doporučte kvalitní,srozumitelný a rychlý program pro konverzi díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele zajímalo by mě jak se díváte na ISO vs. CSO?

CSO je vždy o něco menší asi lepší komprese,např MYST v ISO má 1.5GB kdežto v CSO necelých 900MB.

Kartu mám 4GB a zatím novou kupovat nehodlám,ještě počkám,mám to z ISO do CSO převést nebudou problémy?

Občas se píše že se potom některé hry trhají nebo vypadává zvuk tak nevím a prosím doporučte kvalitní,srozumitelný a rychlý program pro konverzi díky.

Já to nějak nehlídám (mam 8 GB), když se hra seká (to jsem zažil jen u GTA), tak jí převedu do ISO... Jinak používám CSOnDAX, psal jsem i TUT

http://forum.play-zone.cz/viewtopic.php?f=22&t=90

//EDIT: heh, tak jsme si to prohodili :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky už jsem něco nalezl taky,jen jak nastavit kompresi...nevím jak moc je MYST pro PSP náročný....jsou to vlastně panoramatické statické fotografie.

http://console-forum.net/showthread.php?t=37146

http://console-forum.net/showthread.php?t=12850

EDIT:

tak to zkusím převést CSO "n" DAX jak jsi doporučil a uvidím zda bude hra šlapat jak má....kompresi a vše ostatní jsem nechal na default tedy stupeň "9" nejvyšší komprese(NC neboli no compression podle about jsem nezaškrtával)

Dám vědět zda MYST šlape jak má nebo se "kouše".ISO této hry má 1.5GB a verze v CSO z těch mrtvých linků okolo 900MB.

Ještě jsem k CSO n DAX našel dvě alternativy:

PSP ISO Compresser for Windows a UMDGen

http://www.wikihow.com/Convert-PSP-Games-to-CSO-or-DAX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj , .... Tak je to dívný.... dal jsem tak chickhen vše šlo v pohodě dokud jsem se nerozhodle dát si tam pár obrázku... no a ty si mi v psp vůbec nezobrazovali...tak jen naformatoval kartu a stále nic .... a ani když tam dám chickhen tak mi to ukaže v psp že tam nic není... pls poradtre co s tim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu