Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Nechci vytvaret novej thread..

.. mam tu vlastni zkonvertovanou PSX hru NFS Porsche 2000 - jediny problem.. Pri hre (krom menu) mi nejde hudba. Proto bych rad nejakou verzi s hudbou (zatim jsem nenasel), anebo bych si tam rad dosadil vlastni hudbu.. Plugin music.prx bohuzel pro pops nejede (je to i v todo listu vyvojaru) a irshell mi na 5.00 M33 - 6 nespustil PSX hru (po spusteni jen cerna obrazovka).

Mate nekdo tedy zkusenosti s vl. hudbou pri PSX hrach? Jdou vam nekomu PSX hry pres irshell na 5.00 M33? Pokud ano - muzete svoji verzi irshellu upnout? Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tákže otravuji dále xD.... Mno... po tom co sem vypnul uplně psp tedy i s chickhenem tak mi to ukázalo obrázkx které sem ta měl ... ale ted když sem znova zapl chickhen tak zase nejdou.... :( už mě to štve a nikdo mi nějak neporadil .... tak to skoušim ještě jednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky mám problém ,mám psp ,jedu přes chickhen r2 a taky cfwe enabler....Pokaždé když vypnu psp ,tak mi chicken nejde spustit ,musím to dělat celé znova ,sem tam mi pomáhá když na root karty zkopíruju znovu a dám nahradit soubor egghunt.bin ,ale tedka mi už ani to nefunguje.

Netušíte někde co je špatně že mi to zamrzá ,mohl by mi někdo něco doporučit.Vždycky mi to funguje jen jednou jak to poprvé udělám a zapnu ,pak když vypnu psp a zapnu ho znova zamrzá psp a vypne se.

Předem díky za jakoukoliv radu

EDIT:Tedka jsem se dočetl že chickhen je stabilní na kartách do 1GB ,a já mám 8GB ,může to být tím?co by ste doporučili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ave CF, Mam menší nebo vlastne vetsi problem, potřebuju vedet estli de flashnout PsPcko u kteryho jak mi bylo receno jsem odstranil operační system? Nebo este jinak smazal jsem flash0? (mel jsem flash PsP viz. Podpis)

Jak ted vypada moje psp : Kdyz to psp zapnu tak je jen cerna obrazovka a zelene sviti dioda po chvili se vypne, na Pc nereaguje!

Prosim vas hlavne mi nereknete ze to nejde opravit asi bych umřel :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu