Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

diky vam panove. Nicmene, udelal jsem jak jste psali, zalohoval na pc, formatoval, prekopiroval zpatky. Ulozil jsem si obrazek oceanu.jpg a zkopiroval ho do slozky PICTURES ktera se mi po formatu sticku vytvorila ale stale ten obrazek nemuzu v psp nalezt...hledam ve PHOTO/MEMORY STICK, ale nic...?? Nema se jeste prejmenovat ta slozka PICTURES na FOTO. Fakt nevim. Proc tohle proboha nepisou v tom podelanym navodu ktery u toho pspka je. Nic proti navodum nemam, vetsina veci co jsem kdy koupil jsem i podle navodu zprovoznil, ale ohledne tehle prkotiny jakou je zkopirovat obrazek do psp jsem uz vcera listoval na yourpsp ted tady na foru, ale treba o tom ze se musi delat formatovani jsem nic nedohledal. Mozna jsem hledal spatne...no kazdopadne stejne stale nejsem schopnej si obrazek prohlednout v psp...diky za rady kluci.r

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dobry den.....chtel bych se na neco zeptat.....mam PSP 2004 s oficialnim fw 5.03.....a chtel bych si uz zahrat nejakou hru stahnutou z internetu......jak jsem se docetl tady u vas-je to mozne pres chickHEN R2 a CFWenabler.....uz jsem si precetl aj par navodu......chtel bych se zeptat jestli se s psp nic nestane-je to bezpecne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky za radu panove........a chtel bych se jeste zeptat- kdyz jsem videl par navodu tak kdyz v menu najedu na PHOTO-ChickHEN- tak potom je tam myslim 5 obrazku......jenze na kterej mam najet????....nekdo najel na 1. nekdo na posledni......prominte ze mam takovy blby otazky ale fakt nevim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
diky za radu panove........a chtel bych se jeste zeptat- kdyz jsem videl par navodu tak kdyz v menu najedu na PHOTO-ChickHEN- tak potom je tam myslim 5 obrazku......jenze na kterej mam najet????....nekdo najel na 1. nekdo na posledni......prominte ze mam takovy blby otazky ale fakt nevim:D

je to podle toho jakou mas verzi, protoze u ty stabilnejsi (kterou mam ja) cekam hned na prvnim obrazku, ale kamos, kterej ma taky 2000 ale tu originalni verzi, tak ceka na poslednim obrazku, ale za zkousku nic nedas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dik...jste hodni....ale ja su blbej:D.......nemohli byste mi dat na vas icq.....chtel bych se totiz zeptat na vic veci.....a tady to tak rozepisovat....to je blby.......potreboval bych nekoho kdo by mi poradil co a jak....nekoho kdo tomu rozumi a ma psp 2004...protoze ja nevim.......a chtel bych si zahrat:D....byl bych strasne rad kdyby se nekdo ozval....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu