Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

whats up doc can we rock?

k věci,někdy se mi stane že se psp při hraní vypne hra se zastaví a pak psp uplně zhasne tak trochu to v tom jakoby pukne když to blikne,nestává se to nějak často.Co by s tím mohlo být?mam slim cfw 3.90 m33-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

nevím jak přesně tyhle pspčka fungují, protože žádné nemám, ale mám v plánu si pořídit a nejlíp PSP Go. Jediná věc, která mě vrtá hlavou je funkčnost ISO her ze starého PSPčka na tom Go. Vím, že zatím není žádná možnost jak tam iso rozjet, ale jak je to u všeho, je to jen otázkou času. Takže až se to povede, tak bude to možné, nebo jsou ty psp rozdílné tak, že hry ze staré nebudou podporovány softwarem nebo hardwarem PSP Go? Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No na druhou stranu flashnutí je riziková záležitost, pokud jsem to správně pochopil a v tvém topicu jsem viděl také další možnosti zprovoznění ISO her. To se PSP Go netýká?

Další otázka - jak to je u psp go s funkčností aplikací? Je to zase nějak omezeno flashnutím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam prblem s PSP.. asi po mesici nečinosti sem ho nabil a zapnul... začne sviti zelene svetilko ale nic nenabehne...když ho restaruju navrdo a při zapínáni držím R... tim se dostanu do recovery menu a to je všechno... prosím co mam udělat pro to abych mohl znová hrát?? díky za odpověd.. dižtak moje icq je 419554285

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu