Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Nefunguje mi Photofast z Aukra. V prvnim slotu mi 4GB zacla nejak fungovat po tom co sem ji v PSP formatoval. V druhym slotu to nefunguje vubec, jenom to zacne silene blikat a po chvili pomalu. Ted uz nefunguje ani ten prvni, v PSP hlasi 0Kb a nejde naformatovat, zahlasi chybu. Nikde jinde ten Photofast nefunguje, v PC pres ctecku, v PS3 pres ctecku, nikde, a to sem to zkousel se vsema moznejma znackovejma i neznackovejma kartama, jakobych do ctecky nic nedal, jediny kde to reagovalo bylo chvili v tom PSP.

Format flash1 a Restore def. sett. a tak sem zkousel, hlavne mi nefunguje v zadnym PC, proste nikde.

To je asi na reklamaci co..? Tohle proste nijak nerozjedu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud mas psp ktere je 2000 a je starim starsi jak od podlednich vanoc nebo psp 1000, tak ti pomuze nekdo z tadyma: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=cs&om=1&msa=0&msid=117660133732379930077.000441b9b88179b530aa2&ll=50.000678,15.809326&spn=2.859934,7.470703&z=7

jinak mas smulu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim......chtel bych se na neco zeptat......mam psp 2004 a mam tam CFWEnabler...tekze iso hry normalne jedou.....ale nevim jestli si zahraju ty nejnovejsi hry ktery potrebujou treba 5.55???? a sly by mi ty hry jak je tam patch 5.03???

pokud sou patchnute na 5.03 tak by ti asi jet mely

hele mam psp slim 3004 patch 5.03 Gen-A. A ted po tydnu je hrozne pomalej s tim Gen-A

a kdyz tam je jen 5.03 s chickhenem tak jede normalne ale kdyz tam zase dam ten Gen-A tak je opet pomaly nevite proc ?

az nahodis GEN-A tak zmackni select a ve VSH nastav clock XMB a clock GAME na 333/166... to je ta chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu