Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdarec,

mám problém, asi po dvou letech je poprvé co nemůžu hnout s PSPčkem, borec mi půjčil své PSP, že si jej chtěl flashnout na 5.50 GEN, prý po restartování mu nenaskočilo, ( to se stát může unbricknout by to šlo ), ale tento případ jsem ještě neviděl, přes pandoru se prostě nechytá pouze svítí černý displej, jediné co jde zapnout tak TIME MACHINE 0.1, zkoušel jsem přes ní upgr na ofic 3.80 a nic v 68% se objeví chyba ( u novějších se třeba nespustí vůbec u nižších není podpora ), že nemůže číst z karty, už si nevím rady zkoušel jsem snad všechny možné postupy, ale nic než time machine nefunguje, všelijaké downgrady atd chce alespoň 2.71 fw, takže nic. JInak blbne displej strašně fialové/žluté atd barvy....ale v menu vše ok...měl někdo stímto taky takové problémy?

Tak už jsem na to přišel sám, tady bych se těžko dočkal odpovědi.....pokud má stím taky někdo problém, ať přes pandora deluxe nahraje 3.80fw a DC verzi 4, tj ta co se nespouští z XBM menu, vše paráda, takže reklamace není nutná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám 5.50 GEN-B (Full) a ať dám cokoliv do PSP/GAME a PSP/GAME150 tak nejede vůbec nic.Prostě se mi to ukáže v PSP v Game,ale když to zapnu tak to načte,ale pak se to vrátí do menu a napíše to chybu s číslem.Asi by to chtělo nějak povolit v Recovery menu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám 5.50 GEN-B (Full) a ať dám cokoliv do PSP/GAME a PSP/GAME150 tak nejede vůbec nic.Prostě se mi to ukáže v PSP v Game,ale když to zapnu tak to načte,ale pak se to vrátí do menu a napíše to chybu s číslem.Asi by to chtělo nějak povolit v Recovery menu ne?

Tak to víš mno ....

Nečteš tutoriáli.Jestli myslíš iso hry tak ty se dávají do složky ISO na root kartě.Přečti topic pro začátečníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu