Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, mam potíž - stáhl jsem si PSX hru Harryho Pottera a nahrál do ms0:/PSP/GAME, ale nejde mi spustit. Nepotřebuju na PSX ještě ňákou pomocnou aplikaci nebo tak něco? Tady na fóru toho o PSX moc neni, a zrovna tohle základní, co potřebuju vědět, jsem nenašel. Mam PSP slim s FW 5.50 GEN D2. Předem díky za pomoc.

:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cau, potreboval bych poradit jaky CFW si mam dat kdyz mam CFW 5.00 M33-4 abych mohl hrat ty novy hry co sou na FW 5.55... psp mam uz nejakou chvili a ted sem dlouho nesledoval updaty cfw a ani nic jyneho takze v tom ted mam zmatek jak je treba CFW GEN-A,B,B2,D,D2,... nebo jak je MHU nebo ChichHEN atd... a taky sem zaregistroval ze jde udelat bud cfw 5.03 GEN-X nebo 5.50 GEN-X... proste abych mohl hrat ty novy hry jako je treba Assassins Creed, naruto, atd... dik za odpoved

edit.: a mam psp FAT (1000)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechci zakládat novej topic, tak se zeptám tady, potřebuju se dozvědět pár věcí :oops: (Nechtějte vědět na co :lol:).

1.) Kdy se začalo prodávat PSP FAT ? a SLIM ?

3.) Kdy se začalo prodávat Nintedo DS ? a DS Lite ?

2.) Má Nitendo DSi Wi-FI ? A DS ?

3.) Nějaký výhody/nevýhody mezi PSP GO DSi

Předem děkuju za odpověd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám Slim 2000 s už zabudovaným CFW 3.80 M33-5 a chtěl bych novější 5.50. Chci se zeptat, když provedu upgrade FW na oficiální 5.O5, zda i nadále zůstane flash PSP a bude možno hrát iso hry a nebo se na to musí trochu ináč :-) ? Dík za info.

Udělej druhou možnost http://console-forum.net/showthread.php?t=67953 je to update na 5.50 GEN-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Udělej druhou možnost http://console-forum.net/showthread.php?t=67953 je to update na 5.50 GEN-D

Takže jestli jsem to správně pochopil, tak prvně musím updatovat na 5.03, musím tam mít Hen a prog. PSpident zjistit možnost desky a poté pokračovat dle bodu 2 tvého odkazu. Je to tak??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže jestli jsem to správně pochopil, tak prvně musím updatovat na 5.03, musím tam mít Hen a prog. PSpident zjistit možnost desky a poté pokračovat dle bodu 2 tvého odkazu. Je to tak??

Ne, stačí udělat jen to co jsem ti poslal ... prakticky jen stáhneš ten soubor, rozbalíš ho a nakopíruješ na kořen karty ;) potom už to jen nahodíš v PSP a vybereš FLASH INSTALL CFW 5.50 GEN-D

Ten první bod dělat nemusíš, flashnutelnou desku máš, když je tam 3.80 m33

  1. !!!! - zjištění flashnutelnosti desky: http://console-forum.net/showthread.php?t=55429 (proveďte bod 1., 2., 3. a pak pokud zjístíte že máte flashnutelnou desku, pokračujte tímto návodem
  2. stáhněte si potřebný soubor na: edisk.cz
  3. otevřete stažený rar a jeho obsah nakopírujte na kořen karty (například do F:/)
  4. v PSP si zpusťte XGEN INSTALER (game > memorystick)
  5. Vyberte FLASH INSTALL CFW 5.50 GEN-D
  6. až vás to vyzve k restartu, tak to akorát potvrďte
  7. nyní držte vypínací tlačítko v pozici vypnout tak dlouho, dokud se psp nevypne
  8. až se PSP vypne, dejte ho zapnout a držte hned od začátku R
  9. v naběhnutém menu (recovery menu) vyberte CONFIGURATION -> Use VshMenu a jeho nastavení změňte na VSHMENU (pomocí klikání křížkem)
  10. poté v recovery menu/advanced zvolte možnost "format flash1 and reset settings" - není nutnost provést
  11. nyní ve VSH (dostanete se do něj přes zmáčknutí tlačítka SELECT, když jste v menu PSP) nastavte UMD ISO mode na M33
  12. a teď už akorát stahujte hry a pařte (hry již nemusí být patchnuté aby fungovaly)

xgen-pandora-04_0901E0011000328553.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu