Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

jasně , jde mi jen o to zda je tento instalátor bezpečný - t.j. nemá chyby , doposud jsem používal Devhook a pro CF chci použít tento , v návodu je jen spustit a čekat , pokud je to vše tak OK , ale třeba musím udělat něco co je vám znalým úplně jasný... já jdu do toho poprvé tak se radši zeptám... dobrá zeptám se jinak... na co si dát bacha při použití tohoto postupu??? nabít baterii , zformátovat kartu , spustit program do PSP přes USB , restart PSP... to je fakt vše ??? vím že bych se k tomu tady někde prokousal ale ve 43 letech není ani čas ani trpělivost , tak se kluci nezlobte... taky jsem před dlouhými léty radil kámošům jak s Amigou nebo Spektrem... tenhle koníček byl a bude o vymýšlení nových fíglů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím radu , stáhnul jsem si "PSP.Installer.Deluxe.v2.3.PSP-HQ" a chci se před instalací CF zeptat:

1. potřebuju ještě něco kromě fm. 1.50 ???

2. CF bude nainstalován bez dalších kroků ???

3. je tento instalátor ověřený ???

tento installer neznám, ale lepší budeš mít, když použiješ nějaký postup z tutoriálů - ty jsou ověřené ZDE

doporučil bych ti 3.52 M33 (v současnosti asi nejlepší CF) ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci se zeptat?dostal jsem teď psp slim,bez ničeho navíc,jen 3 hry...Jsem uplný nováček,tak se nesmějte:)

Co bych si měl přikoupit jako nutné a můžou se ukládat hry ikdyž nemám ještě pam.kartu?díky:cheesygrin:

bez pamětovky nejde..a kam by si to chtěl ukládat? do flash0?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
muzes samozrejme hrat originalni hry z umd,ale pokud chces hrat iso,musis si poridit kartu (doporucuju 2 gb a vic).kdyz si das trosku prace a pohledas,tak tady najdes navod jak zprovoznit iso na slimu...

podle mně myslel save game:)

EDIT: estli myslel save tak stačí 32mb nebo 64mb...ale estli hru(iso) tak minimum 2gb(pro všechny full hry)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, potreboval bych poradit. Mam Psp slim 3.71 M33 a nejdou mi homebrew. Nekde sem si precet ze to z xmb nejde a tak sem zkusil eloader. pres to mi de spustit treba OpenTTD, ale muj hlavni problem je ze mi nejde dosbox...v eloaderu se mi zobrazi ale kdyz ho dam spustit napise se aplication crashed. jak bych to mohl prosim zpustit? dekuju za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vedeli byste? Hacknout firm byla pohoda ale tedka fakt nefim...proste eloader z xmb de a iso hry a PS1 hry taky ale nic inyho...

a hodilo by se napsat jaký máš firm protože na 3,60 m33 nebo 3,71 m33 chybí 1.50 kernel a vetšina hb nejde

edit: po té co jsem si přečetl i tvj první přispěvek dodávám na 3,71 m33 chybí 1.50 kernel a vetšina hb nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to krystoff: me vetsina hb jede, zatim jen asi 3 nesli a ty co on rikal jdou

Ted me napadlo - davas to do GAME? Protoze kdyz to das do GAME150 tak to nikdy nejde ani prez eLoader (vlastni zkusenost)

On myslel ze nejdou Homebrew ktere jsou stavene pro kernel 1.50 a ten 3.71m33 zatim nepodporuje a tech HB ktere je pro kernel 1.50 je ta vetsina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu