Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

zdravim.. mam psp slim ta-85v2 a praskl mi displej... ale nevím jestli není rozbitého i něco jineho.. nechce se mi totiz do psp investovat jestlize bude neco rozbiteho krome displeje.. takze je nejaky zpusob jak zjistit "poslepu" jestli psp je vporadku?

psp jsem koupil v nejakem internetovem shopu uz ani nevim kde.. lze tedy jit uplatnit zaruku na SONY?? zarucak bych asi nasel.. (obavam se reklamace v neznamem shopu na netu...)

pripadne mam udelat nejake video jak blikaji diody po zapnuti??

mam tam 5.00m33-6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

koupil jsem si nový USB kabel, ale najednou když jsem stahoval seriál přátelé tak mi to vždycky píše že to nejde přehrát, ale dělá to jen u toho seriálu ....... nevíte čím to je?

stahoval jsem to od: http://console-forum.net/showthread.php?t=8051

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim.. mam psp slim ta-85v2 a praskl mi displej... ale nevím jestli není rozbitého i něco jineho.. nechce se mi totiz do psp investovat jestlize bude neco rozbiteho krome displeje.. takze je nejaky zpusob jak zjistit "poslepu" jestli psp je vporadku?

psp jsem koupil v nejakem internetovem shopu uz ani nevim kde.. lze tedy jit uplatnit zaruku na SONY?? zarucak bych asi nasel.. (obavam se reklamace v neznamem shopu na netu...)

pripadne mam udelat nejake video jak blikaji diody po zapnuti??

mam tam 5.00m33-6

Delas si legraci, ze? Praskly displej Ti nikde nevyreklamuji - displej sam od sebe nekrupne... Jak zjistit, zda je vse ok? Proste ho zkus zapnout, zapni zvuk a poslouchej - minimalne by melo byt slyset ,,cvakani", jak prejizdis v XMB menu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Delas si legraci, ze? Praskly displej Ti nikde nevyreklamuji - displej sam od sebe nekrupne... Jak zjistit, zda je vse ok? Proste ho zkus zapnout, zapni zvuk a poslouchej - minimalne by melo byt slyset ,,cvakani", jak prejizdis v XMB menu.

sry.. to s tou reklamaci jsem si neuvedomil

nejsem si jisty ale mel jsem to cvakani asi vyple...

z reproduktoru jde slabe piskani...

sakra... doufam ze az tam dam displej tak s tim nic nebude nebo to pujde opravit pandorou

edit: ale je divne ze kdyz to pripojim k PC pres usb tak se kontrolka zmena na orazovou jako ze nabiji ale zadny vym.disk se neobjevi..

a kdyz je psp zaple a zmacku home tak se zobrazi pres vetsinu displeje modre cary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cau, chci se zeptat jestly na CFW 5.50 GEN-D2 jde PlayStation Network... protoze me se nejde prihlasit :(... pise mi to ze mam stary FW nebo tak neco...

NE nejde na PSN musis mit fw 6.10 + (proste ten nejnovejsi...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chtěl bych vědet název programu a link ke stažení na opatchování her tak aby byly funkční na GEN

musíš si stáhnout UMD gen a game decriptor

návod tu (je tam i download)

:arrow:

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2009100001

doufám že modum nebude vadit odkaz na PSP.novinky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám slim s 3.71 M33 zkouším podle

http://console-forum.net/showthread.php?t=67953

dát 5.50 GEN D, v PSP zvolím ikonku 5.50 GEN-D a nastartuje "Yoshihiro PSP XGEN UPDATER FOR PSPGEN CFW 5.5OGEN-D........." vpravo je volba Enter a exit. Po zvolení Enter se PSP za 20 sekund vypne, menu s možností výběru flash nenaběhne (pokud tedy nabíhá po zvolení enter) už pročítám forum třetí den a nevím kudy se vydat, děkuji za pomoc

EDIT" je nutno nejrive prejit na 5.OOM33

http://console-forum.net/showthread.php?t=36716

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejak se pres ty vase tutorialy nemuzu dobrat k tomu, jak dostat 5.5 GEN na moje PSP1000 s 3.95GEN. Zkousel jsem to podle tohodle navodu: http://console-forum.net/showthread.php?t=67953 Bod 2 pres XGEN Updater v4, ale psp se vzdycky behem toho procesu uspi. Nekde delam chybu, asi musim jeste predtim nainstalo vat jiny fw, nebo ja nevim... :)

Kdysi jsem flashnul svoje psp i kamaradovo a nemel jsem s tim problem, ale dlouho jsem tu vasi hackerskou scenu nesledovat a ted uz jsem z tech M33 a GENu nejaky zmateny. Dik for help.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nazdárek doktore :)

mám dotaz ohledně kompatibility mezi PSP 2004 a 3004

já mám PSP 2004 cfw 5.00 M33-6 a chtěl bych si zahrát s kámošem tekken oba máme origo UMD, akorát jsme se nenašli vubec v lobby :(. nevíš čím by to mohlo být popřípadě co udělat aby jsem mohli hrát ? jiný cfw pro mě?

a ještě jesli se pujde spojit s 3004 s GEN

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Melo by to jit - mate stejne UMD? Stejny region? Stejny channel (nebo automatic) nastaven u Wifi? Dali jste jeden Host a druhy Client? (ci jak to ma dana hra zarizene - zvolili jste proste ten multiplayer spravne?).

nevim co myslis ti stejnym UMD ?... mame proste každý svoje

zapneš wi-finu, ve hře dáš network, battle lobby a tam vidíš dostupné hráče pak hráče označíš a máš na výběr s ním hrát, jenže my se tam nevidíme.

wifi by melo byt jako ad-hoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no jestli treba on ma UMD a ty stahovanou hru. protoze ty muzou mit rozdilny regiony

vzhledem k tomu, že jsem psal že máme oba ORIGO UMD tak si to nemyslim,

neska jsem to zkousel s jinym kamosem co ma 3004 ChickHen 5.03 (nebo jak je to) a slo to v poho tak nevim kde byla chyba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

v Menu PSP skoč do Settings-> Network settings-> Adhoc MODE -> Chanell Automatic a potvrd X. Takhle to musí být nastaveno na obou PSP ... jestli to tobě s někym jinym funguje, tak ten první kámoš tam bude mít (už od výrobce) nastavenej jinej kanál ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu