Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
v Menu PSP skoč do Settings-> Network settings-> Adhoc MODE -> Chanell Automatic a potvrd X. Takhle to musí být nastaveno na obou PSP ... jestli to tobě s někym jinym funguje' date=' tak ten první kámoš tam bude mít (už od výrobce) nastavenej jinej kanál ;)[/quote']

ahá jo takle jste to mysleli :) s tim chanelem to mě nenapadlo vubec díky, vyzkoušim.

btw tak mě napadlo co by se stalo kdyz bych dal z 5.0M33-6 (mam 2004 v1)

update na nejnovější ofw 6.20, byla by nějaká cesta z5 přes flash, pandoru nebo tak něco?

já myslím, že asi ne ale nevím. Jen mě to tak napadlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj chtěl bych se zeptat, mám FW 5.03 a chtěl bych si do něj dát Custom FW 5.05 GEN -D. Pokud takto učiním, můžu se poté vráti zpět na FW 5.03 např. při reklamaci?

Ano budeš se moct vrátit zpět na 5.03 bez problému.

Zde je návod na update: http://console-forum.net/showthread.php?t=57866

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čus all , hele musim si na psp kupovat zvlast autonabijecku nebo staci kdyz vemu ten kabel usb co se pripojuje psp s pc a dam to do auto do tohodle http://www.eva.cz/zbozi/30328/usb-na...do-12v-a-220v/ pokut se to bude nabijet nebo ? dikes , Mladá mi to vzala a říkala že mi to dá až na vanoce :-/ tak jestli si jeste mam dokoupit autonabijecku nebo ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čus all , hele musim si na psp kupovat zvlast autonabijecku nebo staci kdyz vemu ten kabel usb co se pripojuje psp s pc a dam to do auto do tohodle http://www.eva.cz/zbozi/30328/usb-na...do-12v-a-220v/ pokut se to bude nabijet nebo ? dikes , Mladá mi to vzala a říkala že mi to dá až na vanoce :-/ tak jestli si jeste mam dokoupit autonabijecku nebo ne :)

Jasne, pokud uz mas USB nabijecky, tak ti jen staci USB kabel (pokud mas 2000/3000/Go), pokud mas 1000, tak musis jeste sehnat/udelat redukci z USB na ten napajeci konektor.

Ahoj mám takový problém když si zapnu nějakou z novějších her např. Pes 10 nebo nový Grand Turismo tak se mi tam ukáže chyba - The game could....... (80020148) a už mám CF 5.50 a nastavený na Device a furt to má nějaký problém pls poraďte :(

Nevim o jakym device mluvis, ale musis nastavit UMD MODE na Sony np9600 nebo na M33 Driver.

A jaky CF 5.50 mas? Mas nejnovejsi 5.50 GEN-D2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu