Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
a to musím z něho vše vymazat pat to tam pomocí pc vložit a flashnout nebo to de aniž bych musel pracovat s pc??

PC vůbec používat nemusíš, vše máš již na memory kartě, kde to již jen na PSP ze složek FOTO a pote Game spustíš. Ale v případě, že to vždy dohravaš z PC, by jsi měl tento postup znát ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Proboha a co na tom PC delas? Pokud ti to nejde napoprve, tak zkus system settings > restore default settings, pripadne zkus pouzit mhuspeed, namisto chickhenu.. Jde to bez PC.

Je pravda, ze format to usnadni a pomuze tomu, ale neni pravda, ze to bez nej nejde nahodit. Je mozne, ze se to bez nej nepovede napoprve, ale neni mozne, ze to mhuspeed, ani chickhen nezvladne do 5 pokusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

už stahuju CF 5.50 Gen-D ale na tý stránce píšou něco o tom že ho bricknu když mám psp 2000 slim a to mám PS: Jaký je podle vás nej. CF nebo jakej používáte??

Já už na to ser. to PSP je tam na píč. že to není možný!! takže půjdeme od začátku jo??

1. Mám PSP 2000 Slim CF 5.50 Gen-D 4Gb karta!

2. Vyberte mi pls na to nejlepší CF - popřípadě pošlete odkaz dík

3.Pak se domluvíme jak to dál nastavit moc děkuju

PS: Chci aby mi na to šli ty nejnovější hry! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Právě že ještě ne je to v deseti složkách a na každý stránce píšou něco jinýho že to máš hodit na root pak zase že do složky GAME a kdo se v tom má vyznat a to D2 je ještě lepší??

Máš v tom docela binec :bash:, nebude lepší, když to svěříš někomu, kdo tomu trochu víc hoví? Přes forum to zřejmě dohromady nedáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pandora battery umožní přístup do flash pamětí (exitujou i baterky, který jsou normální a pandory, přepínáš to tlačítkem).

Jestli máš ChickHEN a vyndáš baterku, tak ho potom musíš zase nahodit, jestli máš plnohodntnej flash, tak můžeš baterku vyndavat, jak chceš a nic se nestane. ;)

//EDIT: eee .. tak smáznout :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Právě že ještě ne je to v deseti složkách a na každý stránce píšou něco jinýho že to máš hodit na root pak zase že do složky GAME a kdo se v tom má vyznat a to D2 je ještě lepší??

Tak proč čteš několik různých návodů najednou ? Prostě použij jeden a je to. Každej to má jinak uspořádaný ve složkách, takže to někde může být do složky x:/PSP/GAME a někde jenom x:/... Stačilo by jen zapojit mozek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jjuž chápu :D že D2 je nejnovější ale nemůžu ho nikde stáhnout :( BUU

PS: stáhnul jsem si Tekken6 a je to masooo!! :D 6 je nejnovější ne??

nejdriv si tam dej 5.50 gen D a pak pres qick updater 5.50 gen D2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu