Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

zakze mam problem kdyz nahraji na kartu 8 gb sony nejake hry tak se proste spusti ale vzdy maji nejake chyby poprve se mi u fifi 10 seklo kdyz sem nacetl trenera c 7 (jeho obrazek) po druhem zase naformatovani karty a nahrani fifi mi se sekne zase kdyz stridam atd . treba u Gran turisma zase u videa poprve u poloviny a po druhe se to sekne hned na zacatku. nevite co s tim ? neni mozne ze mam zastaraly BIOS na kompu a USB spatne funguje protoze sem do kompu hodil novy procesor (nej co tam de) a uz mi to parkrat pri startu psalo chybu o BIOSU ze se to musi jaksi flasnout ale ze je tam jakesi riziko ze to poseru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zakze mam problem kdyz nahraji na kartu 8 gb sony nejake hry tak se proste spusti ale vzdy maji nejake chyby poprve se mi u fifi 10 seklo kdyz sem nacetl trenera c 7 (jeho obrazek) po druhem zase naformatovani karty a nahrani fifi mi se sekne zase kdyz stridam atd . treba u Gran turisma zase u videa poprve u poloviny a po druhe se to sekne hned na zacatku. nevite co s tim ? neni mozne ze mam zastaraly BIOS na kompu a USB spatne funguje protoze sem do kompu hodil novy procesor (nej co tam de) a uz mi to parkrat pri startu psalo chybu o BIOSU ze se to musi jaksi flasnout ale ze je tam jakesi riziko ze to poseru

nejsem si jist , ale mohlo by to být tím že ta karta je fake ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Proboha a co na tom PC delas? Pokud ti to nejde napoprve, tak zkus system settings > restore default settings, pripadne zkus pouzit mhuspeed, namisto chickhenu.. Jde to bez PC.

Je pravda, ze format to usnadni a pomuze tomu, ale neni pravda, ze to bez nej nejde nahodit. Je mozne, ze se to bez nej nepovede napoprve, ale neni mozne, ze to mhuspeed, ani chickhen nezvladne do 5 pokusu.

píšešže do 5 pokusů to má jít ale mě to nejde ani po 10 pokusech!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Originally Posted by Anonymous_ viewpost.gif

Proboha a co na tom PC delas? Pokud ti to nejde napoprve, tak zkus system settings > restore default settings, pripadne zkus pouzit mhuspeed, namisto chickhenu.. Jde to bez PC.

Je pravda, ze format to usnadni a pomuze tomu, ale neni pravda, ze to bez nej nejde nahodit. Je mozne, ze se to bez nej nepovede napoprve, ale neni mozne, ze to mhuspeed, ani chickhen nezvladne do 5 pokusu.

píšešže do 5 pokusů to má jít ale mě to nejde ani po 15 pokusech!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Originally Posted by Anonymous_ viewpost.gif

Proboha a co na tom PC delas? Pokud ti to nejde napoprve, tak zkus system settings > restore default settings, pripadne zkus pouzit mhuspeed, namisto chickhenu.. Jde to bez PC.

Je pravda, ze format to usnadni a pomuze tomu, ale neni pravda, ze to bez nej nejde nahodit. Je mozne, ze se to bez nej nepovede napoprve, ale neni mozne, ze to mhuspeed, ani chickhen nezvladne do 5 pokusu.

píšešže do 5 pokusů to má jít ale mě to nejde ani po 15 pokusech!!!

nemáš na kartě ještě jiný obrázky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zakze mam problem kdyz nahraji na kartu 8 gb sony nejake hry tak se proste spusti ale vzdy maji nejake chyby poprve se mi u fifi 10 seklo kdyz sem nacetl trenera c 7 (jeho obrazek) po druhem zase naformatovani karty a nahrani fifi mi se sekne zase kdyz stridam atd . treba u Gran turisma zase u videa poprve u poloviny a po druhe se to sekne hned na zacatku. nevite co s tim ? neni mozne ze mam zastaraly BIOS na kompu a USB spatne funguje protoze sem do kompu hodil novy procesor (nej co tam de) a uz mi to parkrat pri startu psalo chybu o BIOSU ze se to musi jaksi flasnout ale ze je tam jakesi riziko ze to poseru

no napoprvé ta karta jela v pohodě nic se na ni nesekalo všechny hry jely v pořádku tak nevím udělám test karty ale přes moje slabé usb to asi těžko naměřím správně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu