Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ahoj, prosim o pomoc, mam psp 2004 s 5.02 GEN-A (Full) flashnute, cso hry pustim bez problemu, iso hru mam jen jednu a to tekkena a ten se mi v nabidce her zobrazi, ale kdyz ho spustim, tak se psp sekne. Dalsi problem je zaseknuty joystik, nekde jsem cetl, ze to muze byt bud verzi SW nebo je rozbity, jak poznam, co s nim je za problem? a posledni dotaz je, jakou verzi SW mam pouzivat? 5.03 je nejvyssi mozna na flashnuti, ale jaky je rozdil mezi tim, co mam a 5.03?

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

super, tak je rozbitej joystick, zkousel jsem v prohlizeci a "tahne" doleva na horu, zitra si ho necham vymenit, dival jsem se na navod http://console-forum.net/showthread.php?t=7352 ale tam je joystick pridelanej k prednimu panelu, ja ho mam zamontovanej dovnitr, jinak bych si ho vymenil sam

ted jdu na ten flash :) mozna budu mit jeste par dotazu :)

diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak se nedari, jedu podle tohoto navodu http://console-forum.net/showthread.php?t=57866 a proste ani boha. Zkusim popsat svuj postup, jestli byste na to prosim mrkli, kde delam chybu

1. naformatuju kartu a dam reset nastaveni

2 zkopiruju do rootu MHUSPEED (zkousel jsem i ChickHEN R2 mod2)

3. zkopiruju do rootu QUICK updater 5.03GEN-C4. MHUSPEED - najedu na 2. obrazek, podle navodu, chvili se nic nedeje a pak se psp vypne

5. ChickHEN R2 mod2 - zkousel jsem vsechny postupy a vzdycky se sekne s cervenu obrazovkou

6. zkusim spustit 5.03GEN-C resetne se a napise mi to: "This program requires 5.03 Sorry.

7. vubec nic se nestalo :)

nemuze to byt tim, ze uz je jednou flashnute?

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mno nekde je chyba, uznavam, projel jsem 3 fora, procetl jsem toho asi zbytecne moc a mam v tom bordel

FW je klasika, muze byt max 5.03, aby sly iso hry GEN C4 je to, co umozni samotne spusteni iso her, chickhen je pro psp co je nad verzi 5.03

takze s chickhenem jsem delal kravinu, je to tak? takze prvni co musim udelat je z FW (a protoze uz je asi flashnuto) tak asi CFW 5.02 takove, ktere chci ja a to CFW 5.03.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Porad v tom mas neskutecnej bordel. Psal jsi, ze mas 5.02 GEN-A, takze PSP flashnute(lne) pres pandoru. Takze normalne upgradni na 5.50 GEN-D a z toho na 5.50 GEN-D2 a hotovo. Zadnej chickhen a 5.03 Te nezajimaji - pokud mas ted opravdu 5.02 GEN-A a pokud je to PSP 2004 a je starsi, nez rok (proste pokud je z 2008 -> je flashnutelne -> ma starou desku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takze normalne upgradni na 5.50 GEN-D a z toho na 5.50 GEN-D2 a hotovo. Zadnej chickhen a 5.03 Te nezajimaji - pokud mas ted opravdu 5.02 GEN-A a pokud je to PSP 2004 a je starsi, nez rok (proste pokud je z 2008 -> je flashnutelne -> ma starou desku).

to nechapu, myslel jsem, ze nejvyssi mozna verze, tak aby a ni sly hrat iso a cso hry je 5.03, ze vyssi verze nejdou flashnout a nefunguje to na nich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jo, az prijdu domu, napisu sem jakou mam desku a tim zacnem :) asi to bude nejjednodussi a na vase nervy asi nejsetrnejsi :)

tak abych vas nestval moc dlouho

tady je obrazek s informacemi o mem psp

341144b312445bd180.bmp

System Software 5.02 GEN-A (Full)

vic se mi jako uplnemu laikovi asi zjistit nepodarilo.

Co ocekavam:

rad bych hral ISO a CSO hry a to i Tekkena, ktery mi na teto verzi nefunguje

prosim o radu na jakou verzi upgradovat s ohledem na to, ze bych rad ty hry

Dekuji moc, casem se do toho urcite dostanu, ale ted dost tapu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu