Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Pokud nekdo narazil na stejny problem prosim o radu. Myslel jsem, ze mam seknuty joystick v pozici nahoru a doleva. Nejak jsem neresil, ale pak mi to nedalo, protoze jsem pocital s tim, ze ho budu menit, psp jsem rozebral, joystick taky, bylo to prekvapive jednoduche, ale na nic jsem neprisel. Zkusil jsem zapnout bez joysticku a myslel jsem, ze kdyz tam joystick nebude, tak odstranim problem.

Ale nestalo se, pri spusteni jakekoliv hry, popr. prohlizece bylo porad zaseknute doleva nahoru. odendal jsem predni panel, protoze jsem si rikal, ze by to mohlo byt uz jen "ovladacim krizem", ale problem porad pretrvava, takze otazka je jasna, kde je sakra ten problem, kdyz tam nejsou ovladaci soucastky a je to furt sekle?:) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj, mám takovej zvláštní problém. mám psp 3004 s nahozenym 5.03 GEN-B přes mhupeed. když si ale zformátuju kartu, tak se nevytvoří složka ISO a když jí vytvořim v pc a hodim si tam nějakou hru v .iso, tak v záložce games v psp se nic nezobrazí. nevim čim to je, díky za rady

EDIT: tak dobrý složka ISO už se mi načte, teďka si jenom přetáhnu hry .iso do tý složky, ale hry se v psp nezobrazí. mám 5.03 MHU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj lidicky. jsem v teto oblasti naprostej novacek. muzete mi prosim poradit!? deti by chteli psp. ale ja bych jim chtel umoznit hrat iso hry (duvod je jasnej!). muzete mi prosim poradit jakej by mel byt "posledni" model a jaky by tam mel byt "posledni" firmware!? urcite to tady nekde je. ale nemuzu to nikde najit. tak me prosim nekamenujte a poradte. moc diky. p.s. slava vsem, co se staraji o toto a vam podobna tematicka fora!!! bez nich by jsme nekteri z nas byli v ******! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj lidicky. jsem v teto oblasti naprostej novacek. muzete mi prosim poradit!? deti by chteli psp. ale ja bych jim chtel umoznit hrat iso hry (duvod je jasnej!). muzete mi prosim poradit jakej by mel byt "posledni" model a jaky by tam mel byt "posledni" firmware!? urcite to tady nekde je. ale nemuzu to nikde najit. tak me prosim nekamenujte a poradte. moc diky. p.s. slava vsem, co se staraji o toto a vam podobna tematicka fora!!! bez nich by jsme nekteri z nas byli v ******! :)

Zdarec.

Takže nejprve doporučuji pročíst topic pro začátečníky http://console-forum.net/showthread.php?t=53990

Jinak osobně bych doporučoval PSP Slim se starší základní deskou (TA-085) Dá se sehnat např. zde na foru (nebo přímo u mně viz.podpis)

Druhá Volba je PSP Slim nebo Brite (rozdíl najdete v topicu pro začátečníky) Je zde novější deska která nejde plnohodnotně flashnout nic méně hry stažené z netu si určitě zahrajou ;)

Jinak Software musí být do 5.03 pokud je vyšší nemá cenu PSP kupovat jedině že by se jednalo o starší model ;)

Snad jsem aspoň trochu pomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

- co si od uplneho restartu predstavujes? nastaveni defaultniho nastaveni? to je v system > system setting > restore to defautl

- pokud chces jen vypnout a zapnout psp aby se ti nacetly pluginy, tak dlouze drz tlaciko vypnout ve vypinaci poloze dokud se psp nevypne

- pokud chces vratit zpatky firmware nejakym restartem, tak to nejde. pokud udelals update, tak uz zpatky na nizsi FW psp nedas (pokud ano, tak jedine jako flash pres pandoru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu