Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zkoušel sem si z PS3 kopírovat něco do PSP, ale nešlo mi to.

Prvně jsem měl problém s tím, že mi to psalo, že na PS3 i na PSP musí být stejný uživatel (přitom sem to tak měl)

Pak mi to furt psalo ať zapnu remote play a potom ať dám USB connection, jenže to se navzájem vylučuje, buď to jsem v remote play a nebo sem USB připojený.

Můžete mi poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mam takovy problem s jednou hrou Avatar. Normalne ji chci z karty spustit a ono mi to po chvili napise: The game could not be started ( 80020148 ) . pochopil jsem co to znamena, ale nevim si rady co mam udelat.

System Software: 5.03 M33 chickHEN mod 2 uz mam a funguje

UMD ISO MODE: M33 drive

děkuju za každou odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
poradí mi někdo jak dát do psp hry iso a cso?.... už několikrát mi přišel do ruky ten návod ale ať dělám jak to dělám podle něj mi to nejde nenajde se někdo kdo mi napíše na icq 210755631 a krok za krokem popíše jak na to?

Prvně > Topic pro začátečníky :)

1) Vlož kartu do PSP

2) Zformatuj ji settings/system settings/forma memory stick

3) Připoj PSP/kartu k PC

3) Hry ISO/CSO vkládej do šložky ISO pokud ji nemáš vytvoř ji !

4) :arrow::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Radus a de to i na Fireware 4.21 ??? já jen že se o firewaru 4.21 nikde nepíše

No tak samozřejmně že nejde :D

Napřed musíš flashnout podle návodu zřejmně máš základní desku větší než ta-085 v tom případě se řiď podle návodu na 5.03 Gen-C (full) viz. tutoriály..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdarec.

Takže nejprve doporučuji pročíst topic pro začátečníky http://console-forum.net/showthread.php?t=53990

Jinak osobně bych doporučoval PSP Slim se starší základní deskou (TA-085) Dá se sehnat např. zde na foru (nebo přímo u mně viz.podpis)

Druhá Volba je PSP Slim nebo Brite (rozdíl najdete v topicu pro začátečníky) Je zde novější deska která nejde plnohodnotně flashnout nic méně hry stažené z netu si určitě zahrajou ;)

Jinak Software musí být do 5.03 pokud je vyšší nemá cenu PSP kupovat jedině že by se jednalo o starší model ;)

Snad jsem aspoň trochu pomohl.

Moc díky za radu. Začnu hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam jinej problem hruuuza kdyz chci koupit hru nemuzu napise mi to The credit card information cannot be updated. a nevim co s tim mam delat uz to resim tejdem od ty doby co to mam a fakt bych to uz nakopal chjo poradte po pripade prosim i volejte nebo napiste sms 604437926 zavolam zpet dekuji jsem na leky z toho uz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
prvni udelej update na 5.00M33 a v zapeti na 5.50GEN-D3... nejlepsi je ted 5.50 GEN-D3 ale nemuzes updatovat naprimo ale pres 5.00M33 jak sem psal;)

Super díky, odkaz na to jak to provést by se našel?Dnes jsem se zaregistroval takže uplně přehled ještě nemám :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam jinej problem hruuuza kdyz chci koupit hru nemuzu napise mi to The credit card information cannot be updated. a nevim co s tim mam delat uz to resim tejdem od ty doby co to mam a fakt bych to uz nakopal chjo poradte po pripade prosim i volejte nebo napiste sms 604437926 zavolam zpet dekuji jsem na leky z toho uz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja mam jinej problem hruuuza kdyz chci koupit hru nemuzu napise mi to The credit card information cannot be updated. a nevim co s tim mam delat uz to resim tejdem od ty doby co to mam a fakt bych to uz nakopal chjo poradte po pripade prosim i volejte nebo napiste sms 604437926 zavolam zpet dekuji jsem na leky z toho uz
vsiml sem zes to sem daval uz predtim. nevim co s tim mas
Díky moc, jen sem asi trubka ale nemůžu v PSP najít kde bych ten update mohl spustit?:roll:

game > memorystick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím potřeboval bych poradit mám psp 2001 fw 4.01 m33-2 ,flashnuté a některé iso hry mi na psp nejdou např. Avatar nebo motor storm a plno dalších... chtěl bych se zeptat jestli s tím můžu něco udělat? Upgrade? nebo něco takového díky za odpověd hry bych si docela zahrál ale nechci přijít o flash ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu