Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ahoj, staram se o psp svarovi(malej kluk - 9 let), ma psp uz par let ale jediny co umi je hrat, jde o psp fat

dostal k vanocum nba 2010 a jelikoz to po nem chtelo update firmware tak to zacal delat(i pres me varovani at nikdy nic takoveho nedela), bohuzel mu v pulce dosla baterka a chciplo to.(je to proste lama)

soucasny stav je ze pri zapnuti sviti zelena LED a display ani neblikne. Muj dotaz - ma cenu schanet nekoho kdo by s tim neco udela nebo to proste cenu nema? s tim to by me zajimalo pokud by to slo nejak ozivit tak na kolik by to cca vyslo, jaka je prumerna cena.... nejsem si jist zda je to brick nebo death

nejsem moc zkusenej s psp, ale flash a upgrady kam se dalo jsem udelal a vzdy to dopadlo nastesti dobre

diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja prave nevim jak rozpoznat brick od death....ja se psp nezabejvam

kamos mel brick ale aspon mel cerne svitici display...

zkusil jsem pred napsanim oslovit asi 5 flasheru( i ty ktery nejsou na mape ale dostral jsem doporuceni).... pocet normalnich odpovedi NULA, parkrat i naser si....maly decka je asi otravili a ja kterej bych za to zaplatil budu mit asi peska

nejakej tip na nekoho normalniho? lukalita Praha(nejlepe centrum nebo dejvice) pripadne melnik a okoli

EDIT: tak jeden odpovedel, tusi jak na to ale nikdy to nedelal...takze hledam dale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

CheatDevice by snad na 5.00 M33-6 mel jet (ale jisty na 100% si nejsem) - proste to zkus, pokud ti to nepujde, tak napis, co ti to hazi za chybu. Devhook se na CFW nepouziva, pouzival se prakticky jen na 1.50 pro emulaci vyssiho FW. (a namountovani isa)

Tankis: SAVE jsou na pametove karte v PSP/SAVEGAME, takze staci jen tu slozku prekopirovat na jinou pametovku (nebo konkretni podslozku z ni). Nebo muzes pouzit primo save game utility v XMB menu PSP, ve kterem muzes primo kopirovat jednotlive save z karty na kartu. Ale pozor, ne vsechny save jsou prenositelne - treba save z GTR nejede na jinem PSP, nez na kterem byl vytvoren.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím vás .. mám psp firmware 5.03 mám nahozen Hun ... normálně spustí např.: tekken Dr... ale assasina 2 ne.. píše to známou větu.. : the game not could be starte (tady číslo) děkuji za odpověď

To číslo tam neni na parádu ... napiš ho sem ;)

//EDIT: Má nahozenej CFWEnabler nebo GEN? A jakou verzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám CFWEnabler 3.60 jestli se nepletu .... jinak to číslo .. ( 80020148 ) děkuji

Doporučoval bych přejít na GEN-C místo CFWEnableru

http://console-forum.net/showthread.php?t=57866

Ta hra pravděpodobně vyžaduje nový firmware, takže jí budeš muset opatchovat ... nebo přejít na GEN-C (v tom případě patchovaní nebude zapotřebí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau mám problém 16 Gb lexar king, ale občas se mi nezobrazí hry v PSP ikdyž mám furt nahozenej GEN, druhá 1 gb sandisk normal funguje v tom samym PSP, videa se na ty karte normalne zobrazují, pomuze vzdy jen dormat karty ale vždycky zálohovat 16 gb :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau mám problém 16 Gb lexar king, ale občas se mi nezobrazí hry v PSP ikdyž mám furt nahozenej GEN, druhá 1 gb sandisk normal funguje v tom samym PSP, videa se na ty karte normalne zobrazují, pomuze vzdy jen dormat karty ale vždycky zálohovat 16 gb :(

není to FAKE ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam menší problém. Opět to udělala hra Rock Band. Hrál jsem hru vypínal zapínal PSP prostě normálka. A asi po týdnu co sem tam RB dal najednou There are no games na kartě. Tak sem hry z karty smazal dal jiný a zase nic. Tak mi někdo poradil zformátovat kartu tak sem to udělal a nic furt to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu