Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdar, namontoval jsem si to PSP základovku TA-085 místo TA-088 v3. Montáž proběhla hladce, ale když chci zapnout PSP, tak zelená ledka jenoom blikne a nic. Zkoušel jsem zapínat bez baterky, jenom v nabíječce, ale zase to stejný. Znamená to, že ja bricklá?

edit: žádné součástky mi po složení samozřejmě nepřebívají. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zinglbee:

1. pěkná fotka v profilu :)

2. asi jsi profík :D

3. já to z PSP asi moc neumím :(

4. nedělá někdo UNBRICKY v Pardubickém kraji

5. všude píšou že musím naformátovat disk ale když se mi PSP v PC nenačte tak co mám dělat napiš první krok a neposílej odkazy!! :D

PS: odpověĎ na vše!!

podivej se na mapu flasheru a tu kartu naformatuj v PSP (system settings, format memory stick, nebo zkus sehnat ctecku na karty, nebo jinej kabel atd.)

Zdar, namontoval jsem si to PSP základovku TA-085 místo TA-088 v3. Montáž proběhla hladce, ale když chci zapnout PSP, tak zelená ledka jenoom blikne a nic. Zkoušel jsem zapínat bez baterky, jenom v nabíječce, ale zase to stejný. Znamená to, že ja bricklá?

no a pri koupi ty desky o tom prodejce nic nerikal ? asi to bude brick, zkus to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1.V Pardubickém kraji je jen jeden Flasher psal jsem mu na mobil ale neodepsal a nikoho jinýho neznám

2.V PSP to nemůžu naformátovat když je to brick! nejde zapnout :(

3.čtečku mám ale na M2 a tohle je MemoriStick Pro Duo :(

1) tak to si asi budes muset zajet nekam jinam

2) a co ctecka ?

3) asi by nebylo spatny si ji koupit :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar, už jsem tu zmiňoval, že jsem si vyměnil základivku. Bohužel, jeden problém jsem vyrešil, druhý nastal. PSP mi už de zapnout, ale pouze bez paměťovky. Když jí mám uvnitř a zapnu, tak se rozsvítí powerd led, display se zapne (ale svítí černě) a ledka pro kartu bliká, i když kartu vytáhnu, tak se nic neděje, jen ledka přestala blikat.

Když zapnu bez karty, tak PSP normálně naběhne, jen se nezobrazí bootovací animace. když skusím vloži kartu do zapnutýho PSP, tak se nic neděje, jen blíká ledka pro kartu. nevíte co s tím? zkusit rozebrat a zkusit znovu zapojit, nebo rovnou zajít za flasherem?

edit: moje paměť v kámošově PSP normálně jede, ale karta v mím PSP blbne stejně, jak jak popisuju víš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Asi těžko si tu pandoru vytvořím když nejde zapnout!!!

Tak proto jsem ti psal koupit a nebo mapa flasherů, mg jak s dětma

Vzdávám to!! :( asi si dojedu za profíkem

PS: neznáte na PSP Slim nějaké vychitávky jako je slim camera atd....?

No hurááá, konečně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj už mě to nebaví tak mě pls odpovězte na VŠECHNY otázky!!

1. Když si koupím Pandora Baterry tak mě spraví bricknutý PSP?? a je to tohle?? http://www.toptelefony.cz/index.php?kid=1548

2. MMS (Magic MemoryStick) je na co?? a kde se dá koupit??

3. Když budu tohle mít doma můžu si pokaždý unbricknout PSP??

4. je ta camera na PSP dobrá?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. takže když budu mít PB a MMS tak POKAžDý! si budu moc unbricknout PSP? stačí si ji koupit a když se PSP posere tak si to tam dát tu baterku nějak to zhacknout :D a to můžu furt dokola i já taková lama? :D

2. MMS nevím kde sehnat asi si vytvořit?? :(

3. proč ta kamera je na hov..?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám problém. Updatnul sem PSP phat na CFW 5.50 Gen-D3 a hry mi bezi krasne. Ale kdyz jde o ty trochu starsi hry, konkretne Wipeout pulse nebo Sega Rally tak u Wipeout kdyz vytvarim profil a vsechno potvrdim tak se to sekne a po 15 sec se vypne cely psp. Podobne i u Sega Rally, dam zacit zavod a ono se to sekne a po 15 sec se vypne psp. Jinak hraju Tekken 6, Bleach HTS 6, Soul Calibur atd. a to jede v pohode, nevite v cem je problem? Wipeout bych si fakt chtel hrozne moc zahrat ale kvuli tomu tedkonc nemuzu.

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Profíci konkrétně Typane a Zinglbee :D

poraďte jaká je lepší??

1. http://www.toptelefony.cz/index.php?kid=1549

2. http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/12472-psp-pandora-batery-pro-psp-10002000-1800mah-17/

!!A pomocí obyčejné MemoryStick Pro Duo karty (256Mb) a té čtečky na ty karty!! - a Pandora Baterry (vyberte odkaz jaká je lepší :D) si to doma podle ašeho návodu už lehce unbricknu??

je tohle ta čtečka karet pomocí které udělám MMS??

http://csliberec.material.cz/?detail=KVR1004N0E&detail_img=01

http://www.alza.cz/sony-memory-stick-pro-duo-2gb-mark2-d122777.htm?kampan=zbozi.cz a tohle ta karta na to :D to bude drahej nákup :( ale zase si to budu moc unbricknout kdykoliv :D a až si tu kartu předělám na MMS dá se ještě používat jako normální pamětovka?? to je všechno :D odpovědi na všech 8 komentářů Zinglbee a Typane :DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu