Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Týpku tohle je pro Zinglbee!! :D

takže když mám už tu PB hotovou tak já se budu řídit jen těmahle návodama?

Postup

1 ) Formát karty

- tento formát karty by u Dcv8 už neměl být potřeba, kdyby to přece jen nešlo udělejte ho

  • Rozbalte a nakopírujte na disk C:\ mspformat.
  • Do PSP nebo čtečky karet vložte kartu kterou chcete přeměnit v "Magic" Memory Stick
  • Zformátujte Memory Stick libovolnou utilitou (připojíte USB a kartu naformátujete v PC
    Tento počítač / klinete pravým tlačítkem na Vyměnitelný disk (PSP/čtečka karet) a dáte Naformátovat )
    Klikněte na Spustit a čekejte dokud nebude hotovo. Klikněte na OK

Zapněte Příkazový řádek (START/Spustit/cmd)

a napište:

C:\mspformat X (X - označení jednotky vašeho PSP)

Pro potvrzení dejte Y a Enter

(na obrázku označeno červeně co budete psát )

Odpojte USB a vyndejte a znovu zandejte kartu. Formát je hotov

2 ) Tvorba MMSRozbalte archiv a složku PSP a soubor 500.PBP nakopírujte na kořen karty. Spusťte TimeMachine a dejte první možnost (pokud chcete mít možnost si nastavit tlačítko pro Multiboot)

screeny z verze Dcv6 - až na tu 6 je to úplně stejný :-)

Spusťte program Despertar del cementerio8. Potvrďte X. Poté podržte pár sekund tlačítko kterým chcete startovat při multibootu Dcv8 (já mám L )

(pozor: Dcv8 je nutno spouštět pod 2.XX a vyšším - 3.XX, 4.XX !!!, pokud máte nastaveno custom téma tak ho vypněte...jinak Dc nespustíte))

Jestli jsem na něco zapoměl řekni (po potvrzení může být tento text smazán aby nezabíral moc místa :D)

PS: když si bricknu PSP s kartou 512Mb tak si po procesu můžu dát svou paměťovku 4Gb zpět ne?? i baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Njn to jsem jen tak plácnul ne! :) ten postup ale to je pak celý?? když nepočítám to nastavení v PSP v menu no už to docela chápu už si mi to i docla vysvětlil až na jednu věc LOL :D tohle je ten návod na ten program Pandora deluxe??

Postup na vytvoření MMS s Dcv + TM Multiboot:

1 ) Rozbalte archiv a nainstalujte program

2 ) Připojte PSP k PC přes USB a spusťte program, který vám automaticky naskenuje všechny vyměnitelné disky v PC. Zvolte vaše PSP.

3 ) Stáhněte si oficiální FW 4.01. V programu dejte Load 4.01 firmware a zaškrtněte Install

4 ) Překlikněte na záložku Installation Options a zaškrtněte možnost Despertar del Cementerio v7 a Timemachine v0.1

5 ) V dolní části zaškrtněte Format + Prepare MemoryStick a Inject IPL.

Pro zazálohování obsahu karty dejte Backup.

6 ) Přepněte na záložku Firmware + Pandora Options a nastavte Pandora Button Configuration / Despertar del Cementerio v7 (doporučuji L)

7 ) Teď už můžete dát start a počkat až se vám z karty vytvoří MMS. Zálohu karty pak obnovíte stisknutím tlačítka Restore

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

už mám návod:

Magic Memory Stick

MMS vytvoříte jednoduše pomocí PC softwaru PSP Pandora Deluxe v2.9:

  1. Stáhněte a nainstalujte program PSP Pandora Deluxe v2.9
  2. Vložte do PSP Memory Stick kartu
  3. Připojte PSP k PC přes USB a spusťte na něm USB připojení (musí se v PC přihlásit jako vyměnitelný disk)
  4. Spusťte program - najde vyměnitelné disky - zvolte ten, který náleží vašemu PSP
  5. Stáhněte si OFW 4.01
  6. V programu (1. záložka) klikněte na "Load 4.01 Firmware", vyberte stažený OFW a zaškrtněte políčko vedle tlačítka
  7. Dále nastavte, jakou klávesou budete spouštět Despertar del Cementerio v7 (sekce Pandora Button Configuration) - doporučuje se používat tlačítko L (LTrigger)
  8. Na 2. záložce zaškrtněte "Despertar del Cementerio v7" a "Timemachine v0.1"
  9. V oddělení "Memory Card Options" zaškrtněte políčka Format + Prepare MemoryStick a Inject IPL
  10. V oddělení "PSP Information" musíte mít zaškrtnuté "M33 FW"
  11. Klikněte na tlačítko "Start" a MMS se vytvoří (o data na kartě přijdete, proto si je před tím zazálohujte)

i stáhlej ten program Pandora deluxe 2.9

ALE!! když jsem si chtěl konečně objednat tu PB tak mě zarazili že prý to nemá cenu si ji kupovat že je jen na jedno použití!! :( ale to se mi zdá trochu divné jak by se pak měli flasheři uživit kdyby pokaždé kupovali PB za 500Kč a odblokovávali to za 300 Kč LOL :D takže se chci zeptat je Pandora Baterie jen na jedno použití když si to budu chtít unbricknout přes čtečku karet přes PC a přes Program Pandora Deluxe?? pls odpověď nuntně :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu