Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vaše podpora lokalizace!


Zirafcatko

Recommended Posts

Jestliže chcete podpořid lokalizace her pomocí DLC pošlete níže uvedeny vzorovy email na podpora@playstation.cz a poté napište cislo které bude následovat(1-2-3 atd)aby byl přehled kolik lidi uz naší vasi vec podpořilo.diky za vsechny hráče ktery o lokalizaci usilují:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mail se pošle na podpora@playstation.cz ve tvaru

Předmět dejte "CZ Lokalizace"

"Dobrý den,

podporuji tímto nápad umožnit českou textovou lokalizaci PS3 her formou DLC za poplatek ve výši okolo 150 Kč, který Vám prezentoval můj PS3-kolega "David John" (Mr.Dark@email.cz).

Mé uživatelské PSN ID: X

Registrovaný na mail: X

S pozdravem X"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže asi DESÍTKA... , tu cenu jsem taky vynechal ale zároveň jsem si dovolil malé P.S.... , ale hlavním úkolem všech by mělo být dostat to mezi všechny PStrojkaře... , tady je můj oglosovaný email :

Dobrý den,

podporuji tímto nápad umožnit českou textovou lokalizaci PS3 her formou DLC , který Vám prezentoval můj PS3-kolega

'David John' ( Mr.Dark@email.cz ).

Mé uživatelské PSN ID : PenerMK

Registrovaný na mail : kuta.pnr@seznam.cz

S pozdravem Martin Kutil , Pardubice , Česká Republika

P.S..... Dle zkušeností ve svém okolí jsem přesvědčen o zvýšeném zájmu o produkty-hry , ke kterým by možnost stažení cz-titulků

popisků , menu atd. byla formou DLC umožněna . Pokud budete zvažovat otestování této možnosti , doporučuji hru

HEAVY RAIN , jejíž prodejnost v českém regionu je absencí cz-lokalizace hrubě ovlivněna .

Ještě jednou děkuji za Váš čas a nashledanou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude skvělé:)diky:)

Takze pozor!ted mi volali,ŘÍkajÍ ze poŽadavkŮ na lokalizaci meli spoustu ale ne v takle masivnÍ mÍŘe:)lokalizace by se tÝkala jen titulu na kterÝch se sony podÍlÍ.mame jeden tÝden na posÍlÁnÍ emailu potom to bude dÁno do tabulky a poslÁno marketinkŮ a podle toho se budou dal ŘÍdit!proto prosim o co nejvetsi ÚČast uz se takova Šance nemusÍ opakovat!!diky vŠem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

podporuji tímto nápad umožnit českou textovou lokalizaci PS3 her formou DLC za poplatek, který Vám prezentoval můj PS3-kolega 'David John' ( Mr.Dark@email.cz ).

I když mi angličtina nedělá problém, tak bych mateřský jazyk ve hrách ocenil.

Mé uživatelské PSN ID : ShevaCZE

Registrovaný na mail : maro.polacek@gmail.com

Předem Děkuji za vyřízení

S pozdravem, Marek Poláček

můj email

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu