Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FULL PSN hry ???


Quicksilver

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak to uz je moc.To ses opravdu takove koste ze ani ty PSN hry ktere stoji 150-200kc nejsi ochoten zaplatit?

No já si myslim, že to není ani tak o tom, že by si je nemohl zaplatit, ale o tom, že když má člověk break, tak nemůže na PSN, protože nemá aktuální FW. Jinými slovy on nemá možnost si je zaplatit, i kdyby chtěl, takže další fail Sony. Kdyby byli chytrý, tak PSN nechaji všem, protože tak by byla alespoň nějaká šance, že si to pár lidí koupí. Zatímco takhle jsou lidi "donuceni" sosat PSN zadáčo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak potom nechapu na ps3iso strance maji asi 8 PSN her u toho JB hra + nejaky soubor co se do hry instaluje a musi se konsole vypnout a pak instalovat ten patch.

K cemu je potom ten patch ? Delal to nejaky Seganato nebo tak nejak.Kdyby to bylo pouhe demo tak u toho snad nebude ten postup a soubor ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hry :

PS3 PSN GAMES

Bionic.Commando.Rearmed.PSN

Super.Puzzle.Fighter.II.Turbo.HD.Remix.PSN

Super_Rub_a_Dub_PSN_PS3-Jailbreak-SEGATASANSHIRO

Tekken : Dark Resurrection [EUR][PSJailbreak]

Pain_PSN_PS3-Jailbreak-SEGATASANSHIRO

Wild Arms 1 PS1CLASSIC PSN READNFO PS3-DUST

Marvel vs Capcom 2 PSN READNFO PS3-DUST

PSN - PS3 JB

Navod :

How to Install
==============

01. Boot PS3 with Jailbreak and start PS3 FTP server
02. Copy the entire unzipped folder "00000240" via FTP to your PS3 into "/dev_hdd0/vsh/task/"
03. Power down your PS3 and disconnect your Jailbreak USB Device
04. Reboot PS3 (without the jailbreak)
05. Goto GAME menu                      
06. Select menuitem "Install Demo (www.XXXXXXXXXXXXX.xx)" and start it
07. When the install is finished, power down your PS3 and reconnect your Jailbreak USB device
08. Reboot PS3 with Jailbreak
09. Attach USB HDD / Flash drive with "UP0102-NPUB30034_00-SUPERSFIGHTER2NA-A0110-V0100.pkg"
10. Select menuitem "Install Package Files" then "UP0102-NPUB30034_00-SUPERSFIGHTER2NA-A0110-V0100.pkg" and start it
11. start the game in "Unknown" Folder in Game menu

Protoze jsem u pritelkyne a na vecer se vracim domu.Me by zajimalo jestli jsou nekde i jine hry,ale podle me jsou tyhle hry full uz podle toho patche by si stim snad nekdo jen tak nedelal snahu :) Ja jsem za psn hry rad.Na Xku me full hry nejdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Simnul jsem si kolik uz je plnych PSN her ,ale jak blbe se shanej a stahujou proc tomu tak je a proc nejsou nekde ke stazeni ????

mala ukazka :

1 Fat Princess

2 The Last Guy

3 echochrome

4 Diner Dash

5 Mushroom Wars

6 Lemmings

7 Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix

8 Flow

9 burn zombie burn

10 pain

11 Pixel Junk Eden

12 Tekken : Dark Resurrection

13 The Last Guy

14 Pixel Junk Monster

15 Everyday Shooter

16 Pixel Junk Racer

17 Toy Home

Atd. je toho mnohem vic ... tak se ptam : Kde to normal stahnout ? Odkazu na hry je dostatek ,ale najit plnou psn hru je fakt tezky.

EDIT:

http://www.ps3news.com/subdomain.php?pagename=psn&currentpage=55&s=5

Mozna jsem objevil ameriku !! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu