Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp-pc obraz


Tom4sek

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tady to je, http://console-forum.net/tema/7216-remotejoy-psp-obrazovka-v-pc?highlight=remote+joy :)

Ne není jenom na hry.

xmb.jpg

genius1994 : Vždyť jo, nainstaluješ si plugin, připojíš psp k pc, nainstaluješ vše potřebné a zapneš, naskočí ti obraz PSP na pc a v tu chvíli máš PSP jen jako ovladač. Nevím co na tom není jasné :D ..doporučuji pak nastavit co nejmenší rozlišení, aby byl obraz co největší, nicméně je to naprt :D ..lepší je hrát rovnou na PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ten první návod jak jste mi dali to je abych viděl obraz z pc na psp to mi funguje ale ten druhej :) tam mám nainstalovat ovladač na psp já ho sice nainstaluju ale pak mi to u toho píše stav zařízení "Systému Windows se nepodařilo ověřit digitální podpis ovladačů vyžadovaných pro toto zařízení. Při předchozí změně hardwaru nebo softwaru mohl být nainstalován soubor, který je nesprávně podepsán, je poškozený nebo se může jednat o škodlivý software z neznámého zdroje. (Kód 52) " a bez toho mi to dál nepujde.Na tamtom tématu jsou nejnovější příspěvky 2 roky staré :) a win 7 eště nebyli nevíte co stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu