Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 stand-by problem ?


sinistracz

Recommended Posts

Takže než mne vetsina z vás ukamenuje za ten špatny nazev toppicu tak bych rad řekl ze vlastne nevím jak to nazvat mmo to je jedno jdeme k memu problemu ....

Koupil jsem starsí PS3 40 GB (pul roku stary) a všechno jede jak má az na jednu vec která mi nejde do hlavy a to že kdyz PS3 vypnu do stand-by rezimu tak se nerozsvití cervená ledka ale je proste jako kdyby byl uplne vypnuty vzadu na vypinaci (což neni !) ale když system chci zapnout sixaxisem tak to jde a po zapnutí se rozsvití zelene ledka a jede to ... tož divný co tak dál .... když dám do mechaniky CD/DVD/BD tak by se mnela rozsvitit ta druhá ledka modre opet nic ale mechanika vše čte atd... Pokud nekdo ví co s tím tak napište dle mne se jedná bud o spalení led diod nebo nejakou chybu v tom předním panelu ale jak řikám jinak vše slape 100 %

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspise jsou jen nefunkcni diody, i kdyz se mi to nezda, podle meho nazoru jedna z mala veci, co by se nikdy na elektronice nemela rozbit :D ale mozne to je, a nejspis to tak bude.

Blbne ti to takto jiz dlouho?

Ikdyz je trosku divne, ze odesly jen ty dve a dalsi funguje, ale pokud ti to fucka jinak v poho, moc bych to asi neresil, mozna se jen trochu vic zamer na chovani mechaniky

(nejsem technik, moc se nevyznam, proto me pripadne opravte)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

EDIT : dnes jsem rozebral PS3 za učelem vycistení (koupil jsem ho z druhé ruky kde mi maník tvrdil ze je to pul roku stary ale našel jsem save cca 2 roky stary) a vypadá to ze je to jedna z prvních verzí 40GB takže jsem se opravdu rozhodl to cely vyčistit. Pri pozorném prohlížení jsem si vsiml že diody o kterych jsem psal že nesvití jsou spaleny , červená dioda uplne odpadla a modrá tam sice je vypadá normalne ale nesvití , zelená je ok

Takže toto tema bych prosil zavřít a nebo smazat podle uvažení adminu díky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu