Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ORIGINAL UMD HRA NENALOADUJE ULOZENY SAVE, H.E.L.P. (failed to load data...)


Akira

Otázka

PROSIM POMOZTE:o(

Nemohu naloadovat save, kdyz si pustim Final Fantasy z UMD, pise mi to FAILED TO LOAD DATA, THE FILE IS CORRUPTED. wtf???

Nevim co to ma znamenat, zkousel jsem jinou hru a tam fungovalo, u FF nefunguje. Ja se savem nic nedelal, nechapu proc to nejde.

Jen info o mem PSP:

PSP SLIM 3004, FW 5.03, ChickHEN GEN-C, pametova karta Sony memory stick pro duo 2 GB

Je pravda, ze problem jsem zaznamenal po flashnuti PSP, predtim save nahrat sel, nyni u tehle hry nejde!!

Já tomu moc nerozumím, protoze mam PSP nove, ale tohle je dulezitej a zakladni kamen, bez saveů je PSP k nicemu! Save FF se navic v psp menu v savech tvari uplne vporadku, normalne se nacte obrazek i s hudbou, ale kdyz spustim z UMD hru, tak mi to napise tu chybu a save nenacte!! :o(((

Prosim o pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ne, Prometheus jsem zkoušel, má stejný problém jako GEN-C.. zkoušel jsem všechno.. kartou to taky není.. je to tím hackem, vždy když spustím chickHEN a pak GEN-C či Prometheus, nelze save naloadovat..

Tzn., že pokud PSP vypnu (mám 3004, tudíž celý hack po vypnutí znovu) tak save naloadovat jde, když není hacknuté PSP, ale jakmile PSP hacknu, tak nejde naloadovat a mě jde o to opravit tuhle chybku, aby šlo naloadovat i na cfw, abych nemusel stále vypínat před zahráním si FF a pak opětovně hackovat PSP pro zahrání jiné hry.

Pomůže mi někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zkus nahodit prometheus ten resil neco se savama

Ne, Prometheus jsem zkoušel, má stejný problém jako GEN-C.. zkoušel jsem všechno.. kartou to taky není.. je to tím hackem, vždy když spustím chickHEN a pak GEN-C či Prometheus, nelze save naloadovat..

Tzn., že pokud PSP vypnu (mám 3004, tudíž celý hack po vypnutí znovu) tak save naloadovat jde, když není hacknuté PSP, ale jakmile PSP hacknu, tak nejde naloadovat a mě jde o to opravit tuhle chybku, aby šlo naloadovat i na cfw, abych nemusel stále vypínat před zahráním si FF a pak opětovně hackovat PSP pro zahrání jiné hry.

Pomůže mi někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu