Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Game (jrc) preowned


MeniZ

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Z toho, co já vim, vykupují za málo, a prodávají za hodně (i nějaké postarší hry, co seženu zde za 600, chtějí prodat za litra a podobně)

Takže jako nákup se to nevyplatí určitě, prodej už teprve ne, lepší je to buď nové, nebo tady na foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Preowned hlavně nedává smysl jako slovo... sice zní drsně, ale je to asi tak jedinej název, kterej tomu mohli dát, aby to nedávalo smysl. To jen tak mimochodem... hlavní je to, že je to pěkná sviňána... kromě naprostý kraviny, kterou nikdo nechce (už si to nepamatuju) je tam všechno předražený, LBP i Motorstorm - starý hry, furt za těžký prachy. Nemluvim sice o protiúčtu, ale když jsem si chtěl koupit nějakou hru levnějš, tak bych čekal, že tam prostě bude nějaká sleva... ale Resident Evil 5 původní verze o kilo levnějš mě nenadchne, a pak takový věci jako "Kupte si RDR jako Preowned, ušetříte 36 Kč!" mě skutečně rozesmívaj... http://jrc.cz/index.php?a=2&id=35908 (teď už teda 70,- no, ještě sleví 10 a půjdu do toho...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu