Jump to content

Enslaved: Odyssey To The West

Susperian
 Share

Recommended Posts

Akorat jediná věc, která mi trošku nesedla je ovládání. Kamera je trošku divná a dost rychlá. Když jsem snížil citlivost v nastavení vůbec nic se nestalo. Nevím jestli je to nějaký bug, ale prostě nešla změnit citlivost pohybů karey.

Na to ovládání si zvykneš ,mě to ovládání sedí dobře

Moc jsem téhle hře nevěnoval pozornost před vydáním, viděl jsem pár videí, ale nijak mě to nezaujalo. Ale mám už to doma, tak to zkusím a uvidíme co se z toho vyklube :D Ale až za nějaký čas, protože teď má monetálně přednost Castlevania: Lord of Shadows, kterou jdu právě vyzkoušet.

Moc jsem téhle hře nevěnoval pozornost před vydáním, viděl jsem pár videí, ale nijak mě to nezaujalo. Ale mám už to doma, tak to zkusím a uvidíme co se z toho vyklube :D Ale až za nějaký čas, protože teď má monetálně přednost Castlevania: Lord of Shadows, kterou jdu právě vyzkoušet.

Pak někam a nebo sem nahod dojmy z ty Castelvanie : LoS, Idealně do patřičného tématu díky :D :D

Hele jak s tím mlýnem v ty zakladně , mě se nedaří roztáhnout třetí list vrtule ... myslám si že na to musím skočit z druhé strany jak je tam ten barák ale nevím jak se na něj dostanu díkly za tip

Aha 3 list vrtule , tak to je ten samý postup jako u tý druhý :)

Aha 3 list vrtule , tak to je ten samý postup jako u tý druhý :)

¨postup je , byl stejný ... np nic už sem na to přišel, řešení je poměrně jednoduché .... a tvoje rada my v ničem nepomohla

Muže mi někdo na PM poslat menší spoiler , nepochopil sem kde se tam vzaly ti mechové ... nebo mi to uniklo sem v partu 9 jedu za tím Pigsem ... pochopil sem snad s toho zprávně že je někdo vyrábí a že v tom světě zuří válka kdyžtak pls PM

• 2 weeks later...