Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry s nej grafikou


Sony58

Recommended Posts

Kraviny nemele pokud mas nejakou z poslednich CRT, od nejakeho solidniho vyrobce tak tam x360 vypada velice solidne coz se o ps3 rict neda a to je prosty fakt :) A skok mezi CRT a LCD je u Ps3 mnohem znatelnejsi nez u x360 mam to vyzkousene nekolikrat.

A cim je "znatelnejsi"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl Fight Night Round 4. Ale to je zaměřené pouze na jednu věc, tak přirozeně musí vypadat brilantně. A jestli bych měl říct celkově nejhezčí se vším a s ohledem na velikost a možnosti, přirozenost tak asi GTA 4 i s datadisky. Samozřejmě cod 4 a 6, nfs shift (na mafii si ještě čekám) jak tu bylo řečeno, tak Just Cause je moc pěkný, ale možnostma a nějakou přirozeností to pokulhává. Dále Assassins creed II, nejnovější NHL, DIRT 2 to je vážně grafická paráda =) a s tím samozřejmě na stejno F1 2010, hrál jsem pouze za normálního počasí a už tak mi to připadá báječné. No a Xboxová grafika mi celkiově přijde špatná, nerad to říkám, hraju jedině na něm na PC už nehraju (ikdyž by zvládal líp jak Xbox, je to mín pohodlný) ten rozdíl mezi xboxem a PC je fakt znát.. Xbox graficky už nepřekvapí, už je to jedno a to samé. Štve mě to a bojím se až bude nový, protože to bude určitě šíleně drahá záležitost... A jak tu básínte o Castlevania, tak to bych moc rád zkusil, jestli mě to graficky překvapí, budu vážně "šťastnej". Bohužel s tím ale nepořítám.. Nechám se překvapit =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kraviny nemele pokud mas nejakou z poslednich CRT, od nejakeho solidniho vyrobce tak tam x360 vypada velice solidne coz se o ps3 rict neda a to je prosty fakt :) A skok mezi CRT a LCD je u Ps3 mnohem znatelnejsi nez u x360 mam to vyzkousene nekolikrat.

pridavam se k otazce trezzora.. cim je znatelnejsi .. ?

taky uz sem par prechodu videl... a ze standartni crt.. (55cm) to pro bylo stejne jako xbox...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu