Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry s nej grafikou


Sony58

Recommended Posts

Nedavno jsem si poridil xbox a vsechny hry co zapnu mi prijdou uzasny na grafiku. Nejdriv me dostal battlefield-Bad company 2,pak me dostala forza a ted jsem zacal hrat Alan Wake a ta grafika mi prijde az neskutecna a proto bych chtel vedet jaka hra ma nej grafiku protoze mi prijde ze pres alana uz nic dostat nejde ale mozna se pletu.Prece 360ka musi mit nejaky hranice.Diky za kazdy nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,má má hranici a to je rozlišení nejvíce 1920 × 1080 bodů.Podle mě k nejlíp grafickým hrám patří např. Mafia 2, Assaassins Creed 2.

Ma hranice nielen v rozliseni!!!

Momentalne existuje aj vyssie rozlisenie pre TV a zariadenia? :D Ved 1920x1080 je fullHD. Ale konzola to na 1080p rozlisenie iba upscaluje, pretoze drviva vacsina hier je vyrobena v 720p (1280x720). Mafia2 ma "peknu" grafiku, ale iba pre tu konkretnu konzolu, pretoze rozlisenie, antialiasing, DirectX, pixel share, atd atd. je limitovana vykonmi 5 rokov starych konzoli a to je uz na tuto dobu dost slabe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš opravdu dobrou grafiku, podívej se na Castlevania : Lords of shadow. Ostatní hry co tady zmiňují bych ještě doplnil o Darksiders, nový F1 2010 (hlavně noční závod na mokru je lahůdka) a Enslaved: Odyssey to the West. Závistivě se můžeš mrknout i ke konkurenci PS3, najdi si God of war 3, Uncharted 2 a Heavy rain :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš opravdu dobrou grafiku, podívej se na Castlevania : Lords of shadow. Ostatní hry co tady zmiňují bych ještě doplnil o Darksiders, nový F1 2010 (hlavně noční závod na mokru je lahůdka) a Enslaved: Odyssey to the West. Závistivě se můžeš mrknout i ke konkurenci PS3, najdi si God of war 3, Uncharted 2 a Heavy rain :)

Ano rozhodně Castelvanie ma nejlepší grafiku jakou sem na xku viděl , srovnatelnou s tituly které si vyjměnoval alespoň s GOW a UNCH2 se to hodně přibližuje .. .Jinak bych ještě dodal Just Cause 2 kde je excelentní grafika hlavně parádní dohled ... a hodně dobře modelovaný svět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,má má hranici a to je rozlišení nejvíce 1920 × 1080 bodů.Podle mě k nejlíp grafickým hrám patří např. Mafia 2, Assaassins Creed 2.

Nej grafika Mafia II ? Ja to zrovna hraju, libi se mi to, ale chvilema to podle me dost pokulhava...Treba voda v Mafia II vs GTA? (jo GTA je spi kresleny, ale i tak...).

Super grafiku ma RDR, Prince of Persia TFS, Tomb Raider, Gears of War, atdatdatd...

P.S. Jaky mas kabel jakou mas TV?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. Jaky mas kabel jakou mas TV?

Nemam ani fullhd ani hd ready takze vim ze by ta grafika byla jeste lepsi ale kdyz jsem mel jeste ps3 a zapojil ho na fullhd tak grafika byla o hodne lepsi nez na ty televizi co mam ale prijde mi ze xbox360 takovy neni tam je grafika skoro stejna na fullhd i na normal.U ps3 byl hodne velky rozdil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam ani fullhd ani hd ready takze vim ze by ta grafika byla jeste lepsi ale kdyz jsem mel jeste ps3 a zapojil ho na fullhd tak grafika byla o hodne lepsi nez na ty televizi co mam ale prijde mi ze xbox360 takovy neni tam je grafika skoro stejna na fullhd i na normal.U ps3 byl hodne velky rozdil :D

To co tu pises za nezmysli? :D Aky mas TV, model? PS3 si na aku TV fullHD napojil, akym kablom? A kde, ked pises, ze nemas HDTV? X360 si mal tiez zapojene na fullHD cez HDMI kabel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu