Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Minecraft


Dalmar

Recommended Posts

Tak tahle hra by podle všeho měla vyjít taky na DS. Hra je graficky velmi jednoduchá ale podle mě má něco do sebe.A příběh ? přežít na ostrově který můžete bez ustání měnit dle vaší libosti za pomoci kostiček (za předpokladu že na to máte vhodné vybavení) lopata, krompáč atd. A nebudeme ochuzeni ani o nějaké ty monstra.

Video je PC trailer ale podle mě hra vyjde graficky nezměněna na DS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

To je blbost.. i starší PC má problém se sekánim a kdyby to mělo zvládat DSko? pochybuju :lol: ale nedá někdo minecraft aplha(fakt PC!)?

EDIT: Na DSko je blbost už jenom proto že to má automaticky generovaný prostředí , takže nikde nekončí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost.. i starší PC má problém se sekánim a kdyby to mělo zvládat DSko? pochybuju :lol: ale nedá někdo minecraft aplha(fakt PC!)?

EDIT: Na DSko je blbost už jenom proto že to má automaticky generovaný prostředí , takže nikde nekončí.

ale konci, tusim ze maximum je 8-nasobok rozlohy zeme (:

ja som alphu hral davnejsie ale planujem sa k tomu vratit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

To s tim fungovanim:

Je nekolik faktoru, ktere je potreba zminit.

- flashkarta (ne na vsech to jede a tim myslim jakykoli homebrew)

- verze FW flashkarty (nekdy mi na AK2i HB fungovalo a na jinem FW uz ne)

- pametova karta - zformatovani atd (i kdyz sem si myslel, ze to je hloupost, fakt i tohle muze mit vliv na fungovani)

Priste tedy popiste, co pouzivate za flashku a fw/kernel s jeho oznacenim atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu složku dscraft rozzipuj a složky uvnitř zkopíruj na kořen karty,bude tam ještě jedna zazipovaná složka mapgen,to je program,který ti vytvoří nahodnou mapu,ale už tam jedna je,tak se s tím na začátek nebav,pak spust v nintendu dscraft.nds a mělo by ti to jet

PS:mě jela jen Fat vrze,tak kdyžtak stahni ji,taky rozbal na root a spust dscraft_fat.nds

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu