Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Castlevania: Lords Of Shadows


lostsoul

Recommended Posts

Ahoj pokud je to ten troll u toho starého kostela kde se ti upraví ten kříž tak jsme na tom stejně. nejdřív mu uberu život na minum potom na něho skočím RT a vždy když se přesně potkají ty dva kruhy mačkám Y a párkrát ho kopnu do obliče ale pak mě sebere hodí na zem šlápne na mne a je konec ale fakt je že jsem to zkoušel asi 6krát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam nějakej systém vyplešování atd..?? Třeba věci, skilly....

A ještě když to stahuju vocaď http://console-forum.net/tema/79636-databaze-her-pro-topicy-neslouzi-pro-prohlizeni-odepisovani-spam-nemazat-pls?p=950801&viewfull=1#post950801 a je to na 2 disky, tak to musím vypálit na 2 disky a na HDD naistalovat postupně nebo jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím jsem spokojený, perfektní soundtrack, dobře propracovaná filmová atmosféra pomocí různých zajímavých záběrů při in-game animacích atd. Nádherné různorodé prostředí. Soubojový systém sice klasika, v podstatě nic nového, ale provedeno je to dobře, takže si není potřeba stěžovat. Jinak pro Sadu23: jasně, skilly se dají získávat a vylepšovat, některé věci taky. A co se týče instalování, je to jak chceš, buď oba disky nainstaluješ rovnou, nebo nainstaluješ první, budš hrát a až se dostaneš na konec, nainstaluješ druhý a budeš pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejny dotaz,a kdyz tam je nutny instalovat na HDD co amm delat kdyz to HDD nemam?:D

Nutný to asi není pokud nemaš hardisk tak to funguje tak že hraješ , hraješ a až dojdeš do bodu kdy tě xko vyzve at vložíš disk 2 pak hraješ s toho druheho disku ... bez instalace asi tak by to mělo fungovat , nemam to ověřené mam 120gb hdd ale fungovalo to tak u FF13 a u Halo ODST tak to bude fungovat tak i tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapaci, mam tuto hru nainstalovanou na hdd, ale i tak mi ta hra nekdy docela cuka, dela vam to taky?

Co sa cudujes? stane sa, ze hry cukaju, sekaju, laguju...zalezi od narocnej grafiky a od optimalizacie. X360 je 5 rokov stary hardware s 512MB RAM. Necuka WRC, tam je "pekna" a "narocna" grafika :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ho naplníš, tak za každý zásah nepřátel z nich dostaneš ty neutral orby, kterýma si můžeš doplnit bud bílou nebo černou magii (stiskem pravého nebo levého analogu) A pokud by si ten ukazatel neměl plný, tak ty orby získáš jedině až po zabití nepřítele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu