Jump to content

Castlevania: Lords Of Shadows


lostsoul

Recommended Posts

Ahoj pokud je to ten troll u toho starého kostela kde se ti upraví ten kříž tak jsme na tom stejně. nejdřív mu uberu život na minum potom na něho skočím RT a vždy když se přesně potkají ty dva kruhy mačkám Y a párkrát ho kopnu do obliče ale pak mě sebere hodí na zem šlápne na mne a je konec ale fakt je že jsem to zkoušel asi 6krát.

Link to comment
Share on other sites

Je tam nějakej systém vyplešování atd..?? Třeba věci, skilly....

A ještě když to stahuju vocaď http://console-forum.net/tema/79636-databaze-her-pro-topicy-neslouzi-pro-prohlizeni-odepisovani-spam-nemazat-pls?p=950801&viewfull=1#post950801 a je to na 2 disky, tak to musím vypálit na 2 disky a na HDD naistalovat postupně nebo jak?

Link to comment
Share on other sites

Tak zatím jsem spokojený, perfektní soundtrack, dobře propracovaná filmová atmosféra pomocí různých zajímavých záběrů při in-game animacích atd. Nádherné různorodé prostředí. Soubojový systém sice klasika, v podstatě nic nového, ale provedeno je to dobře, takže si není potřeba stěžovat. Jinak pro Sadu23: jasně, skilly se dají získávat a vylepšovat, některé věci taky. A co se týče instalování, je to jak chceš, buď oba disky nainstaluješ rovnou, nebo nainstaluješ první, budš hrát a až se dostaneš na konec, nainstaluješ druhý a budeš pokračovat.

Link to comment
Share on other sites

Mam stejny dotaz,a kdyz tam je nutny instalovat na HDD co amm delat kdyz to HDD nemam?:D

Nutný to asi není pokud nemaš hardisk tak to funguje tak že hraješ , hraješ a až dojdeš do bodu kdy tě xko vyzve at vložíš disk 2 pak hraješ s toho druheho disku ... bez instalace asi tak by to mělo fungovat , nemam to ověřené mam 120gb hdd ale fungovalo to tak u FF13 a u Halo ODST tak to bude fungovat tak i tady

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy