Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP,nejedou hry


hosanek

Otázka

Ahoj, pred chvily sem flashnul sve PSP na 5.00M33-4. Mam nastahovanych par her jako GTA LCS,MOH-H, atd... Prave tyto 2 sem zkousel a vzdy kdyz je dam do psp: PSP-GAME/ISO tak ani v jedne z techto slozek mi to nejde tedy v psp se vzdy ukaze corrupted data. V recoverry menu mam nastaveno M33 driver... Plz poradte fakt sem zkousel vsechno mozny. THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jj vím ve VSH menu máš M33 driver?takjdi do recovery menu (vypneš PSP dlouhym drženim ne do sleep) když hozapneš okamžitě jak dáš start držíš R oběví se ti tam recovery menu dáš advanced pak advanced configuration a to první a druhý dáš na Disabled pakdáš back back exit jsi v normálnim menu PSP zkus jestli ti to jde teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Muj postup: koupil pandoru,zrobil mms prez psp grader8 na pc,dam mms potom pandoru drzim left nabootuje vse v pohode nejdriv test a potom instal M33 a dodela se to dam shutdown vse ok du do system settings system info. a mam to tam... Jenom ze nefungujou hry... Btw: jak se dostanu do vsh? ted nevim jestli kdyz zapnu psp drzim Right tak sem recovery nebo VSH? Thx plz poradte nejspis vyzkousim update...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jojo ty hry urcite ano sou ze jo tady z fora a to gta by jet melo...

E:/tak pokousim se o Update na M33-6 a nejde furt to v psp ukazuje Coruptedd data...

Tedy stejne jako s tema Isama. Myslite ze by pomohlo nahrat nejakej OFW a udelat Flash znova?Btw: fake kartu nemam...

E:/2 hele tak jedna se mi zobrazila ale hazi to error 80020148 the game could not be startedd...

Co teď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Updatoval sem konecne na 5.00M33-6 uz mi jede nekolik pregramu A HOMEBREW ale iso ani cso ne jenom sem pres iso tool z moh-h umd udelal iso ktery ma 1,38GB... Gta se ukazuje ale jenom bez barvi policko a kdyz dam start tak mi to tam hodi error the game not could to be startedd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu