Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fallout New Vegas


Hool23

Recommended Posts

Nemuzu dodelat quest -come and fly with me .Kde mas zabit nightkiny ve sklepe ,jeste k tomu jsou neviditelni.Dynamity,plameny,a stale jsou na zivu.Fallout bych prejmenoval na biggest stuck game ever.Atmosferu to ma slusnou,jako kdybych cetl starou scifi knizku.

Nevim na jakou hrajes obtiznost, kazdopadne mas li problem i s nejsilnejsi zbrani je zabit, zkus si sehnat nejakeho kumpana, doporucuju Boona v nedalekem Novacu, v noci ostreluje v dinosaurovi, s nim jsem s nightkiny zabil v poho (mimochodem pridava skvely perk). Musis pro nej ale nejdriv splnit quest, pokud by si nevedel jak tak napis. (btw na jakem ses levlu a co pouzivas za zbran?)

vysvětlete mi to ...ani jsem se nedostal z původní budovy a už mám plný invent ....dá se tu vzít úplně ale úplně všechno ...jak rozeznám co mi k něčemu je a co ne?

Účinky máš vždy napsané v pravym dolním rohu, jinak u zbraní máž damage (snad DM) a stav (cim vic je zbran opotrebovana, tim dava mensi damage). Jinak co se hodnoty tyce tu maz jako VL cim visi tim lepsi WG je pak vaha, je dobra sbirat lehke a cene veci ktere pak prodas, zbrane nos vetsinou jen jednu ci dve co nejvic pouzivas pokud nemas dost mista. vetsina podstatnych veci ma obrazek, jinak (konduktory, scrap metal....) ne to jsou vetsinou veci ktere vyuzijes pri craftingu (vyroba streliva, kitu, sna i zbrani). "velikost" inventare je jinak zavisla na Sile, cim vetsi sila tim vic toho uneses (vzorec je 150+10xhodnota sily), jinak vsechno strelivo nehrajes li na HC nic nevazi... Je dobre co nejdriv si sehnat nejakeho kumpana ktery muze nosit veci co neuneses (dalsi inventar)

Mimochodem, splnil jste uz nekdo quest(mozna to ani neni quest v pipboyovi) s vybitim deathclwu v lomu? Ty mrchy jsou neskutecn rychle a silne a to jsem se jeste nesetkal s alpha malem a mother deatclaw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tomhle Falloutu se mi líbí, že už skoro každý předmět má nějaké využití. Například potraviny jsem ve trojce vůbec nepoužíval, a tady jste za ně při nedostatku stimpaků rádi. Jinak opravdu u věcí platí cena/váha.. Neberu nic, co má méně než 20 na kilo. Jo, a všimněte si, že animace postav už nejsou tak debilní jako ve trojce. Nepřátelé neuskakujou nesmyslně do strany, už to není peklo jako předtim;) Já bych řekl, že se to celkem přibližuje prvním dvěma dílům, i když pořád dosti vzdáleně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hardcore jsem vypl,tak to nejspis bude na normal .Postavu mam na level 4 teprve. Jinak zbrane na nightkina jsem pouzil dynamit,single shotgun,incinerator-neco jako plamenomet . Nemuzu je dostat,jeste kdyz se tam zjevi i ten druhy tak jsem v koncich,nestiham ani prebit.Zajdu do toho novacu,jinak jak ho presvedcim at jde se mnou,tim questem u nej jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ musis splnit ten quest

pokud nevis jak tak otevri sejf v hotelu kde jsou dukazy proti ty typce co ji to patri, tu nech boonem odstrelit a rekni mu ze jsi nasel ty dukazy, jinak se na tebe vysere, (musis je mit)

Jinak zkus se dostat na vyssi level plnenim nejakych jinych sidequestu, treba v primmu, outpostu nebo v niptonu. Jinak tenhle quest jde myslim vyresit i po dobrem, kdyz pouzijes stealthboye melo by jit proplizit se az k vudci k nightkinu a promluvit s nim, je ale mozne ze to vyzaduje vysoky speech...

Jinak se podivej kolik davaj ty zbrane damege, muzou bejt uz hodne opotrebeny, takze davaji maly damage, a ve FNV se zbrane opotrebovavaji vim ze velice silna sniperka je po "par" vystrelech prumernou zbrani...a zorvna ten incenerator je celkem naprd (oproti flameru), stejne tak dynamit kterym je potreba se opravdu dobre trefit, takze bych do nej sil tou brokarnou jak jen to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdary, jsem hodně na začátku, byl jsem v baru s tou slečnou, co mě naučila střílet na flašky, teď jdu do Primmu ohledně questu a po cestě na mě zničehonic střílí nějaký týpkové, a když je postřílim, tak prej že mam špatnou reputaci, vadí to hodně? :D Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim na jakou hrajes obtiznost, kazdopadne mas li problem i s nejsilnejsi zbrani je zabit, zkus si sehnat nejakeho kumpana, doporucuju Boona v nedalekem Novacu, v noci ostreluje v dinosaurovi, s nim jsem s nightkiny zabil v poho (mimochodem pridava skvely perk). Musis pro nej ale nejdriv splnit quest, pokud by si nevedel jak tak napis. (btw na jakem ses levlu a co pouzivas za zbran?)

Účinky máš vždy napsané v pravym dolním rohu, jinak u zbraní máž damage (snad DM) a stav (cim vic je zbran opotrebovana, tim dava mensi damage). Jinak co se hodnoty tyce tu maz jako VL cim visi tim lepsi WG je pak vaha, je dobra sbirat lehke a cene veci ktere pak prodas, zbrane nos vetsinou jen jednu ci dve co nejvic pouzivas pokud nemas dost mista. vetsina podstatnych veci ma obrazek, jinak (konduktory, scrap metal....) ne to jsou vetsinou veci ktere vyuzijes pri craftingu (vyroba streliva, kitu, sna i zbrani). "velikost" inventare je jinak zavisla na Sile, cim vetsi sila tim vic toho uneses (vzorec je 150+10xhodnota sily), jinak vsechno strelivo nehrajes li na HC nic nevazi... Je dobre co nejdriv si sehnat nejakeho kumpana ktery muze nosit veci co neuneses (dalsi inventar)

Mimochodem, splnil jste uz nekdo quest(mozna to ani neni quest v pipboyovi) s vybitim deathclwu v lomu? Ty mrchy jsou neskutecn rychle a silne a to jsem se jeste nesetkal s alpha malem a mother deatclaw.

no hlavně ty knihy....jsou mi k něčemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj diky za info.Uz jsem ten quest splnil ,nepouzil jsem vats a nasil do nich plamenem co to dalo .Az se zas zaseknu se ozvu :) U kolikatyho levelu postavy si byl ty u tohodle questu?

Řekl bych tak sedmej, osmej tezko rict, ted je to levlovani tak rychli ze se neorientuju :)

Zdary, jsem hodně na začátku, byl jsem v baru s tou slečnou, co mě naučila střílet na flašky, teď jdu do Primmu ohledně questu a po cestě na mě zničehonic střílí nějaký týpkové, a když je postřílim, tak prej že mam špatnou reputaci, vadí to hodně? :D Díky

To budou pravepodobne powder gangers hrat se s tim da uplne v poho neni to nejaka dulezita skupina, ale oblehaj primm, takze kdyz si je nenastves, tak se to da mozna resit jinak, kazdopadne za jejich vystrileni v primmu je hodne zkusenosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych tak sedmej, osmej tezko rict, ted je to levlovani tak rychli ze se neorientuju :)

To budou pravepodobne powder gangers hrat se s tim da uplne v poho neni to nejaka dulezita skupina, ale oblehaj primm, takze kdyz si je nenastves, tak se to da mozna resit jinak, kazdopadne za jejich vystrileni v primmu je hodne zkusenosti :)

no hlavně ty knihy....jsou mi k něčemu?

Knihy ktere se valeji vsude okolo (myslim ze jako pre-war books) jsou uplne k nicemu ale knihy se jmenem, ktere maji v invetari obalku vzdy zvysuji nejaky skill vetsinou o dva tri body a to permanentne, norozdil od casopisu, ktere jsou je docasne za to zvysuji skill o deset (bohuzel to nejde scitat, takze mateli dva stejny casopisy nemuzou vam pricist dvacet, nevim ale jestli to tak funguje i u knih)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popri Nightkinoch sa pohode preplížiš pomocou stealthboya..

JA mám za spoločníka Cass, čo za perk dáva Boon ?

A skill magaziny ti môžu dať aj 2x viac tj. 20skillpoints ale msuíš si zobrať perk keď dostaneš další level

Už ste boli niekto vo Vegas ? Ku komu máte najväčšiu náklonnosť ? Legion alebo NCR či Brotherhood(tí sa mi zdajú oproti FO3 že sú neni dobrí v NV)

Dáte Housovi Platinum chip ? JA by som ho radšej dal NCR a Housa zabil ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popri Nightkinoch sa pohode preplížiš pomocou stealthboya..

JA mám za spoločníka Cass, čo za perk dáva Boon ?

A skill magaziny ti môžu dať aj 2x viac tj. 20skillpoints ale msuíš si zobrať perk keď dostaneš další level

Už ste boli niekto vo Vegas ? Ku komu máte najväčšiu náklonnosť ? Legion alebo NCR či Brotherhood(tí sa mi zdajú oproti FO3 že sú neni dobrí v NV)

Dáte Housovi Platinum chip ? JA by som ho radšej dal NCR a Housa zabil ..

Boone dává perk (ted nevim presne ten nazev plete se mi to s rexovim perkem) kdy pokud míříte (přes přibližovadlo) tak se všechny nepřátelské cíle zabravý do ruda, máte tak dokonalý přehled na bojišti, oproti cass velmi užitečné, ale Cass je zase větší sympatička, nechal jsem si ji nez jsem splnil jeji quest ted mam lily (nightkinska babicka :)) a ta je v poho.

Perk s casakama jsem bud prehlidl a nebo ho mit nemuzu (je mozne ze pozaduje naroky ve SPECIAL napriklad velmi vysokou inteligenci ci tak neco).

Ve vegas uz jsem velice dlouho ted zrovna vaham ke komu se priklonit, jestli dat NV housovi, nechat ho svobodnym, ci se priklonit jk NCR nebo CL, brotherhood v tom zadnou roli nehraje a v samotne hre je velmi malo. Ale rozhodovani je to velice tezke, neni to dobro/zlo protoze kazda strana ma neco do sebe, dokonce jsem chvili premyslel i nad CL, jsou to sice otrokari ale mysli to dobre :) Ale asi se rozhodnu pro NCR to mi prijde pro vsechny nejlepsi ale tezko rict...

Ale jeste s tim nikam nespecham a plnim sidequesty sec to jde.

Mimochodem kdo je uz v NV a chce si videlat nejaky ten peniz, az jde za michaelem angelem a splni pro nej velice nenarocny quest. Odmenou je skoro 6000 zátek.

A kdo si che nahnat par zkusenosti spolu s velkym meni at se vyda do Black mountain (nedaleko sloanu) kde se to jen hemzi supermutanty za ktere jsou prijemne XP a maji sic tezke ale neskutecne cenne zbrane, da se tam videlat dobrych deset az dvacet tisic, krom toho se da zaverecny "boss" v tomto questu nezabijet vse se da vyresit nenasilnou cestou.

Mimochodem byl jste uz nekdo v nedalekem lomu a utkal se s deathclaws? To jsou jedini nepratele kteri mi delaji problem...

Jo a narazil jste nekdo uz na mimozemstan :) ? (vyzaduje trait wild wasteland)

A na zaver dotaz mate nekdo NCR Ranger combat armor (zbroj z coveru hry). Uz jsem ji sice videl ale nechtelo se mi kazit NCR reputaci zabijenim Veteran rangera. Kdyby jste ji nikdo ziskal nenasilnou cestou tak mi prosim poraďte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde si narazil na Lily ? :D A ktorí parťák vyzerá byť najlepší, počul som že Neil je celkom dobrý..

Jasné tie časáky budú asi kôli tomu že mám inteligenciu na 7 a silu iba na 4

V Black Monutain som bol tiež preplížil som sa zozadu so stealthboyom a vošiel som do tej miestnosti kde bola ona a hned na mňa zaútočila. ako sa ti podarilo sa s ňou rozprávať ? Ja som takú možnosť nemal ..

JA som ju už zabil a teraz sa mi už vyplo celkom vtipné rádio

Ako sa ti podarilo naraziť na mimozemšťana ? mal aspoň nejaké zaujamvé veci u seba ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde si narazil na Lily ? :D A ktorí parťák vyzerá byť najlepší, počul som že Neil je celkom dobrý..

Jasné tie časáky budú asi kôli tomu že mám inteligenciu na 7 a silu iba na 4

V Black Monutain som bol tiež preplížil som sa zozadu so stealthboyom a vošiel som do tej miestnosti kde bola ona a hned na mňa zaútočila. ako sa ti podarilo sa s ňou rozprávať ? Ja som takú možnosť nemal ..

JA som ju už zabil a teraz sa mi už vyplo celkom vtipné rádio

Ako sa ti podarilo naraziť na mimozemšťana ? mal aspoň nejaké zaujamvé veci u seba ?

Mozna se pletu ale ve hre zadny partak Neil neni.... me zatim jako nejlepsi pripada Boone (skvely perk), ale lily je zase skkvela na blizko a upoutava pozornost.

Najdes ji v Jacobtownu (na mape je to takovy znatelny krater v levém hoením rohu mapy, dostanes se tam z questem pro krale, kdy tam mas odvest jeho psa rexe, ktereho jsem bohuzel ztratil :))

Jinak souboji s tabithou se vyhnes tak ze vlezes do skladiste na vrchu hory a opravis tam robota (myslim ze musis mit clekem vysoky rfepair tak 65) a jakmile vyjdes ven potkas tabithu a ta ti podekuje ze si nasel rhondu (ten robot) a odejdou :D

Jinak mimozemstany najdes v hornim rohu mapy (viz zde cca nad petkou). Uvidis na kopci ufo a dole pod nim tri ufony, jeden z nich ma alien blaster (v F3 nejsilnejsi zbran tady asi ne ale mozna je to tim ze mam velmi nizky enrgy gun skill). Je ale nutne si na zacatku hry vybrat trait Wild Wasteland

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oplatí sa mať Wild Wasteland ? už sa mi moc nechce to za hrať ešte raz, už mám dosť veľa toho nahratého :D

Myslim ze ani ne, alien blaster jsem jeste nepouzil a jinak se to tykalo zatim asi jen toho ze me prepadloa tlupa sadistickych babicek (odkaz na monty pythona) a kanibalove z white glove society, takze urcite nebudes stradat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popri Nightkinoch sa pohode preplížiš pomocou stealthboya..

JA mám za spoločníka Cass, čo za perk dáva Boon ?

A skill magaziny ti môžu dať aj 2x viac tj. 20skillpoints ale msuíš si zobrať perk keď dostaneš další level

Už ste boli niekto vo Vegas ? Ku komu máte najväčšiu náklonnosť ? Legion alebo NCR či Brotherhood(tí sa mi zdajú oproti FO3 že sú neni dobrí v NV)

Dáte Housovi Platinum chip ? JA by som ho radšej dal NCR a Housa zabil ..

NCR.. Ale bohužel už jsem pomohl Housovi vylepšit securitromy, a také jsem zprovoznil tu armádu pod tou horou Legie...

Ale nějak se mi začínají nelíbit činy NCR, ale z těch 3 frakcí jsou asi nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dkoncene, nakonec za necelych 45 hodiny, coz mi prijde az prekvapive malo na to kolik casu jsem venoval vsemoznym sidequestům. Priklonil jsem se nakonec k NCR, ale jeste pred tim jsem pomohl housovi zprovoznit securitroy. Stihl jsem se dostat na 29 level pricemz posledni dva jsem dostal za posledni quest (obvzlast ten posledni byl za splneni final questu, dal totiz 4100 XP). Legata jsem ankonec ukceal (nutne 100 spech). Jinak co jsem z tech ostatnich koncu videl na youtube mi nakonec tenhle preci jen asi prijde nejlepsi. Kazdopadane se mi libi jak se nakonci ukazi osudy oblasti a osob jez jste potkali (pri kazdem konci samozrejme jine), coz je mnohem lepsi nez trosku odflakle F3 konce, ktere byli domnivam se 3 a lisili se minimalne (dokonce i dobry se zlim, treti byl namluvben jinym tonem neco jako v bioshocku domnivam se). Je to proste krasne komplexni. A to vcetne zaverecnych rozhodnuti, neni to stupidni, do oci bijici rozhodovani dobro zlo, ale celkem narocne rozhodovani... Celkove tak hru velice chvalim a snad lze prohlasit ze prekonalo F3 (alespon pro me)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvrdy rozhodnuti jde myslim po vytáhnutí bomardéru z jezera, tehdy dostanes sympatie boomerů a muzes se rozhodnout jak je zurocis. Ja jsem dokoncil quest a sel to nahlasit ambasadorovi na Stripu. Pak jsem rozjel questy pro NCR ktere vedly ke konci (nechci spoilerovat ale kolikkrat jsem si rikal fuck u NCR, docela svine). Kazdopadne platinum chip jsem ziskal (a roboty pak aktivoval) nenásilnou cestou (dlouho jsem si nechaval obe cesty otevrene az vazne pred koncem jsem zacal CL nehorazne kosit). Bud si mel spatnou reputaci a nebo si byl oblocenej treba jako NCR (to obleceni me sere protoze na tebe zautocej v tom obleceni automaticky ikdyz mas u nich dobrou reputaci, ale kdyz je tvuj partak oblecenej spatne nic se nestane, divny).

Kdyz das cip housovi upgraduje securitromy a nezadrlis ho pak (coz priklonisli se k ncr musis) ovladne new vegas (jeden ze ctyr koncu), ja to udelal a pak ho zabil (coz je snazsi nez ho zabit rovnou a chip mu nedat, to se nasere a musis premoct vsechny securitromy v penthousu). Yes man je neutralni konec, urcis jake skupiny budou vladnou NV, myslel jsem ze nejlepsi konec ale jak se ukaze zas tak ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám odehráno zatím 25 hodin a New Vegas si rozhodně užívám a připadá mi lepší než F3. Klady a zápory už tady nejpsíš každý druhý člověk rozebral, tak to nebudu opakovat, ale jednu drobnost chci zmínit. Trochu šílené mi připadá udělování XP za některé protivníky. Třeba za takové Cazadery člověk dostane myslím kolem 60 XP a to jsou přitom neškodné létající potvory, které člověk rychle zlikviduje a na druhé straně takový Blind Deathclaw (Pro pamětníky prvních dvou dílů v češtině nezapomenutelný Párač :D ), který je extrémně těžký - šíleně rychlý, hooodně odolný a má silné smrtící údery, tak za něj člověk dostane taky 60 XP. Absolutně mi to nejde do hlavy. Ještě jsem narazil klasického Deathclawa, který je ještě silnější, ale ho se mi zatím nepodařilo zabít. Předpokládám, že za něj samozřejmě bude více XP, ale to je vedlejší. Jde mi o ten nepoměr obtížnosti a získaných XP právě třeba mezi BD a těmi Cazadery nebo něčím jiným

EDIT: Tak jsem zabil i ten nejsilnější typ Deatclawa a je za něj taky jen 60 XP. Tak to je fakt šílenost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám odehráno zatím 25 hodin a New Vegas si rozhodně užívám a připadá mi lepší než F3. Klady a zápory už tady nejpsíš každý druhý člověk rozebral, tak to nebudu opakovat, ale jednu drobnost chci zmínit. Trochu šílené mi připadá udělování XP za některé protivníky. Třeba za takové Cazadery člověk dostane myslím kolem 60 XP a to jsou přitom neškodné létající potvory, které člověk rychle zlikviduje a na druhé straně takový Blind Deathclaw (Pro pamětníky prvních dvou dílů v češtině nezapomenutelný Párač :D ), který je extrémně těžký - šíleně rychlý, hooodně odolný a má silné smrtící údery, tak za něj člověk dostane taky 60 XP. Absolutně mi to nejde do hlavy. Ještě jsem narazil klasického Deathclawa, který je ještě silnější, ale ho se mi zatím nepodařilo zabít. Předpokládám, že za něj samozřejmě bude více XP, ale to je vedlejší. Jde mi o ten nepoměr obtížnosti a získaných XP právě třeba mezi BD a těmi Cazadery nebo něčím jiným

EDIT: Tak jsem zabil i ten nejsilnější typ Deatclawa a je za něj taky jen 60 XP. Tak to je fakt šílenost :D

Cazadpry jsou nahodou pekny svine..jsou mally, rychly vetsinou utoci v hejnu a maji celkem slusne smrtici utok (i kdyz vetsinou ani nestihnout zasahnout). Zato deathclaw to je poradna svina zabit alpha male a mather deatchlow v lomu mi dalo sakra zabrat, pouzil jsem na to asi nejsilnejsi zbran ve hre a stejne to bylo krusny... Ty svine jsou hrozne rychly a maji velice tuhy korinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podarilo sa niekomu z Vás začať tento quest ?

http://fallout.wikia.com/wiki/For_Auld_Lang_Syne (sory za živy link nvm kde tu je /code/ )

Už som spravil všetky tie veci ktoré sú dôležité k tomu aby sa ma opýtal že či chem začať ten quest..

Poradi niekto ? Dakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Cus potrebuju poradit jak splnit quest ED-E My Love.Robota jsem v Primu opravil a ted me to tahne k ty babe gibson v Novac ale kdyz s ni promluvim tak tam nic neni a robota mam jako spolecnika.dik za radu

Edit: Jeste by me zajimalo jak se hraje hra caravan?muze mi to nekdo jednoduse vysvetlit furt prohravam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu