Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Začátečník


dozir

Otázka

Zdravim.Syn půjde do nemocnice a chtěl bych mu koupit DSko aby tam měl co dělat.Bohužel nemám čas procházet toto forum proto prosím nějakou dobrou duši aby mě poradila jaké koupit a co potřebuji k hraní stažených her a jestli zvládnu upravu sám.Je možné přehráívat na DS filmy a v jakém formátu?Můžete psát i na mail javurekd@seznam.cz nebo i na Skype nick DOZIME.

Předem díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Zdravim.Tak už mám doma DS Lite,kartu Acekard 2 a instalovaný AKAIO.Hry šlapou jak maji,synátor dostane v nemocnici předem ježíška.Tímto všem děkuji za pomoc!Jen mám ještě malý dotaz dá se nějak ukončit hra a skočit do menu nebo se musí DS vždy vypnout a zase zapnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, sice nemám Acekard, ale kámoš mi píše něco jako L+R+A+B+šipka dolů (podivná kombinace). U DSTT si musíš u všech her zapnout softreset (nevím jak je to u AKAIO), zde je softreset L+R+A+B+X+Y. Někde se ozvaly hlasy že to také funguje, tak pozkoušej :).

Mimochodem, odkud jsi teda bral tu Acekard? Teď uvažuju o koupi, ze zahraničních to teď nemá cenu tahat (předvánoční období v Číně a Česká pošta jsou smrtelné kombinace, sama Číňanka ze zákaznické podpory řekla že by mi to došlo někdy v lednu, tak jsem nákup stornoval stornoval). Jestli jsi ji bral z Wigishopu, došla v pořádku/je origo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

v menu - nastaveni - nastavit SOFTRESET - povolit

pak je kombinace postupnym stisknutim vsech klaves co psal Trany (ta podivna kombinace). Musim te ale varovat, pokud se ti stane, ze se resetuje nastaveni (zmeni se ti tema, a vsechno nastaveni pujde do defaultu), tak to zakaz... Je to nejaka chyba u urcitych pametovych karet, ale neni to na skodu a team AKAIO se snazi to odstranit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu