Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

StefiCZ - Patapon se používal 10 000 let př.n.l - nakopíruj obsah složky (PSP,ISO atd.) na root karty,a v XMB spusť TN Homebrew Enabler

Kherati - PSX2PSP umožní upravit PS1 hru na PSP (je tedy custom a ne RIP z PSN),takhle můžeš např. hrát GTA2 nebo GranTurismo2 který na PSN není,a PSX (je jedno jestli PSN RIP nebo Custom) spustíš v týhle době jen na 5.03 a 6.35 Pro-B (L)CFW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TN HEN-D bude vydán tento týden http://wololo.net/talk/viewtopic.php?f=17&t=3493

Originál

At this point, we know that:

1.6.20 TN-D will be released this week, unless unforeseen circumstances (the exact date is still being discussed and refined).

2. 6.20 TN-D will support:

- PSX Game

- Tilt FX

- Language file to VSH menu in the Latin alphabet

3. At 6.20 TN-D fix:

- The problem with running the plug on the big stick.

- Improved stability.

What will never be a 6.20 TN-X:

- Built-in game loader ISO / CSO.

- UMD VIDEO ISO loader.

Volně mnou přeloženo

Co zatím víme je, že:

1.6.20 TN-D bude vydán tento týden, pokud nenastanou žádné nepředvídatelné komplikace (přesné datum je stále předmětem diskuze a není přesně dané)

2 6.20 TN-D bude podporovat:

-hry PSX

-Tilt FX

-Změnu jazyka VSH v Latince

3.V Tn-HEN D bude opraveno

-problém se spouštěním ?(pluginů kdy se PSP zasekávalo)? asi, tak jsem to pochopil s diskuze

-Vylepšená stabilita

4. Co nikdy nebude v TN-HEN X

-Zabudovaný ISO/CSO loader

-UMD VIDEO ISO loader

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam prosbu, když jsem měl 6.20 hen-c prometheus loader tak mi na tom šla spustit jen jedna hra ve formátu cso a když jsem si chtěl spustit jinou tak mi to načítalo a pak se psp vyplo a tak to šlo furt dokola. :-( Nevím kde dělám chybu, ale když jsem nainstaloval 6.35 PRO-B tak mi jdou spustit psx ale nejdou mi spustit iso a cso a dělá mi to samí jako u 6.20 nevíte co s tím prosím ve vhs jsem zkoušel dát N966 a nebo M33 driver ale ani to nepomohlo tak nevím co s tím :-(

Tak assasin mi na tom funguje a alien vs predator taky, ale třeba God of War olympus nejde a princ z persie se dostane jen na uvodní video a pak zásek a tak to bylo i s promethem!!Co s tím???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mám pod baterií date code 9c jakou mám základní desku na internetu sem našel že to může být buď TA-93 nebo TA-92 potřeboval bych to vědět kvůli DG a taky co se stane když budu mít tu špatnou desku TA-93 a DG zkusím? nastane brick nebo to prostě jenom nepůjde?

PSP 3004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mám pod baterií date code 9c jakou mám základní desku na internetu sem našel že to může být buď TA-93 nebo TA-92 potřeboval bych to vědět kvůli DG a taky co se stane když budu mít tu špatnou desku TA-93 a DG zkusím? nastane brick nebo to prostě jenom nepůjde?

PSP 3004

Při nové desce se PSP jen vypne, brick nenastane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu