Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

TN Hen-D (+Permanent Patch)

Klady: Je natrvalo!!!,načítá se rychleji,podpora více pluginů,Recovery Menu,podpora TiltFX (blbůstka :) ),podpora POPS Pluginu (pro PSX),Lepší Infrastruktura

Můžeš sem dát FUNKČNÍ popsloader na TN HEN-D? FF7 Hard mode z PS1 mi na tomhle novym HENU nefunguje (ironie je, že jsem přešel aby mi šel FF: Dissidia 012 ale FF7 mi přestane fungovat), jinak ostatní hry mi fungují.

aj, double post :p Mimochodem proč tenhle topic ještě neni v důležitých?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak tu dej ten popsloader...

Můžeš sem dát FUNKČNÍ popsloader na TN HEN-D? FF7 Hard mode z PS1 mi na tomhle novym HENU nefunguje (ironie je, že jsem přešel aby mi šel FF: Dissidia 012 ale FF7 mi přestane fungovat), jinak ostatní hry mi fungují.

aj, double post :p Mimochodem proč tenhle topic ještě neni v důležitých?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem pročítal zahraniční fora, prý popsloader na 6.20TN-HEN-D neni (respektive je zabudovaný, ale ne 100%ní). Taky jsem zjistil že 6.35TN má lepší kompatibilitu s multiboot PS1 hrami, zato na 6.20TN fungují jen singlebooty, to by mohlo vyřešit můj problém.

.....

Dal jsem si tam 6.35 PRO-B, všude ho jednoznačně doporučují a já potvrzuji - jede mi úplně všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FxR můžeš please pro nováčky přidat že můžou HomeBrew spouštět taky pomocí Half Byte Loaderu ? Já takhle když sem měl OFW 6.31 tak sem musel spouštět Half Byte Loader a to trvalo vždycky dlouho a ne všecky hry šli:party:Teď jsou podepsané HomeBrew a HbL je taky podepsaný-Jen tak dál ! :wohow:!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem si do PSP dal ten TN - HEN D Permament patch mohu vymazat ten starý TH - HEN D homebrew enabler ? Jelikož mě to docela štve a zabírá to místo v XMB :-D

BTW dá se nějak opatchovat hra tak aby šla na TN - HEN D? ( Naruto shippuuden Ultimate ninja heroes 3 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.) Mužeš vymazat

2.) Iso Tool - decryptovat + opatchovat

Dík za tak rychlou odpověď, ale prosimtě já v tom Iso Toolu vůbec neumim :D Nemohl bys mi to nějak víc popsat prosimtě ?:) Předem dík.

/edit: BTW ten Iso tool musím hodit do PSP i s tou hrou a pak to nějak dát dohromady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Takže nová informace o cfw 6.20 - 6.35:

všechny CFW mají být vydány ještě tenhle víkend

Originál:

Ah... now that a idi*ot leaked the information anyway there is no use denying it any longer...

Yes, B4 will be released in 3 delicious flavors.

6.20 Temporary

6.20 Permanent

and 6.35 Temporary

And no matter how you guys vote here... we will not drop any of them...

Cause there is a reason we support them all...

As a clever user in here said before...

Not all mainboards support 6.20 ofw... because of this it's pretty clear that we won't stop supporting 6.35 PRO... cause new-generation users (9g) have no other choice but to use 6.35...

And for 6.20... we won't drop that one either... cause it allows permanent flashing due to Type 2 PRX files... so yeah... every flavor has a good reason to exist...

Můj překlad:

Ah ... Nyní, díky tomu idio*tovi, který prozradil informace je už k ničemu to déle popírat ...

Ano, B4 bude vydán ve 3 delikátních verzích.

6,20 Dočasné

6,20 Permanentní

a 6,35 Dočasné

A bez ohledu na to, jak tu na fóru všichni hlasovali ... nevykašleme se ani na jeden z nich nich ...

Protože je důvod, proč podporovat všechny ...

Jak se jednou jeden chytrý uživatel již zmínil ...

Ne všechny základní desky podporují 6,20 OFW ... kvůli tomu je jasné, že nepřestaneme podporovat 6,35 PRO ... protože noví uživatelé se základní deskou (9 g), nemají žádnou jinou možnost než použít 6,35 ...

A pro 6,20 ... na ten se taky nevykašleme ... protože umožňuje permanentní flash díky PRX souborům typu 2 ... takže tak ... každá verze má svůj dobrý důvod na vydání ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi jo já sám nevím jsem to jen okopíroval z wololo fora.

Jo a Pro B4 je už vydaný můžete stahovat zde(nachází se tam verze 6.20 - která obsahuje jak permanentní verzi tak i dočasnou a je tam i verze 6.35 dočasná): http://pro.coldbird.eu/

Všechny verze jsou naprosto stejné (recovery menu, nový ISO driver "inferno", atd. prostě všechno co měl 6.35 Pro B3) jen samozřejmě verze 6.20 Permanent je nastálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu