Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go Cam recenze by DARKKAI


DARKKAI

Recommended Posts

Recenze

by DARKKAI

Nazdar

včera mi přišla psp kamera a musim vám říct že když sem viděl krabici, byl sem zklamanej, ale jen to stačilo rozbalit a bylo to jiny kafe.Kamera ma sice jen 1,3megapixel ale obraz je v dost dobre kvalitě.

Ale myslel sem ze k tomu bude UMD Go!Edit na úpravu obrázků ale to je fuk.Kameru mužete natočit tak, že dáte oběktiv nahoru a můžete někoho tajně pozorovat, třeba nějakou pěknou babu. Kamera ma i svoje zoom ale moc to nepřibližuje, ale to je taky fuk. Kamerka je tak malá že sem ji začal říkat prďola:lol: tady nejde o to že ,,kamerce´´ chybi nejaky 8 megapix. a ona ma jen 1,3 MP jde tu o tu zábavu a hi tech doplněk pro mazlíčka jako je naše PSP.

kamerka je opravdu zajimava jak desing tak vychytávky sou opravdu milé.

A ted bych to chtel nejak zhodnotit treba timhle. 8/10

+ desing

šmírováni

hi tech

roztomilost

2 zbůsoby zaostřování

- 1,3 megapix.

křechké

někdy rozmazané foto

ps:pridal sem focení kamerkou

:http://rapidshare.com/files/48159219/Foto_z_pspcamery_a_6megapix_fotakem.zip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spatne -- spravne

sklamanej --- zklamanej

orazku -- obrazku

sou -- jsou

křechké -- krehke

O co mi jde?

Kdyz uz se pise neco pro verejnost, navod recka apod.. tak by to melo byt bez chyb, oprav si to prosim....

BTW: tahle recenze je uplne neobjektivni a nehodnotna, na MPX docela zalezi, mel jsem tu kamerku v ruce a je nepouzitelna... Za ty prachy... (o tom svedci i to, ze ji kamos - kterej jinak tohle nedela - prodal)

BTW2: a co nejakej obrazek?

BTW3: bud bez diakritiky nebo s diakritikou, vyber si... takhle to vypada, jak kdyz zapominas na ˇ a na ´ ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4an.....-to svedci o tom že nemas prachy a musis setrit a si luza ale dobre takže

se ti veřejne omlouvam že sem nemel co delat tak sem si napsal par řadku o kamerce pro psp jo a teken diky ale uz ho mam stahl sem si to kdyz sem psal

edit: jo mas pravdu že (TED) zadnou praci nemam protože jsou prázdniny a tak sem furt ve skateparku.Ale makal sem jako řezník pul roku a videlal sem si nejake penize ktere sem za tyden utratil za to co sem nezbytne potreboval.A ted k tomu psp, me je fuk ze sis ho koupil za svoje možná se bojis aby ti ho rodice nevzali vid.Každopádně tvůj příspěvek beru jako buzeraci a SPAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4an.....-to svedci o tom že nemas prachy a musis setrit a si luza ale dobre takže

se ti veřejne omlouvam že sem nemel co delat tak sem si napsal par řadku o kamerce pro psp jo a teken diky ale uz ho mam stahl sem si to kdyz sem psal

neopravil sis vsechny chyby... Nebud vztahovacnej a nelituj se, nerekl jsem ti at se omluvis, jestli se urazis vzdy kdyz ti nekdo rekne at si v textu opravis chyby a ze chybi ukazka kvality snimku apod.. jako v kazde normalni recenzi.... K tomu ze nemam prachy a musim setrit - tohle rikaj jen socky, ktery maji prachy od rodicu a nevydelavaj si sami, nezkousej mi rikat, ze sis na to vydelal sam, tvuj styl vyjadrovani ukazuje kolik ti cca je, tzn. nemuzes mit ani brigadu ... jak uz jsem zde psal, vydelal jsem si i na PSP sam, lepsi nez to mit od rodicu, takze pomlc ;) koupit bych si to mohl, ale myslim ze neni ucel kupovat kazdou nekvalitni hovadinu, nejsem kunzumni idiot kterej musi mit sve, zblblej reklamni masazi... soudim dle kvality, esli sis blbe precetl muj prispevek, ja jsem to mel v ruce, a proste vim jak je to neostry a kvalita tak max pro PSP displej... ale jak je to neostry....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4an.....-to svedci o tom že nemas prachy a musis setrit a si luza ale dobre takže

se ti veřejne omlouvam že sem nemel co delat tak sem si napsal par řadku o kamerce pro psp jo a teken diky ale uz ho mam stahl sem si to kdyz sem psal

No Anonymous_ ma pravdu kdyz neumis psat tak radsi nepis,a tech recenzi o kamere je tu dost..

A ze nema prachy? Dejme tomu ze prachy mam,ale tu kameru bych si nekoupil.. proc? No radsi dam 16 000,-Kc za poradnou digi na DVD nez dat 1500,- Za neco co udela fotky a videa hur jak muj telefon :)

Treba je na tom Anonymous_ stejne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Anonymous_ ma pravdu kdyz neumis psat tak radsi nepis,a tech recenzi o kamere je tu dost..

A ze nema prachy? Dejme tomu ze prachy mam,ale tu kameru bych si nekoupil.. proc? No radsi dam 16 000,-Kc za poradnou digi na DVD nez dat 1500,- Za neco co udela fotky a videa hur jak muj telefon :)

Treba je na tom Anonymous_ stejne...

j presne tak, mluvis mi z duse diky... Jeste k te recenzi, psal jsem recenze pro jeden nejmenovany server ;) takze vim co je uroven... tohle je moc... :ziped: opravdu nekdy je lepsi nepsat nic nez kecy typu, "nase nove auto ma 4 kola, je velmi hezke.." -> + tohle co jsem napsal by jeste v tvem podani bylo s pravopisnymi chybami ... takze ... nejakou uroven by to chtelo, kdyz je to verejny projev, tak aby to bylo alepson neco jako kdyz pises uredne...

Jinak dost flame :) je to jen muj nazor, to ze se lidem libi tato nic nerikajici recenze "je to skvele na blbnuti a smirovani" -> ctj ? to vam neco rika? to je profesionalni ? je druha vec.. ale nelibi se mi, jak mi nadavas ze nemam penize? Ty vis kolik mam penez na ucte ? Ehm... tak radsi ztichno ano? :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Go!cam mám a řeknu že jsem zpokojen...já moc nefotím spíš natáčím videa(bikery) ale jako rozlišení videa(480x272) a 30 snímků/s dá se to pozorovat i na compu...na to že to má 1.3mp tak video má sqelou kvalitu...

PS: kdyby bylo na psp 8mp tak to máš taku krávu kterou by si asi málo kdy vytahoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Anonymous_ ma pravdu kdyz neumis psat tak radsi nepis,a tech recenzi o kamere je tu dost..

A ze nema prachy? Dejme tomu ze prachy mam,ale tu kameru bych si nekoupil.. proc? No radsi dam 16 000,-Kc za poradnou digi na DVD nez dat 1500,- Za neco co udela fotky a videa hur jak muj telefon :)

Treba je na tom Anonymous_ stejne...

HÁÁÁHÁÁÁ VĚTŠI KRAVINU SEM NEČETL:lol: prej dam radsi 16000kc nez 1500kc podivej se na rozdíl tech čisel:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Anonymous_ ma pravdu kdyz neumis psat tak radsi nepis,a tech recenzi o kamere je tu dost..

A ze nema prachy? Dejme tomu ze prachy mam,ale tu kameru bych si nekoupil.. proc? No radsi dam 16 000,-Kc za poradnou digi na DVD nez dat 1500,- Za neco co udela fotky a videa hur jak muj telefon :)

Treba je na tom Anonymous_ stejne...

tak jako kvalitu videa to má lepší než 3.2mp ... ale asi kromě N93(myslim)

video is nice!!!!!!!!!!!!!! fotky jak na 6230i ...ale ve tmě nebo v místnosti to stojí za houby...fotky(480x272) mají stejnou kvalitu jak VIDEO(480x272)!!

viz fota

DSC00004-fcc1.jpg

DSC00077-z301.jpg

DSC00103-zri1.jpg

a video

http://www.edisk.cz/stahni/29352/MOV00007.AVI_9.98MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..fotky pouzitelny spis na web.. ale to video me dost prekvapilo, to se musim priznat..

..ale kvalita fotek i videa bude asi vzhledem k velikosti "objektivu" dost zavisla na svetelnych podminkach..pak pude kvalita asi dost rapidne dolu...

..natoc kdyztak naky video v mistnosti...popripade i fotky...

..ja bych si to nekoupil (ani nevim kolik to stoji :) )...ale urcite se najde spousta lidi, kteri se s tim "vyblbnou" (to nemyslim nijak spatne)

..jen nechapu proc sony (vzhledem k dobe, kdy tohle prislusenstvi vydala) dala jen 1Mpx fotacek...nemelo by smysl jit do nakejch velkejch sum (z takovyho prcka asi stejne nikdy "poradny fotky nebudou), ale 1-2Mpx navic by "bodly"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu