Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový MICROSOFT DASHBOARD "FUCK" KINECT UPDATE 2010


xxYoshixx

Otázka

Pred tydnem jsem si stahl BETA verzi Dashboardu a az ted jsem zjistil ze je to antipiratska kopie updatu :'( ted mam xbox sice aktualni (a jeste k tomu s predstihem) jenže mi nejdou nove hry ... co mam delat ? to uz se muj XBOX stal nepouzitelny na nove hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
I když je venku, tak flasheri to musí ještě umět flashnout. A jak se lidi ptali např. toho týpka z hrejte.cz tak říkal, že ještě se musí počkat.

Na flashování se absolutně nic nemění. Jediný rozdíl je, že do mechaniky flashujes jinej firmware. Postupy a všechno kolem jsou úplně stejný. Svou 93450c jsem si včera flashl hodinu po vydání firmwaru.

jakubgaluszka: jooooo??? jsi si jisty?????

AP2.5 hry ti i na neoriginální mechanice půjdou spustit bez problému za předpokladu, že máš nový dash a LT+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cus, potrebuju radu ... kdyz mi Xval napsal, ze sem oznacenej AP25 (spustil sem fable) a jeste sem s tim nebyl na live a ted tam budu davat LT+, je nejaka moznost se toho oznaceni zbavit nebo ted uz je to jenom otazka casu, kdy se pripojim na live a dostanu ban ? diky za odpoved a prosim jenom lidi co to vedi jiste ;) diik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cus, potrebuju radu ... kdyz mi Xval napsal, ze sem oznacenej AP25 (spustil sem fable) a jeste sem s tim nebyl na live a ted tam budu davat LT+, je nejaka moznost se toho oznaceni zbavit nebo ted uz je to jenom otazka casu, kdy se pripojim na live a dostanu ban ? diky za odpoved a prosim jenom lidi co to vedi jiste ;) diik

když už jsi jednou označeny už se toho nezbaviš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravíčko panové.... včera jsem si stahoval tady z fora novej Dash 12611 mám XkoS hodil sem to na flash instaluju a najednou BLIK červené světlo na středu tlačítka... Na TV vyskočili jakési čínské znaky a Error E 71 bo co... říkal jsem si no super ty voe nove XkoS a hned sem si ho pojebal... stahl jsem teda z http://support.xbox.com/en-gb/pages/...?wa=wsignin1.0 nahrál na flashku dal do Xka spustil ale už mi to normálně naběhlo samo i s novým dashem 12611 stalo se to někomu taky? co to mohlo být za chybu nebo proč mi to zčervenalo? Díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar nemužu to tady najít ale mám dva xbox jeden na originálky jeden na kopie dneska jsem dovezl Kinect a stáhl hru Kinectimals mám starou flashku 1.51 a hru jsem patchnul v xku vidim obrázek toho tygra updatovat to nejde hází to chybu a nákej status code muže někdo poradit co s tim? (někdo kdo 100% ví)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdar nemužu to tady najít ale mám dva xbox jeden na originálky jeden na kopie dneska jsem dovezl Kinect a stáhl hru Kinectimals mám starou flashku 1.51 a hru jsem patchnul v xku vidim obrázek toho tygra updatovat to nejde hází to chybu a nákej status code muže někdo poradit co s tim? (někdo kdo 100% ví)

Prvykrat si hru patchoval? To nevies, ze ked patchujes hru na nizsie wave, tak update DB z hry nejde? Stiahni si DB a updatni cez USB flashku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prvykrat si hru patchoval? To nevies, ze ked patchujes hru na nizsie wave, tak update DB z hry nejde? Stiahni si DB a updatni cez USB flashku.

sosnuto a NEJDE to updatovat hodí to status code error...vlastně mám i originálku a z tý si taky update neveme tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stáhnul jsem si nový NFS: HP a je v nich tento update.... Jelikož jsem to patchnul, tak se mi udělala jenom půlka, tak jsem tu Betu sosnul celou.. Je pravda, že některé novější hry na něm nejdou... Např. zmiňované NFS, ale třeba Black Ops jdou, a namádkově jsem vybral Tekken 6, Forzu 3 a ty taky jdou... Jediný, co mě znepokojuje, je ten vzhled...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu