Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový MICROSOFT DASHBOARD "FUCK" KINECT UPDATE 2010


xxYoshixx

Otázka

Pred tydnem jsem si stahl BETA verzi Dashboardu a az ted jsem zjistil ze je to antipiratska kopie updatu :'( ted mam xbox sice aktualni (a jeste k tomu s predstihem) jenže mi nejdou nove hry ... co mam delat ? to uz se muj XBOX stal nepouzitelny na nove hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Jak to tedy je, proč by nocé gamesy na dashu nešly??

AP2.5 je odpověď. Je to, stručně řečeno, nový test, který se spustí při každém vložení disku. Ale musí být na něj připraven jak Dash (tedy funguje až s tím posledním), tak hra. Proto jsou staré hry v bezpečí a spustí se bez problémů, ale nové hry, které už na to připraveny budou, ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pro vás hrdiny :D no ty vole si mě málem položil na lopatky :D jen důvod se nepřipojovat online :D a sorry, ale to je jen otázka nějaké úpravy, věř, že pokud by ms dokázal konzoli blooknout, tak bude úprava, která toto zruší :) o to se nebojím :) otázka času :) a uvádět něco bez zdroje je trošku mimo hru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Konkrétně bohužel zminovat nemůžu nic, ale opravdu se nejdená o informaci z nějakého fora. Jestli mi rozumíte :D

Matluba jede taky na fleši, ale ví co se děje v Mrkváči :D

Každý si kupuje xko s psanou podminkou že když si ho upravíš tak se nebudeš moct přihlasit na xlive a ne že ti znehodnoti cely spotřebič...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sice jsem novej mezi xkarema a obcas taky lama ale tohle me pobavilo, nejvic miluju takovy to TopSecret chovani "je to 100% zarucena zprava ale nemuzu rict odkud" :-D uz jen cekam kdy tu nekdo rekne ze nova ochrana od MS zdetekuje podle IP i vasi adrsu a ihned k vam automaticky posle i policii :-D, pripadne ze zmenou dashe vam ovladac da elektrosok a paralizuje vas do prijezdu policie.

Chlapci klid s tou sci-fi ;-)

edit:

Matluba: aha takovej vecerni joke na nas novacky, tak to potom chapu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak mám nové informace, BAN, dostává konečtě pořádný rozměr :D Už se nebude jednat pouze o znepřístupnění Livka, ale rovnou o black screen xboxu, takže pro vás hrdiny co jedou s flešem na netu končí sranda :D Xko se jen zapne s černou obrazovkou a textem o nelegalitě a zase se vypne a čau !
Konkrétně bohužel zminovat nemůžu nic, ale opravdu se nejdená o informaci z nějakého fora. Jestli mi rozumíte :D

Matluba jede taky na fleši, ale ví co se děje v Mrkváči :D

vtipálek ... tobě asi dali ban za to že si byl registrovaný na jinou zem ne? a rodiče jsou stejný jako ty? a nebo to jsou sourozenci?

navíc zablokovat konzoli ani nemohou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Konkrétně bohužel zminovat nemůžu nic, ale opravdu se nejdená o informaci z nějakého fora. Jestli mi rozumíte :D

Matluba jede taky na fleši, ale ví co se děje v Mrkváči :D

No jasně, ty a deset dalších :lol: Přestaň tady laskavě psát lži.

Pro ostatní: Nějaký "blackscreen" (nebo co to žvaní :lol: ) na xboxu je pouze výplod jeho velmi bujné fantazie :D :D

P.S. nechceš se nahodou přejmenovat z matluba na tlučhuba ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to každý ví ms by musela dojít daleko do paměti xboxu aby to mohla bricknout kompletně něco jako wii ten to měl od startu ted to tam házet updatem tak to by se pěkně ti tupci s ms zapotily však ani windows neumí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to tady docela sranda, ale stejně pořád nevim, co potřebuju. U mě se má věc tak: Mám flash xbox s fw LT x.y. a hry hraju normálně na live, samozřejmě až po oficiálním vydání té které hry. Zatím jedu na původním dashboardu tzn. že pokaždý když ted pustim xko tak se mě to ptá zda chci updatovat a já dám vždycky ne. Aktuálně hraju CoD black ops a pohodě to běží.

Co nevim je, jestli když si stáhnu ten novej dash, jestli pak taky spustim např CoD black ops? Pochopil jsem zatim to, že když si ten dash stáhnu a budu hrát na live tak je tu velká možnost, že dostanu ban. Bude se teda teď zřejmě čekat na novej firmware.

Další co mě trápí je kinect. Dejme tomu, že dostanu ban, bude pak možný ho vůbec používat?

Jednoduše řečeno sem v koncích :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to tady docela sranda, ale stejně pořád nevim, co potřebuju. U mě se má věc tak: Mám flash xbox s fw LT x.y. a hry hraju normálně na live, samozřejmě až po oficiálním vydání té které hry. Zatím jedu na původním dashboardu tzn. že pokaždý když ted pustim xko tak se mě to ptá zda chci updatovat a já dám vždycky ne. Aktuálně hraju CoD black ops a pohodě to běží.

Co nevim je, jestli když si stáhnu ten novej dash, jestli pak taky spustim např CoD black ops? Pochopil jsem zatim to, že když si ten dash stáhnu a budu hrát na live tak je tu velká možnost, že dostanu ban. Bude se teda teď zřejmě čekat na novej firmware.

Další co mě trápí je kinect. Dejme tomu, že dostanu ban, bude pak možný ho vůbec používat?

Jednoduše řečeno sem v koncích :D

Ban dostaneš tak jako tak protože COD Black Ops ještě nevyšlo a ty jak sem zvíraznil píšeš že už ho hraješ tak ti to muže bejt jedno oficialní realeas date pro nové COD je 9.11.2010 ... Jestli updatuješ na nový dasch tak ti hry nepojedou na staré LT verzy mechaniky a ještě tě ta nová verze dasche si tě logne (umí zjistit upravený Fw mechaniky i když si offline na xbox live )a při přihlášení na live maš 99procent ban dostaneš ... Ale tohle všechno sis tu mohl již pročíst je to tu všechno napsané

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ban dostaneš tak jako tak protože COD Black Ops ještě nevyšlo a ty jak sem zvíraznil píšeš že už ho hraješ tak ti to muže bejt jedno oficialní realeas date pro nové COD je 9.11.2010 ... Jestli updatuješ na nový dasch tak ti hry nepojedou na staré LT verzy mechaniky a ještě tě ta nová verze dasche si tě logne (umí zjistit upravený Fw mechaniky i když si offline na xbox live )a při přihlášení na live maš 99procent ban dostaneš ... Ale tohle všechno sis tu mohl již pročíst je to tu všechno napsané

No plánuju naformátovat HDD než budu updatovat na novej dash. Tím by měl být problém vyřešen s tím, že to hraju ještě před datem vydání. Myslim, že dokud tam nedám novej dash tak je to OK a až ho tam dám tak se uvidí :D Sem zvědavej jak tohle všechno dopadne vo tom žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, tak HDD rozhodně jediné úložné místo, kam se dají zapisovat data, takhle jednoduché to nebude.

Jinak staré hry poběží na novém dashi normálně, problémy budou pouze s těmi, které mají AP2.5 ochranu, zatím pouze Fable III. Ale v budoucnu jich bude víc. Stejně tak se loguje pouze pokud se budeš pokoušet spustit takovou hru. Nebudeš flagnutý, když si pustíš nějakou starou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No plánuju naformátovat HDD než budu updatovat na novej dash. Tím by měl být problém vyřešen s tím, že to hraju ještě před datem vydání. Myslim, že dokud tam nedám novej dash tak je to OK a až ho tam dám tak se uvidí :D Sem zvědavej jak tohle všechno dopadne vo tom žádná.

Nejsem si jist, jestli ti formátování pomůže. Tuším, že se to ukládá v nějakým paměťovým bloku přímo na základní desce Xboxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No, tak HDD rozhodně jediné úložné místo, kam se dají zapisovat data, takhle jednoduché to nebude.

Jinak staré hry poběží na novém dashi normálně, problémy budou pouze s těmi, které mají AP2.5 ochranu, zatím pouze Fable III. Ale v budoucnu jich bude víc. Stejně tak se loguje pouze pokud se budeš pokoušet spustit takovou hru. Nebudeš flagnutý, když si pustíš nějakou starou.

Jestli hra bude vyžadovat ten novější dasch tak jedině tu 12416(jestli se dá ještě někde stáhnout a neupdatovaly jste na vyšší verzy jak 416) na kterém nové hry jdou spouštět ... vyšší verze dasche jsou již chráněny tím AP ... nebo se pletu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu