Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový MICROSOFT DASHBOARD "FUCK" KINECT UPDATE 2010


xxYoshixx

Otázka

Pred tydnem jsem si stahl BETA verzi Dashboardu a az ted jsem zjistil ze je to antipiratska kopie updatu :'( ted mam xbox sice aktualni (a jeste k tomu s predstihem) jenže mi nejdou nove hry ... co mam delat ? to uz se muj XBOX stal nepouzitelny na nove hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Jestli hra bude vyžadovat ten novější dasch tak jedině tu 12416(jestli se dá ještě někde stáhnout a neupdatovaly jste na vyšší verzy jak 416) na kterém nové hry jdou spouštět ... vyšší verze dasche jsou již chráněny tím AP ... nebo se pletu

I nový ostrý dash s AP podporou spustí staré, které AP nemají. Problém bude i s novými hrami. Takže i ten, kdo updatuje, si zahraje, jen ne úplné novinky. To bude muset počkat na LT+

Hellin: Nová Wave už je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja jsem to tam nechal dat ted, a live jsem odpojil, stejne ho nepouzivam na nic jinyho nez updaty,, jen chci v poho hrat COD az vyjde,,,uz jednou jsem ban dostal, a i ted jak dostanu, urcite me to neodradi od dalsiho:D ..ale rozhodne na live se jen tak jak nebudu muset neukazu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Fable 3 NEJDE u mechanik Lite-On, Benq protože RIP neobsahuje SSv3. (Bez ohledu na flash)

SSv3 kontroluje novy Dashboard u mechaniky Lite-On, Benq.

Mechaniky Hitachi a Samsung SSv3 (+ AP 2.5) neumí nový Dashboard zkontrolovat.

Fable 3 JDE na Hitachi a Samsung mechanikách na novém Dashboardu. (Bez ohledu na flash)

Mám to otestováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Fable 3 NEJDE u mechanik Lite-On, Benq protože RIP neobsahuje SSv3. (Bez ohledu na flash)

SSv3 kontroluje novy Dashboard u mechaniky Lite-On, Benq.

Mechaniky Hitachi a Samsung SSv3 (+ AP 2.5) neumí nový Dashboard zkontrolovat.

Fable 3 JDE na Hitachi a Samsung mechanikách na novém Dashboardu. (Bez ohledu na flash)

Mám to otestováno.

přesně tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Lidi tak jak to teda je?Každý píše něco jiného.Mám Lite-On LT 1.1 a na live nechodím.Když si aktualizuju ten nový dash s tou ochranou,pak mi nepůjdou které hry?Chapu že novy fable pujde pokud nedam novy dash,pokud dam tak fable a ty dalsi s obhranou nepůjdou.jinak COD BO mě půjde včetně starých her? je to tak?moc dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak já dávám vědět jak jsem slíbil. Mám liteon a flash LT 1.1 . Dal jsem offico update z Livu. Vesele si pařim jakoukoliv hru na livu hlavně svoje oblíbený HALO. Takže jak jsem řikal svoji teorii o tri stránky dál. Když updatnete a nebudete do xboxe strkat nový hry po Fable 3 máte pokoj a banána kvůli tý nový ochraně AP 2.5 nedostanete!!!!!!!!!!!!!!

Jen si prostě musíte oželit hrát nový hry než vyjde nový flash. To že nemužete hrát nový tuctový CoD se svet nezboří. Ta hra má tak reciklovaný enginu už od CoD2, že si to zahraje fakt na hodně hodně starý šunce PC a to má snad doma každý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu