Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový MICROSOFT DASHBOARD "FUCK" KINECT UPDATE 2010


xxYoshixx

Otázka

Pred tydnem jsem si stahl BETA verzi Dashboardu a az ted jsem zjistil ze je to antipiratska kopie updatu :'( ted mam xbox sice aktualni (a jeste k tomu s predstihem) jenže mi nejdou nove hry ... co mam delat ? to uz se muj XBOX stal nepouzitelny na nove hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, nevím jestli to sem patří nebo už to tu někdo řešil ale nic podobného jsem nenašel :) Už nějakej měsíc mám ban na xku. Dashboard mám 2.0.8955.0 a revizi jesper s mechanikou Lite-On flash LT. Zatím mi vše jde OK a poslední (nejnovější) hra co jsem hral byla pálená Fable3 a vš ok. Otázka: Mám dělat update dashe a půjdou na LT hry s ochranou wave7?

Ahoj tak zase jdu postnout jednu hloupou otázku :) na DB 2.0.8955.0 jsem v pohodě rozjel Call of Duty: Black Ops tudíž 7th Wave...

Půjde mi v pohodě používat Kinect a Kinect hry??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tedy ty nové ochrany v dashboardu rozpoznají líp pouze fable III a novější ? když budu hrát vypálené hry jako je F1 2010 tak tam žádné větší riziko než dřív není? protože mám objednaný kinect a chtěl bych hrát hned ale nechci ban. dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Fable 3 už jde rozjet díky jedné originální hrě a malému plošnému spoji s Integrovaným obvodem a dvouma diodama .. jenže je to jen na strance http://consoles.librasoft.fr/159-x360sed-v1-puce-xbox-360-stealth-eject-device.html a ti asi neposliaji do ČR a taky jen málokdo umí s PCB ... doufám že vydají schéma, abych si to taky vyrobil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže aby jsme si to ujasnili. Psalo se že Kinect je kompatibilní se starým DashBoardem a nutnost UpDateu není potřeba. Jen nebudete menu moci ovládat pohyby.

Ale zase se psalo, že bez nového Dashe nebude Kinect zkonfigurovaný s vaším tělem. Ale řekl bych, že se bude konfigurovat samotná hra. Ne celý Xbox. Tak co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravi mám otázku mám flash LT 1.1 mám gold a chtěl bych na xbox live kámoši jsou na tom stejně a hrajou ale problém je ten že jsem hrál offline fable cod:bo tak jestli se přihlásím na xbox live a updatuju a nebudu hrát ty nové hry dostanu ban ?? Prosím poradtě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže aby jsme si to ujasnili. Psalo se že Kinect je kompatibilní se starým DashBoardem a nutnost UpDateu není potřeba. Jen nebudete menu moci ovládat pohyby.

Ale zase se psalo, že bez nového Dashe nebude Kinect zkonfigurovaný s vaším tělem. Ale řekl bych, že se bude konfigurovat samotná hra. Ne celý Xbox. Tak co?

psalo se toho tólik...ale nikdo to momentalne nevi musis pockat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, omlouvám se za možný OT, ale zajímala by mě věc, co se stane, když se patchujou hry na wave 3 přes wave patcher, tak až se dá nový fw(nejspíše jak píšete LT+), tak jestli iso patchlé na wave 3 budou použitelný nebo budou na dvě věci -- díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, omlouvám se za možný OT, ale zajímala by mě věc, co se stane, když se patchujou hry na wave 3 přes wave patcher, tak až se dá nový fw(nejspíše jak píšete LT+), tak jestli iso patchlé na wave 3 budou použitelný nebo budou na dvě věci -- díky za odpověď

Ano, použitelný budou stále, ale očekávej ban ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu