Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový MICROSOFT DASHBOARD "FUCK" KINECT UPDATE 2010


xxYoshixx

Otázka

Pred tydnem jsem si stahl BETA verzi Dashboardu a az ted jsem zjistil ze je to antipiratska kopie updatu :'( ted mam xbox sice aktualni (a jeste k tomu s predstihem) jenže mi nejdou nove hry ... co mam delat ? to uz se muj XBOX stal nepouzitelny na nove hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím všechny!

Nemohl by, prosím, někdo shrnout celkově a srozumitelně změny ohledně banu a dalších postihů pro uživatele s flashem a novým dashem, příp. dashem 9199 a starším, pokud budou chtít jít na Live! a za jim hrozí i nějaké postihy, pokud budou hrát offline nové hry s ochranou AP2.5 apod.? Zkrátka co hrozí lidem s jednotlivými vezremi iXtreme, zda vůbec mohou jít na Live! a na co si dát pozor...

Jde mi o to, že tomu stále nějak nerozumím, ač jsem se snažil tento topic sledovat a pročítat. Věnoval jsem mu pozornost od začátku jeho vzniku, ale pak jsme se dva dny nepřipojil a najednou nových 100 příspěvků a dalších 200 a to už fakt nemá moc cenu, člověk se v tom začne ztrácet a nakonec ztratí přehled úplně a navíc tu panují různé názory.

Osobně si myslím, že by to uvítalo mnoho dalších a hlavně nových uživatelů. Chápu, že už to tady bylo mnohokrát napsáno, ale pokud by to někdo srozumitelně a zodpovědně shrnul dohromady, stálo by to určitě za to.

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha a když dostanu ban tak jenom na xbox live ??

Ano ............

petik ja hral fable na starym pak jsem updatnul a na novym uz my to neslo a ban nemam (BTW:je to o stesti to ze ja ho nemam nic neznamena.)

No štěstí nemáš :D BANOVÁ vlna ještě nebyla ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takze ban nedostanu kdyz jsem hral fable 3 offline ??

Ach jo .... Je jedno jestli si to hrál online nebo offline . Záleží na tomhle pokud si byl na LIVE (s flashem,nebo si hrál hry před vydáním,ze špatným stealthem,...) tak BANÁN s největší pravděpodobností dostaneš . Pokud si hrál vždycky offline tak bys logicky BAN dostat neměl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když byla poslední vlna tak před ní zhruba 3 týdny jsem svůj xbox od netu odpojil a zapojil jsem ho po vlně. Po asi hodině na live kdy jsem neměl ani hru v mechanice a koukal jsem na film s hdd jsem dostal ban. Myslím že ti nepomůže když jsi offline.

Jo to je pravda tak to loni bylo,ale co letost,pred updatem dashe sem odpojil xko od netu a cekam na novej LT+,ma to cenu nema to cenu co kdyz uz jsem na black listu 2 mesice a ani o tom nemusim vedet,budu cekat mesic na novej LT+ a pak se pripojim na live a ups muzu dostat Ban i s novym LT+.Kazdy kdo rika ze Ixtreme LT byl do ted bez problemu,tak jak je mozny ze par kamaradu se pripojilo poprve na live v lednu 10 s ixtereme 1,61 a do ted hrajou v pohode,z toho usuzuji ze testovani Ixtreme LT bylo k nicemu,kdyz prezili i ti co meli 1,61.Takze stejnak toto vsechno o cem se tu spekuluje sou jenom sracky,nikdo nevi a ani vedet nemuze co ma letost MS za lubem,ale verim ze to brzy prijde a pak se teprve muzeme bavit.Tejden po vydani noveho dashe,to je jeste brzo na to,aby s necim prisly,cekaj az lidi nakoupi kineckt a pocitam stim,ze pak to prijde jako loni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jtak jak je mozny ze par kamaradu se pripojilo poprve na live v lednu 10 s ixtereme 1,61 a do ted hrajou v pohode,z toho usuzuji ze testovani Ixtreme LT bylo k nicemu,kdyz prezili i ti co meli 1,61.

To je poměrně jednoduché. Pokud se poprvé připojili až po vlně, tak o nich MS nemel do té doby žádné informace. Nemohl si je tedy umístit na blacklist a když přišla vlna, nemohl vydat pokyn pro ban. Ovšem, mohou ho dostat v letošní vlně, pokud bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je poměrně jednoduché. Pokud se poprvé připojili až po vlně, tak o nich MS nemel do té doby žádné informace. Nemohl si je tedy umístit na blacklist a když přišla vlna, nemohl vydat pokyn pro ban. Ovšem, mohou ho dostat v letošní vlně, pokud bude.

Prave ze si je mohly umistit na black list,pokud tedy umej detektovat ixtreme 1,61 a starsi,ale nevim proc,nechtely,po vlne dostal ban jen ten,kdo se schovaval a jiz byl buchvi jak dlouho oznacen a myslel si ze ma vyhrano,kdyz uz se nebanuje,ale novy uzivatele xbox live s flashem nisim jak ixtreme LT a uzivatele s novym xboxem po banu s Ixtreme LT,byly zase celej rok v pohode,proste MS to vyflakal na konci roku a pak se na nas zase vyprdnul.Otazkou teda je,esi ma cenu cekat na Ixtreme LT+ a doufat ze do 1.11 2010 si nas MS neoznacil,a nebo se pripojit normalme na Live a proste se jen vyhnout novym hram nez prijde LT+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prave ze si je mohly umistit na black list,pokud tedy umej detektovat ixtreme 1,61 a starsi,ale nevim proc,nechtely,po vlne dostal ban jen ten,kdo se schovaval a jiz byl buchvi jak dlouho oznacen a myslel si ze ma vyhrano,kdyz uz se nebanuje,ale novy uzivatele xbox live s flashem nisim jak ixtreme LT a uzivatele s novym xboxem po banu s Ixtreme LT,byly zase celej rok v pohode,proste MS to vyflakal na konci roku a pak se na nas zase vyprdnul.Otazkou teda je,esi ma cenu cekat na Ixtreme LT+ a doufat ze do 1.11 2010 si nas MS neoznacil,a nebo se pripojit normalme na Live a proste se jen vyhnout novym hram nez prijde LT+

Ale vždyť tak je to vždycky. MS banuje pouze jednou za rok, ve zbylém čase shromažďuje data. Těžko někdo mohl být v BL, když se nikdy nepřipojil. To jsou právě ti noví uživatelé, co nedostali ban. Ti staří, kteří tam už byli, tak ban dostali i po vlně. Přesněji při prvním připojení k Live.

Nepředstavuj si to tak, že MS umí detekovat iX a dává bany na místě, tak to nefungovalo nikdy.

Jinak podle indicií a vzniku AP ochrany to možná vypadá, že LT detekovatelný jako takový není. Ale samozřejmě, chce to mít perfektní hry, i malá chyba tě může odstřelit. Mělo by tedy být bezpečné jít na Live s LT, ale jen se starými hrami (bez AP).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze...

mel jsem mechaniku lite-on.. po tom co jsem procital forum, jsem radsi pockal s updatem dashboardu.. dneska jsem vymenil lite-on za samsung, flashnul na posledni LT a pote prehral na posledni dash.. mezi tim jsem stahoval hru Hasbro Family Game Night 3 a po spusteni mi jde uplne normalne.. jeste musim zkusit ten fable 3 ale to jeste nemam stahle.. :-) to je muj poznatek z dneska..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu