Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový MICROSOFT DASHBOARD "FUCK" KINECT UPDATE 2010


xxYoshixx

Otázka

Pred tydnem jsem si stahl BETA verzi Dashboardu a az ted jsem zjistil ze je to antipiratska kopie updatu :'( ted mam xbox sice aktualni (a jeste k tomu s predstihem) jenže mi nejdou nove hry ... co mam delat ? to uz se muj XBOX stal nepouzitelny na nove hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

na jednom warez foru pise nejaky typek, ze ma novy Dash, flash iXtreme 1.6 (patchuje na wawe 3), mechaniku Samsung a novy NFS mu normalně běží.. tak já už teda nevim...:bash:

// aha, tak ono to je urcite tim, ze ma Hitachi mechaniku.. to je stejne divny.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
na jednom warez foru pise nejaky typek, ze ma novy Dash, flash iXtreme 1.6 (patchuje na wawe 3), mechaniku Samsung a novy NFS mu normalně běží.. tak já už teda nevim...:bash:

// aha, tak ono to je urcite tim, ze ma Hitachi mechaniku.. to je stejne divny.......

Mám DB 9199, FW 1.6 a mechaniku Samsung. Myslíš že když budu upgradovat DB na nejnovější verzi že mi NFS a AC normálně pojede? Má někdo mechaniku Samsung a nejnovější DB? Jede to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

maja75: jj ja mam samsunga 28 a updatoval jsem na beta kinect dash - ten co je primo u AC:B ale AC:B mi nejede - pise to klasickou hlasku o necitelnosti a nove nfs mam na pc, jeste sem na nfs nevidel odkazy na sharerapid, takze s tim nemam zkusenost. jinak vsechno dobre, fable 3 jede, vsechno funguje, instalace na HDD, Live neprovozuju :D takze BAN mam u p.ci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

I c4eva píše, že samsung je loterie, někdo spustí, někdo ne.

[******] unless u have a hitatchi drive or a sammy, but sammys seem to be hit and miss, works for some and not for others

Zde se to prostě musí zkusit, na to nikdo nedokáže jasně odpovědět. Samozřejmě, když se to nepovede, bude flag, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja cekam taky na linky na sharerapid na NFS a pote zkusim.. btw fable jsem dohral normalne na sterem dashboardu, zadny update nic.. ale to je asi taky znama vec (proto nechapu, proc se neustale zminuje fable 3 jako problemove, kdyz jde stejne, jako ostatni hry bez ochrany AP2,5 .. :D)

maja75: zkus a dej vedet chlape! :).. drzim palce.. :)

ja na net taky vubec nechodim, v zivote jsem x360 pripojeny nemel, takze mam nejaky flag, nebo ban uplne u zadele.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
proto nechapu, proc se neustale zminuje fable 3 jako problemove, kdyz jde stejne, jako ostatni hry bez ochrany AP2,5

Protože bez problémů není. Ano, ten, kdo má 9199 ho spustí, ale kdo má betu, která v době vyjití hry byla nejvyšší možný Dash, nebo poslední oficiální, může problémy mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Protože bez problémů není. Ano, ten, kdo má 9199 ho spustí, ale kdo má betu, která v době vyjití hry byla nejvyšší možný Dash, nebo poslední oficiální, může problémy mít.

aha aha.. no tak dekuji za vysvetleni.. :) ja ani nevim, co mam.. :D pamatuju si, ze jsem updatoval naposledy nejak z flashky.. ale uz je to docela dlouho.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky, myslel jsem si to. Pokud už nepotřebuju aby mi bral signál převodník, tak nepotřebuju software navrženej na řadič. Takže mi logicky došlo, že bych měl re-flash spáchat na čemkoliv. Pakli-že mám klíč jako soubor a nebo ho vyčtu přímo iXtreme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli nerozumíš elektronice a IT tak se do toho nepouštěj, ještě by jsi mohl splakat nad výdělkem. Nicméně ti možná někdo bude ochoten napsat krom-sun-krok tutoriál. Počítej s rozebíráním svého počítače a xboxu, potřebuješ klíč ke svojí mechanice a vědět co děláš ...Ale je dost možné, že se oběví nějaký AntiPiracy Patcher a flashovat ani nebudeš muset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu