Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový MICROSOFT DASHBOARD "FUCK" KINECT UPDATE 2010


xxYoshixx

Otázka

Pred tydnem jsem si stahl BETA verzi Dashboardu a az ted jsem zjistil ze je to antipiratska kopie updatu :'( ted mam xbox sice aktualni (a jeste k tomu s predstihem) jenže mi nejdou nove hry ... co mam delat ? to uz se muj XBOX stal nepouzitelny na nove hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

No počkej :D ono to zas tak jednoduché nebude. Rozhodně si pod tím nepředstavuj patchovani wawe. Každá AP 2.5 bude tak trochu jiná a nemužeš každou patchovat stejně, takže budeš potřebovat speciální soubory pro každou hru. A to znamená rozjet server, kterej je bude shromaždovat a aplikaci, která je bude stahovat a následně ty dumpovaný soubory naváže na patch a upraví iso obraz. Takže moc nepočítej, že by byl někdo ochotnej rozhíždět takovej projekt. Jen říkám, že je tu ta možnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To máš pravdu, jenom-že kdo bude platit provoz? Kdo bude platit hosting ? Kdo bude spravovat indexaci, web a update(zálohy), update aplikace? Kdo bude dumpovat soubory potřebné pro patch ? Kdo bude bojovat z legislativou ? ABGX je naprosto legální projekt, tohle už hraničí s pirátstvím. Naštěstí by nešlo o nějak provozovně náročnou "aplikaci" jedná se tu o přenos kilobajtu až megabajtu. Spíš Internet, routery budou muset obsloužit dost klientů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Většinu problémů, co jsi uvedl, řeší všechny servery a většina z nich to nějak vyřeší, toho bych se nebál. Já tu nechci rozpoutat debatu, zda to bude, či ne a jak se vyřeší problémy, jen jsem poznamenal, že po technické stránce by to možné určitě bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Samozřejmě, dá se o tom polemizovat. Většina serveru se tím zabývá, já souhlasím. Ale nezapoměn, že tady stačí aby je legislativa odstřihla od linky. A je po patchovaní ... Když už tak to musí být spolehlivá služba a tu nerozjedeš na koleně. Pochopitelně souhlasím s tebou, nicméně je tu problém právě té legality. Zažalovat registratora je ta nejjednodužší věc co může MS udělat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nove info ohledne LT+ :)

[2010-11-18 07:49PM] testing backups on live!

[2010-11-18 07:50PM] +c4eva: you had any hickups along the way?

[2010-11-18 07:57PM] ******:not really

[2010-11-18 07:59PM] Morning c4eva, there’s a title update for Black Ops, is this the kind of thing you’ll log for new checks or do we assume that because a BO backup still works after the TU, that ap2.5 isn’t active?

[2010-11-18 08:04PM] already checked bo update,looks good,clean xval

[2010-11-18 08:04PM] can i ask again aboyt nfs?

[2010-11-18 08:05PM] is its playable with lt+?

[2010-11-18 08:06PM] *********:yes

[2010-11-18 08:08PM] C4eva the new lt+ will report like original fw against live checks?

[2010-11-18 08:09PM] *********:yes

[2010-11-18 08:10PM] hello

[2010-11-18 08:12PM] c4eva im sure you may have been asked before, but should we worry about back security? as in ap2.5 being implemented into older games and most anticipated, black ops?

[2010-11-18 08:14PM] ******:you will be protected with lt+

[2010-11-18 08:16PM] @c4eva: c4eva, before upgrading to the new dash and put the new LT +, we must first put the stock fw, update the dash and then put the new lt?

[2010-11-18 08:17PM] ******:not required

[2010-11-18 08:14PM] So what I’m wondering is this: If the box is already flagged on new dash, IE not playing AP2.5 games, will the new upgrade to LT+ then enable playing these games again?

[2010-11-18 08:17PM] *****:yes

[2010-11-18 08:18PM] what’s the drive firmware coded in anyway?

[2010-11-18 08:18PM] *how do you code for it

[2010-11-18 08:18PM] asm?

[2010-11-18 08:18PM] yes

[2010-11-18 08:20PM] C4eva, will a new 0800 and SSv3 be required?

[2010-11-18 08:20PM] *******:yes, eventually

[2010-11-18 08:21PM] c4eva: did sb from MS contacet you offering a job?:)

[2010-11-18 08:23PM] fundamental changes were made to lt code to accomodate ap25 data, hence extra testing!

[2010-11-18 08:25PM] ******:no

[2010-11-18 08:26PM] C4EVA, can the shitty kreon be used? using abgx360 gui to inject ssv3 in future.

[2010-11-18 08:27PM] @c4eva – will the new lt+ compatible with all slim drives avaliabe ATM?

[2010-11-18 08:27PM] *********:later

[2010-11-18 08:29PM] *******:use kreon to dump game data only

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsem stahl posledni nfs, nainstaloval ten update, mam novy dash, ale hra chce update, ktery se mi nenainstaluje - vzdyt to hodi hlasku, ze je necitelny disk.. i pri zapinani konzole.. to znamena, ze se ten update spatne nainstaloval, nebo ze to proste nejde kvuli ty novy ochrane..? chjooo...

// tak update nakonec uspesne naistalovan z flashky a nfs hlasi necitelny disk.. takze nejsem jeden z tech vyvolenych, co jim to slape.. ach jo.. ja to vedel.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja mam mechaniku Samsung a nejde mi spustit (Harry Potter And The Deathly Hallows, Need For Speed Hot Pursuit, Assassins Creed Brotherhood) ale puvodne jsem tam mel v Xku Lite-on mechaniku :) a DASH mam 8955 vsechny novinky jako jsou (CoD:BO, Gray Matter, Two Worlds II, James Bond Blood Stone) mi normalne jedou ... Kdyz povisim ten DASH pujdou mi spustit hry bez ty ochrany AP2.5 kterou treba Harry Potter nema?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a ja teda potrebuju na harryho novek dash,co,kdyz mam ten starej? Prijdu o neco,ldy hodam?Treba o podporu starsich her atd...?Nebo o nic neprijdu a jen ziskam?

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Ochrana AP2.5 pracuje iba s novym DB. Ak hry maju tuto ochranu a maju este iba stary DB (do 9199) v sebe, tak to funguje. Ak takuto hru uz budes chciet hrat na novom "kinect" DB, tak ju uz nespustis.

Asi lepsie je pockat, ako sa to vyvinie s hackom a nedavat si zatial novy DB (max. 9199).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim, asi uz se to tu objevilo 100x, ale az vyjde novy LT+ fw, tak po jeho vlozeni pujdou hry, ktere sou patchovany na wave 3, aby se nemuselo pouzivat activate iso u fw xtreme 1.6 nebo tkovato hra uz bude k nicemu? diky

Na terajsi flash LT mozes hrat aj patchovane, pretoze tento fw. nerozoznava wave hier. Ako to bude v LT+....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

už jsem z toho uplně blbej, už se v tom neorientuju. Koupil jsem si Kinect, nechal updatnout dash přímo z nej(takže ten nejnovejší) mám lite-on s Xtreme LT v1.1 a pujdou mi hry na kinect pálený bez updatu wave? Jestli tomu dobře rozumim, tak tyhle hry v sobě nemaj ještě zabudouvanou ochranu AP 2.5 že jo? Nechci dostat banána. Díky za odpověd

Takže teď jsem zjistli, že nekterý hry na kinect jsou ve wave 7 a nekterý ve wave 9. Wave 9 je Dance Paradise a Game Party In Motion. Takže hry wave 7 pujdou v pohodě a wave 9 už s banánem, je to tak vidtě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu