Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Reklamace - nefunkcni R - prehrati fw


KrocanX

Otázka

zdar,

mam takovej problem, uz sem ho tu psal, ale nikdo mi neodpovedel, tak zkousim druhej pokus....

mam psp s customfw 3.03..chtel sem ho prodat, ale co se nestalo, prestalo fungovat R, lepe receno je jakoby zmackly porad v hrach a v menu nejede, ale kdyz psp zaHOLDuju a zas odHOLduju, tak to funguje jako R, proste HOLD je jako

R...chtel sem prehrat fw na nakej sonackej a hodit psp do reklamace, pac mam jeste zaruku.. Nj ale zakon schvalnosti..Dark Alex nebo kdo dela cfw poresil preinstalovani takhle: X pro pokracovani a R pro preruseni a jelikoz je R porad zmacknuty,tak sem v haji...chci se zeptat jestli jde prehrat fw jinak nebo neni nejaka verze bez R :) no a kdyby ne, tak co se stane kdyz do sony prinesu psp s cfw...diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

me podobnym zpusobem cas od casu blblo L ...ale vzdy se mi ho nejakym zpusobem podari 'opravit' ted uz je zase pekne dlouho funkcni, ale cekam ze to jeste parkrat prijde, nez si koupim slim... vetsinou jsem rozmontoval psp a snazil se prijit na to proc je porad stisknute a po opravdu dlouhym zkoumani jasem na nic neprisel :) ...Lko sedelo uplne stejne jako Rko bez rozdilu

kazdopadne po vyndani a zandani triggeru(L) vse fungovalo na nejaky cas a pokud to nezabralo mam na to jeste dalsi metody... nekdy je to povolit, nekdy zase utahnout sroubek u nefunkcniho triggeru, jindy kdyz mi dojdou nervy pomuze bouchnout pspckem o zem(nedoporucuju zkouset :) ) no proste se ti snazim rict, ze jsem ho vzdycky nakonec rozchodil... je mi jasny, ze ty do psp vlizt nemuzes, pokud nechces prijit o zaruku, tak si zkus pohrat se sroubkem u Rka, abys ho aspon na tu chvilku zprovoznil

popravde me vubec nenapada, proc se to takhle mr*a, mozna starnutim materialu... aspon v mym pripade by to celkem bylo mozne... tak jestli se ti ten downgrade podari rozjet a v sony ti to spravej, nezapomen se jich zeptat cim to bylo, byl bych fakt moc vdecnej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky kamo prubnu to....asi mame uplne stejnej problem, pac uz jednou neslo, ale pak zas zacalo jit a ted zas nejde :D dyz to zprovoznim, tak se optam urcite..;)

btw: s tim hazenim sem to zkousel taky :D

sry ze se ptam tak blbe, ale jakej sroubek myslis? :D ten pod baterkou? stribrnej nebo cernej?:D jako zneskodnovat bombu kamo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu