Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pomoc! po instalaci cestiny jsem to po....


Pajavite

Recommended Posts

Nez jsem si tam dal cestinu a v VHS (nebo jak-selet a pak to menu) tam jsem mel pres vsh menu:

stisknete select, zde zvolte misto Memory Stick, flash0 a znova select a pripojte PSP v menu normalne k USB dejte vsh menu, vratte flash0 zpet na Memory Stick

TOTO jsem neudelal nevratil jsem to a uz se tam nejak nemuzu dostat porad cerna obrazovka (vratte flash0 zpet na Memory Stick):psp::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 months later...
Nez jsem si tam dal cestinu a v VHS (nebo jak-selet a pak to menu) tam jsem mel pres vsh menu:

stisknete select, zde zvolte misto Memory Stick, flash0 a znova select a pripojte PSP v menu normalne k USB dejte vsh menu, vratte flash0 zpet na Memory Stick

TOTO jsem neudelal nevratil jsem to a uz se tam nejak nemuzu dostat porad cerna obrazovka (vratte flash0 zpet na Memory Stick):psp::bash:

Ahoj, prosim tě, píšeš, že sis do PSP 3004 dal češtinu. Jak jsi to udělal?

Díky, V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydržte hoši, teď vytvářím češtinu do PSP přes jeden prográmek, kterej jsem našel na Wololo fóru a je to ve formě pluginu takže teď už se to v žádném případě nikomu nepodaří bricknout PSP a navíc je to určený pro všechny CFW od 5.50 GEN D3 až po 6.38 ME, včetně 6.20 TN E a 6.20,6.35 PRO B5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydržte hoši, teď vytvářím češtinu do PSP přes jeden prográmek, kterej jsem našel na Wololo fóru a je to ve formě pluginu takže teď už se to v žádném případě nikomu nepodaří bricknout PSP a navíc je to určený pro všechny CFW od 5.50 GEN D3 až po 6.38 ME, včetně 6.20 TN E a 6.20,6.35 PRO B5.

Kdy se dozvíme, že už si to zmáknul? :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Pro mě ne, ale pro syna ano :-(

Si ce OT ale neda mi to . Synka by jsi spis mel podporovat aby se ucil anglictinu , v dnesni dobe skoro nepostradatelna vec . Pokud jeste neumi cist , a je mu mene jak 6 tak si myslim ze najet na hru a zmacknou krizek snad dokaze a nebo mu alespon pomuzes :) Mel sem v psp taky cestinu , jen tak z hecu ze to mam v cestine abych s tim mohl machrovat :D Pak jsem to dal zpet na anglictinu . Nikdy jsem se nejak anglictinu neucil a dorozumim se celkem dobre , vse sem pochytil z internetu a her hlavne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synkovi je 10 let a anglicky umí perfektně :-) - nejlepší ve třídě.

Jen jsem si myslela, že by to pro něj bylo snažší. Není na škodu při tak drahé věci jako je PSP vědět přesně co potvrzuje, nastavuje apod., aby se mu náhodou nestalo, že tam něco namačká špatně. Myslím, že úplně všem technickým věcem v Angličtině v jeho věku rozumět nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdyz nerozumi tak si to nema kupovat ze? :D ,taky nekupuju ruskou bombu k sestrojeni jen s ruskym navodem kdyz neumim rusky.

a ze by to bylo lehci? myslim ze music,game,settings by mohl znat. a stejne ve hrach cestiny nejsou,takze v XMB se muze jen primitivne klikat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synkovi je 10 let a anglicky umí perfektně - perfektně na 10 let že? Protože mluvit perfektně anglicky chce léta praxe a pochybuju že psp se dá přes xmb zničit :) Na spouštění her mu stačí znát slovo game a play.

Btw: Dlouho sem se nezasmál tak jako nad tvým komentem FxR :DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synkovi je 10 let a anglicky umí perfektně - perfektně na 10 let že? Protože mluvit perfektně anglicky chce léta praxe a pochybuju že psp se dá přes xmb zničit :) Na spouštění her mu stačí znát slovo game a play.

Btw: Dlouho sem se nezasmál tak jako nad tvým komentem FxR :DD

Ano, perfektně na 10 let. Učí se anglicky 8 let. Nechápu, co je na tom divného??????!!!!!! Nikde jsem nepsala, že pojede do Anglie a potřebuji, aby se domluvil. Ptám se jen na PSP!!!!!!

A určitě nebude hrát jen hry.......bože můj, co je toto za odpověď? Já jsem se slušně ptala, myslela jsem někoho, kdo tomu rozumí a ne, že mě tady bude někdo napadat.

Bohužel, jsem si naivně myslela, že sem chodí jen inteligenti. Asi jsem ale narazila na hulváty :-( . Nějak si na to asi i přes svůj věk nezvyknu :-( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdyz nerozumi tak si to nema kupovat ze? :D ,taky nekupuju ruskou bombu k sestrojeni jen s ruskym navodem kdyz neumim rusky.

a ze by to bylo lehci? myslim ze music,game,settings by mohl znat. a stejne ve hrach cestiny nejsou,takze v XMB se muze jen primitivne klikat

Bože můj, další inteligent. Proč mi vůbec odpovídáš, když si pořádně nepřečteš na co se ptám????? Trochu trapné ne?! Myslím, že zbytečná námaha.

PSP jsem koupila já, já Anglicky umím. On hrám rozumí a Angličtině taky. Ptala jsem se na něco úplně jiného!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synkovi je 10 let a anglicky umí perfektně :-) - nejlepší ve třídě.

Jen jsem si myslela, že by to pro něj bylo snažší. Není na škodu při tak drahé věci jako je PSP vědět přesně co potvrzuje, nastavuje apod., aby se mu náhodou nestalo, že tam něco namačká špatně. Myslím, že úplně všem technickým věcem v Angličtině v jeho věku rozumět nebude.

Samochvála smrdí !

Jinak když ji umí perfektně tak pořád nechápu naco Češtinu ? z her , filmů se naučí nejvíce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se tady hádat (Flame a OT) ale tohle je trochu OffTopic,já jen říkám (stejně jako 4qug) že se přes XMB PSP zničit nedá,jen kdyby updatoval a vyndal baterii,což je ale upozorněno několikrát před začátkem updatu (Anglicky) a pro ty kdo se o PSP zajímají,nebo chtějí vědět aspo'n základy,si přečtou FAQ pro začátečníky a tam je to taky jasně napsaný,takže v XMB je potřeba vědět jen základ ENG jak jsem říkal,jako j Music,Video,game,Settings,Theme apod.

DyTik dříve.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samochvála smrdí !

Jinak když ji umí perfektně tak pořád nechápu naco Češtinu ? z her , filmů se naučí nejvíce ...

Třeba pro manžela :-)

Ježiši, byla jsem zvědavá jestli to jde. A pokud ano, tak by to pro nás zkrátka bylo zajímavé.

Ano, z her toho umí spoustu, rozumí tomu z nás nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu