Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pomoc! po instalaci cestiny jsem to po....


Pajavite

Recommended Posts

Děkuji všem za super odpovědi. Je mi 35 let a PSP jsem neměla nikdy v ruce, až doteď, než jsem ho koupila synovi k narozeninám. Dostane ho až v sobotu. Tudíž jsem byla zvědavá a chtěla jsem o něm zjistit co nejvíce, než mu ho dám. Myslela jsem si, že bude jednodušší, zeptat se chytrých a zkušených. Nejsem úplně netechnický typ, ale toto mám v ruce poprvé. Tak myslím, že není na škodu, že se někde informovat. Nečekala jsem, že místo odpovědí na mě budou někteří útočit.

Toť všem pro vysvětlení.........

Zase se na Vás ráda obrátím..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T r a p Á Č k u !!!

Ono podle toho co píšete ,tak Vás vůbec netypuji na 35 let....

Jinak pokud byste si pořádně pročetla topic pro Začatečníky dozvěděla byste se více :) ,navíc co čekat od pubertálních blbečků jako jsme my na tomhle fórum ,že ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, nadávat že sem chodí hulváti a neinteligentní lidi to by ti šlo, ale moc se od nich nelišíš. Doublepost spam a ještě k tomu nadávka (sice slabá ale co už). Funkce edit tu je taky pořád

abych nebyl taky "hulvát" jak říkáš odpovím na tvou první otázku

jak se dá dát čeština do psp? Potřebuješ k tomu CFW, přístup do flash0 paměti, příslušné soubory s češtinou a psp na kterém to jde aplikovat (na nových 2004, všech 3004 a všech GO nelze)

Abych to upřesnil, je daleko větší šance že psp odrovnáš při instalaci češtiny než při špatném výběru hry. V SONY taky vědí kdo si jejich produkty kupuje tak taky dělají všechno aby se v nich vyznal i BFU, navíc k psp určitě byl i manuál kde je celé psp a všechny jeho funkce rozebrány a v češtině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raczek: jak už jsem jednou psal někde nahoře na první stránce dělám češtinu pomocí translatoru, který jsem nalezl na wololo fóru (tvůrce se účastní Genesis Competition), která bude ve formě pluginu, takže do flash0 paměti nebudeš muset zasahovat a bude to fungovat na všechny PSP modely od 100x do Go a na firmwary od 5.50 GEN D3 do 6.38 ME včetně 6.20 TN E, 6.20 PRO B5 a 6.35 PRO B5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, nadávat že sem chodí hulváti a neinteligentní lidi to by ti šlo, ale moc se od nich nelišíš. Doublepost spam a ještě k tomu nadávka (sice slabá ale co už). Funkce edit tu je taky pořád

abych nebyl taky "hulvát" jak říkáš odpovím na tvou první otázku

jak se dá dát čeština do psp? Potřebuješ k tomu CFW, přístup do flash0 paměti, příslušné soubory s češtinou a psp na kterém to jde aplikovat (na nových 2004, všech 3004 a všech GO nelze)

Abych to upřesnil, je daleko větší šance že psp odrovnáš při instalaci češtiny než při špatném výběru hry. V SONY taky vědí kdo si jejich produkty kupuje tak taky dělají všechno aby se v nich vyznal i BFU, navíc k psp určitě byl i manuál kde je celé psp a všechny jeho funkce rozebrány a v češtině

Pardon, ale jen se bráním.

Na slušnou otázku očekávám slušnou odpověď.

Nejsem ♥♥♥♥♥, abych si to nechala líbit.

Ale budiž, obrátím se na někoho jiného, když tady nemám odvolání.

Přesto děkuji.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono podle toho co píšete ,tak Vás vůbec netypuji na 35 let....

Jinak pokud byste si pořádně pročetla topic pro Začatečníky dozvěděla byste se více :) ,navíc co čekat od pubertálních blbečků jako jsme my na tomhle fórum ,že ?

Pardon, ale jen se bráním.

Na slušnou otázku očekávám slušnou odpověď.

Nejsem ♥♥♥♥♥, abych si to nechala líbit.

Ale budiž, obrátím se na někoho jiného, když tady nemám odvolání.

Přesto děkuji.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu