Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chip na ps2


Recommended Posts

a jak poznam nekoho kdo dela s ps2?

Většinou má tik na pravém oku a nehty levé ruky zničené pájením čipů :lol:

Často to dělaj borečci, co maj obchůdky s konzolema někde na sídláku, prodávaj hry a pod pultem pálenky a čipy.

A proč chceš zrovna čip ? Proč ne Swap Magic ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některý hry to nebere kvůli svojí streamovací kapacitě, pak je to opruz, buďto z tý hry musíš odstranit dummy files nebo je na to ještě jeden program, kterej normálně stáhneš z netu, vypálíš na dývko a použiješ swap/ tohle dvd/ hru a pak to jede bez problémů. Ale 95% her to bere. Výhoda je, že se ti nijak nepřehřívá konzole, i když ty dnešní čipy na ps2 už jsou taky vychytaný...

No těžko říct, co je lepší, oboje má zhruba stejný výhody a nevýhody, řekl bych. S čipem nic neřešíš, dáš to tam a hraješ, swap je zase šetrnější ke konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jeden chip na velký PSP se mi válí doma na stole.. ;) A výhoda je třeba že když máš swap magic Nemůžeš si k němu připojit HDD nebo udělat z PS2 DivX Play MP3 PLayer propojit ho s PC přez Lan..Pak třeba číst USB Flash Disk atd je dost výhod o proti Swap Magic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Swap je dobrej ciste jen na PS2slim, protoze kdyz se tam davaly cipy tak ji vetsinou po pul roce odesel leaser. Swap je dobrej spustil mi asi krome 2 her vsechno a to jsem mel asi 120 her. Jinak, jak pise DOLIK tak jen nesouhlasim, protoze pres Swap si z PS2 udelas v pohode DIVX Player pres jeden program, ktery se da stahnout a vypalis si ho na CD a pak jen prohazujes SWAP a CD a vlozis pak filmek a novejsi SWAP ma i moznost cist USB. MAm to odzkouseno. Jinak je to velka vyhoda jen na Slim verzi, protoze zaslepky ti neporusi plombu a tim neztratis zaruku. Vse je tady na strankach videa s namontovanim zaslepku a vse: http://www.swapmagic3.com/Swap_Magic_Feature.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 10 years later...
  • SAIXX locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu