Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nakupování PS3 her ze zahraničních e-shopů.


fossie

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat jaké máte zkušenosti se Zavvi.com? Já už tam jednou nakupoval a vše v pořádku, hra dorazila za 10 pracovních dnů. Ale problém nastal až teď...objednával jsem 30.11.2010 hru GT5 a do dnešního dne stále nic nedorazilo (27.12.2010). Už je to neskutečných 19 pracovních dní. Stalo se to už někomu z Vás, za případné rady předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat jaké máte zkušenosti se Zavvi.com? Já už tam jednou nakupoval a vše v pořádku, hra dorazila za 10 pracovních dnů. Ale problém nastal až teď...objednával jsem 30.11.2010 hru GT5 a do dnešního dne stále nic nedorazilo (27.12.2010). Už je to neskutečných 19 pracovních dní. Stalo se to už někomu z Vás, za případné rady předem děkuji.

Stalo se mi pred vanocema neco podobnyho ze dvou shopu behem 14 dni nedorazily dve zasilky, ale bud v klidu poslou je hned znova jenom co vyprsi max dodaci lhuta (byva 28 dni). Bohuzel shop za to nemuze ale nekde po ceste se nekdo napakoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš tím říct, že kdyby mi to nedorazilo, tak ZAVVI nedostane potvrzení o převzetí a pošlou druhou hru? Teda alespoň sem to tak pochopil. To by znamenalo, že bych neměl přijít o těch 1200 Kč co už jsem za hru zaplatil.

Neboj o penize se bat nemusis v nejhorsim ti to poslou znovu, zadny potvrzeni o prevzeti mit nemuzou me to normalne haze postacka do schranky jako dopisy vubec ji nic nepodepisuju nebo tak neco. Proste jim napises ze nedorazilo a oni odeslou znovu, akorat musis cekat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj objednal jsem si na zavvi.com hru a v políčku Status mám Awaiting Despatch a v Dispatch Date: Est: 28/12/2010

jak to mám chápat.

Ježiši kriste, demence je všude...

Co zkusit si to přeložit?

Čeká se na expedici, a expediční datum je 28.12. to znamená, že 28.12. to bude odesláno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu