Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Novy Dashboard - problem


degoloman1468625443

Otázka

Zdravim,

mam problem. Od te doby co mam novy dashboard mi nejdou palene hry. Driv vsechno fungovalo bez problemu, ted mi to bud pise mixed media disc (tam ale predpokaldam spis problem s wave) nebo mi hru nacte lae hlasi to ze dvdcko nelze precist, ze je asi poskrabane. Mechaniku mam Benq. Starsi originalky jsem nezkousel, ale nepredpokaldam ze tam bue problem. Da se to nejak resit?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
a kdyz mam jenom betu tak mi nove hry pujdou nebo taky ne?

Nových BETA dashboardů je více, takže se ti nedá jednoznačně odpovědět. A za další - tato problematika je tu řešena už několik dní v jiných vláknech, tak to zkus sledovat tam. Odpověď tam najdeš.

degoloman: Pokud máš novým dashboardem na mysli nejnovější final release, tak nefunkčnost Fable 3 je právě kvůli tomu. Vzhledem k tomu co ale píšeš, že ti nejdou některé starší hry, u některých jsi to vyřešil instalací na HDD (zrovna mechanika asi četla) a některé už ti ani nainstalovat nejdou, tak to taky může být vadnou mechanikou, která se už začína odporoučet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu