Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční mechanika


dolik13

Otázka

Dobrý den.Koupil jsem si xbox a dal jsem ho flasnout k flasherovi, bohužel asi jsem se nechal napálit a totálně mi to podělal.... Nefunguje mi mechanika, svítí jen zelené světlo, nic víc.Nevíte co s tím ? Reklamovat to nemůžu, protože slepil registrační nálepku....Předem děkuji všem za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
no v záruce jsem ho měl :D a asi na něm neuplatní záruku nemá plombu a bůh ví co tam bude ještě :D

plomba se dá sehnat...

když už jsme u té mechaniky...když mám xko bez jakéhokoliv zásahu a dám do něj flashlou mechaniku z druhého xka bude to chodit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

když už jsme u té mechaniky...když mám xko bez jakéhokoliv zásahu a dám do něj flashlou mechaniku z druhého xka bude to chodit?

Nebude, mechanika z jiného Xboxu bude mít jiný DVD key (z Xboxu, ze kterého pochází), než potřebuješ ty do toho svého.

dolik13: A zkoušel jsi to tomu "flasherovi" vrátit/reklamovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám taky problém s mechanikou. Boxe(flash) mám přes dva roky a včera když jsem tam dával hru tak se mi nenačetla ale ukázalo mi to jen " OPEN TRAY". Nefungujou ani hry ani hudebni CD.

Když si koupim novou mechaniku tak mi to bude opět fungovat ne ? Ale bez flashe teda , ten mi bude muset udělat někdo novej ...

Dík za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nebude, mechanika z jiného Xboxu bude mít jiný DVD key (z Xboxu, ze kterého pochází), než potřebuješ ty do toho svého.

dolik13: A zkoušel jsi to tomu "flasherovi" vrátit/reklamovat?

Xbox jsem si koupil na ALZA.CZ a pak jsem sehnal člověka, který mi dal na něj kontakt.Či-li bych ho mohl reklamovat jen u Alzy což, by asi nešlo.Ale jak zde někteří říkají, snad by to opravit šlo, protože to zelené světlo stále bliká, nicméňě jen mechanika se mi nevysune, tak by to mohlo být snad jen nějaká chyba, nebo v horším případě mi to totálně zesr*al.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Špatně jsme si rozuměli - reklamovat ten nefunkční flash u toho flashera jsem myslel (jasný, že takhle to nemůžeš reklamovat na Alze).

Blikající zelené světlo značí nepřítomnost DVD mechaniky. Důvody mohou být v podstatě dva - buď tak zapomněl připojit zpět napájecí/datový kabel (vzhledem k tomu, že ti nefunguje EJECT, tak ten napájecí), anebo se mu flash prostě nepovedl. V prvním zmíněném případě by to pro tebe bylo ještě to nejmenší zlo, stačí Xbox otevřít a zkontrolovat stav kabelů (pokud si na otevření Xboxu netroufneš sám, tak po domluvě s někým).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
patně jsme si rozuměli - reklamovat ten nefunkční flash u toho flashera jsem myslel (jasný, že takhle to nemůžeš reklamovat na Alze).

Blikající zelené světlo značí nepřítomnost DVD mechaniky. Důvody mohou být v podstatě dva - buď tak zapomněl připojit zpět napájecí/datový kabel (vzhledem k tomu, že ti nefunguje EJECT, tak ten napájecí), anebo se mu flash prostě nepovedl. V prvním zmíněném případě by to pro tebe bylo ještě to nejmenší zlo, stačí Xbox otevřít a zkontrolovat stav kabelů (pokud si na otevření Xboxu netroufneš sám, tak po domluvě s někým).

Děkuji za radu, asi si to netroufnu sám, mám obvolat nějakého flashera ze zdější mapy, nebo stačí je někoho se zkušenosti s počítači ?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Děkuji za radu, asi si to netroufnu sám, mám obvolat nějakého flashera ze zdější mapy, nebo stačí je někoho se zkušenosti s počítači ?...

Chce to trochu zručnost to rozdělat, to není jak u PC. Tady jde o to rozebrat ty plasty tak, aby to na nich nebylo znát a nic se neulámalo. Byla by škoda se tak připravit o případnou záruku. Zvaž to sám, jestli to budeš někomu balit a posílat, anebo zkoukneš návod jak to rozdělat a pokusíš se o to sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu