Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero 5 - nelze spustit přes USB Loader


Jurdasx

Recommended Posts

Ahoj , chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte jak spustit hru GH 5 přes USB loader.

Už jsem zkoušel všelijaké nastavení co jsem se někde dočetl a stále mi to končí černou obrazovkou.

Jde mi spustit přes Uloader ale to je takový nepraktický. Musím to spouštět z SD karty přes HBCH.

Podařilo se někomu z vás to spustit přes klasický USB Loader ?

Mám nejnovější verzi USB Loaderu a instaloval jsem IOS 222 a IOS 223.

Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Byl bych nadšen, kdyby už zde dal někdo návod, jak přes USB Loader spustit Guitar Hero 5,6:) Věřím, že některý z odborníků jako Hexer a další to brzo vykoumají a návod pro nás AMATÉRY sem brzo dají:bash::bash::bash: Ale asi to není lehké zkoumání, to chápu:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Chtěl bych se zeptat odborníků na WII, jestli je nějaká šance, aby se dal Guitar Hero5 a 6 spouštět přes USB LOADER. Už delší dobu mám tyto hry v PC a nevím, jestli je mám vymazat, nebo mám radši ještě čekat abych je pak popř. nemusel stahovat znovu:-)) Děkuji moc za odpovědi!!!:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu